Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Czy kojarzysz taką płytę? - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Wątek: Czy kojarzysz taką płytę? (/showthread.php?tid=57713)



Czy kojarzysz taką płytę? - Orion90 - 13.08.2021 05:09 PM

Miałem od znajomego pewną składankę, która mi gdzieś wsiąkła. On sam nie pamięta jej. Pamiętam jedynie fragmenty. Tytuł mniej więcej VA Techno coś tam 2008 oraz kilka utworów:
4 Strings - Take Me Away, Arsenium - Rumadai (Alternative Mix), DJ Mns & DJ E-Maxx - Nostra Culpa (Franky B. & DocM Remix) i może Scotty - The Black Pearl oraz możliwe, że jakiś Dave Darell.

Pomóż mi ją odnaleźć


RE: Czy kojarzysz taką płytę CD z 2008? - Adam1992 - 13.08.2021 05:20 PM

To też jakiś rodzaj playlist?


RE: Czy kojarzysz taką płytę CD z 2008? - Orion90 - 13.08.2021 06:19 PM

Nie. To był RIP płyty CD z okładką. Tak z ciekawości szukam ponownie, chcę sprawdzić co tam jeszcze było na niej.


RE: Czy kojarzysz taką płytę CD z 2008? - TuneHunterz - 13.08.2021 06:23 PM

(13.08.2021 06:19 PM)Orion90 napisał(a):  Nie. To był RIP płyty CD z okładką. Tak z ciekawości szukam ponownie, chcę sprawdzić co tam jeszcze było na niej.

Może chodzi ci o kompilację Future Trance Vol.45, bowiem jest Nostra Culpa czy też remiks Dave'a Darell nie do Black Pearl, ale do Children


RE: Czy kojarzysz taką płytę CD z 2008? - Orion90 - 13.08.2021 06:45 PM

Możliwe. Wiele utworów kojarzę z tego Voluminu. Nie ma jednak Rumadai, 4 Strings i jak sobie przypomniałem jeszcze D-grees - I Believe oraz NDS vs. Tom E - In These Days.

Wiem, że na pewno był 4 Strings, Arsenium oraz Nostra Culpa. Dwa pierwsze utwory były chyba na początku jeden po drugim. Kojarzę, że kiedyś na chomiku było ale dokładnego tytułu i okładki nie pamiętam. Po wielu próbach nie znalazłem.

Nie to w jakiś sposób musi być to. Każdy utwór, który do tej pory sprawdziłem musiał być w tej składance Icon_smile

Seria Future Trance rozwiązuje chyba też kwestię mojej innej składanki, którą będę tworzył. Handsup, o którym wspomniałem w jednym z moich tematów.