Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Andrzej Piaseczny - Miłość - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Andrzej Piaseczny - Miłość (/showthread.php?tid=57140)



Andrzej Piaseczny - Miłość - Szymek79 - 28.06.2021 10:11 AM

"Miłość" to drugi singiel jakim Andrzej Piaseczny promuje swój dziesiąty solowy studyjny album pt. "50/50", który trafił do sprzedaży 7 maja.

[Obrazek: 918r1VK-g4S._SS500_.jpg]




RE: Andrzej Piaseczny - Miłość - AKT! - 28.06.2021 11:50 AM

cieszę się, że doczekaliśmy momentu, że piasek odważył się ten utwór nagrać; nie jest to może muzycznie nic takiego, przyjemny, dobrze wyprodukowany pop do radia, ale jednak tekst i teledysk wysyłają w świat wiadomość; potrzebujemy jako społeczeństwo odważnych celebrytów lgbt, którzy znormalizują to, co wielu wciąż wydaje się nienormalne


RE: Andrzej Piaseczny - Miłość - EVENo - 28.06.2021 12:40 PM

AKT! napisał(a):potrzebujemy jako społeczeństwo odważnych celebrytów lgbt, którzy znormalizują to, co wielu wciąż wydaje się nienormalne
Więc nie potrzebujemy odważnych celebrytów lgbt, tylko normalnych. Piaskowi udało się zrobić wokół siebie szum, przypadkiem lub nie, i jakoś tak wyszło, że jego niedawny drugi coming out jest kilka razy głośniejszy, niż ten pierwszy. Tutaj jest "gej okej", bo Piasek jest okej. Media jednak uwielbiają przyciągać dziwolągi, niezależnie od orientacji, więc jeśli ktoś rysuje sobie obraz społeczeństwa poprzez to, jacy ludzie występują w telewizji, to nigdy nie uzna czegoś za normalne, bo tam nic nie jest normalne Icon_lol Wydaje mi się, że ruch lgbt i tak zrobił w ostatnich latach dużo, bo choć momentami jest to nachalne jak blm i greenpeace, to jednak łatwiej mi ich wspierać i wypowiadać się dobrze na ich temat.


RE: Andrzej Piaseczny - Miłość - Dobromiera - 28.06.2021 03:25 PM

No widzę że Piasek to polski George Michael i Justin Timberlake (tytuł płyty tak mi się skojarzył Icon_smile ) w jednym.
Piosenka całkowicie w tym pseudo-funkowym stylu, który Piasek i inni eksploatowali w Polsce ponad 20 lat temu - trochę już trąci banałem, ale w sumie lepsze to, niż kolejne smęcenie. Icon_smile


RE: Andrzej Piaseczny - Miłość - AKT! - 28.06.2021 05:52 PM

EVENo napisał(a):Więc nie potrzebujemy odważnych celebrytów lgbt, tylko normalnych.
nie stawiałbym tych określeń po dwóch stronach szali, ale tak, mniej więcej o coś podobnego mi chodziło Icon_wink