Największe forum list przebojów Mycharts.pl
CHVRCHES feat. Robert Smith - How Not To Drown - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: CHVRCHES feat. Robert Smith - How Not To Drown (/showthread.php?tid=56837)



CHVRCHES feat. Robert Smith - How Not To Drown - youdah14me - 02.06.2021 09:08 PM

"How Not To Drown" to drugi singiel zwiastujący czwarty studyjny album szkockiego tria CHVRCHES pt. "Violence Screen", który ukaże się 27 sierpnia. W nagraniu pojawia się gościnnie lider grupy The Cure, Robert Smith.

Pierwszym singlem promującym krążek był utwór "He Said She Said".




RE: CHVRCHES feat. Robert Smith - How Not To Drown - kajman - 02.06.2021 09:32 PM

Nie można poczekać, aż utwór się pojawi, żeby inni nie wchodzili niepotrzebnie do tematu.


RE: CHVRCHES feat. Robert Smith - How Not To Drown - kacper130700 - 02.06.2021 10:08 PM

Kajmanie, przecież można odtworzyć pierwsze wideo, więc w czym problem? Z tego co wiem, to nie lubisz oglądać teledysków.

CHVRCHES to dla mnie kiczowaty zespół. Nie polecam nic od nich, no może poza tym remixem "Tether".




RE: CHVRCHES feat. Robert Smith - How Not To Drown - kajman - 02.06.2021 11:08 PM

Kurcze, coś ze mną źle, bo pierwszego w ogóle nie zauważyłem. Icon_redface Przepraszam.