Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Dejmieeen's Chart: Best of 2018 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (http://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Dejmieeen's Weekly Chart (/forumdisplay.php?fid=200)
+---- Wątek: Dejmieeen's Chart: Best of 2018 (/showthread.php?tid=56834)

Dejmieeen's Chart: Best of 2018 - dejmieeen - 02.06.2021 02:19 PM

Witam przybyłych Icon_biggrin

Moja lista, jak widać - przeszła do historii. Zabił ją brak czasu i moje ambicje, by przesłuchać wszystko, co się nawinie - a dzięki spotify idzie to w tysiące piosenek. Udało mi się jednak "domknąć" rok 2018*, dlatego chciałbym go podsumować.

Nie będzie to się opierało na podliczeniu notowań mojej listy z prostego powodu - nie wiem, jakbym to miał zrobić. Lista na początku była codzienna, później ukazywała się co tydzień, jednak z różną ilością miejsc (pod koniec napęczniała do 75 pozycji), a w grudniu było to z kolei notowanie miesięczne. Lepszym pomysłem będzie zatem stworzenie podsumowania czysto subiektywnego. Nie wiem ile jeszcze będzie miało ono miejsc, podejrzewam, że w 100 ciężko się będzie zmieścić, a kto wie - może i problem będzie z upchaniem wszystkiego w 200 miejscach. Zwłaszcza, że jest sporo piosenek, które - z różnych przyczyn - na listę się nie dostały, a w podsumowaniu na pewno będą.

W każdym razie działam - aktualnie jestem na etapie uzupełniania ew. braków i oddzielania tych kompozycji, które naprawdę lubię od tych, które również polubiłem, ale w mniejszym stopniu. Dodatkowo przesłuchałem trzy podsumowania różnych użytkowników i wyłapałem kompozycje, które być może w podsumowaniu się pojawią. Jeśli macie jakieś playlisty na spotify podsumowujące rok 2018 - zachęcam do podsyłania. Być może odkryję jakieś perełki, które namieszają w moim podsumowaniu.

Moim deadlinem jest koniec czerwca - mam nadzieję, że się uda wyrobić i chociaż zacząć prezentować wyniki. Icon_biggrin

*Moją listę wznowiłem w październiku 2017 i kawałki, które się na niej wówczas znalazły też biorą udział w tym podsumowaniu.

RE: Dejmieeen's Chart: Best of 2018 - Dobromiera - 02.06.2021 11:25 PM

Jestem przekonany, że poświęciłeś na badanie roku 2018 więcej wolnego czasu, niż ktokolwiek inny z nas. Icon_wink dlatego cieszę się, że jesteś na finiszu i mam nadzieję, że tym razem jest to już twardy i nieprzekraczalny dedlajn.

RE: Dejmieeen's Chart: Best of 2018 - Brite - 03.06.2021 11:25 AM

oj czekam, czekam! Icon_wink 2018 był dosyć ciekawym rokiem, więc chętnie zobaczę co przygotowałeś

RE: Dejmieeen's Chart: Best of 2018 - dziobaseczek - 05.06.2021 08:26 AM

Ciekawe, czy dziobasowe ziarno wyda plon obfity

RE: Dejmieeen's Chart: Best of 2018 - dejmieeen - 23.06.2021 02:43 PM

No i stało się to, czego się spodziewałem - niestety nie wyrobię się do końca czerwca. Bardziej realny termin to koniec lipca. Będę miał wtedy więcej oddechu, między dwiema pracami i posiadaniem życia towarzyskiego w międzyczasie. Tymczasem dalej zachęcam do podrzucania Waszych faworytów, może czegoś nie znam, a chwyci. Icon_wink

RE: Dejmieeen's Chart: Best of 2018 - dziobaseczek - 30.08.2021 08:27 AM

dejmieeen napisał(a):No i stało się to, czego się spodziewałem - niestety nie wyrobię się do końca czerwca
Ja to się wogólne dziwie, że ktoś na przełomie wiosny i lata zakłada robienie takich zestawień. Wiosna / lato jest od życia w zgodzie z naturą.

RE: Dejmieeen's Chart: Best of 2018 - dejmieeen - 30.08.2021 09:20 AM

(30.08.2021 08:27 AM)dziobaseczek napisał(a):  
dejmieeen napisał(a):No i stało się to, czego się spodziewałem - niestety nie wyrobię się do końca czerwca
Ja to się wogólne dziwie, że ktoś na przełomie wiosny i lata zakłada robienie takich zestawień. Wiosna / lato jest od życia w zgodzie z naturą.

Musiałeś odkopywać ten wątek? Icon_lol Działam w swoim tempie, między dwiema pracami, życiem towarzyskim, a życiem z naturą... Icon_lol Zatem jeszcze trzeba się trochę uzbroić w cierpliwość...