Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Olivia Rodrigo - good 4 u - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Olivia Rodrigo - good 4 u (/showthread.php?tid=56828)



Olivia Rodrigo - good 4 u - mike - 01.06.2021 11:31 AM

Aż się zdziwiłem, że nie ma tego wątku, bowiem świat oszalał na punkcie tej 18-latki.
Good 4 u to trzeci singiel z wydanego niedawno albumu "Sour". Utwór zdążył podbić już listy przebojów m.in. w USA, Australii, Kanadzie, Irlandii, Norwegii, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii.
Jestem ciekawy waszych opinii na jej temat Icon_smile



Dla mnie to trochę połączenie Paramore z wczesną Taylor Swift.


RE: Olivia Rodrigo - good 4 u - kajman - 01.06.2021 06:16 PM

Nie moja muzyka, więc oceniał nie będę. Ale nie jest to takie straszne jak się spodziewałem.


RE: Olivia Rodrigo - good 4 u - Brite - 01.06.2021 06:25 PM

to jest bardzo Paramore
moje nastawienie do twórczości - raczej sceptyczne, z drugiej strony jakoś szczególnie nie razi widok jej bycia na topie


RE: Olivia Rodrigo - good 4 u - AKT! - 01.06.2021 06:39 PM

te pop-punkowe numery całkiem spoczko; ale ta ballada o prawie jazdy też była ok, ładnie zaśpiewana -- nie ma takich popisów już na tym krążku
ale to dobrze zrobiony album, w miarę konsekwentnie, z wyczuciem, z melodiami, wiadomo, że to wciąż wielki koncern płytowy sprzedający piosenki-produkty dla nastolatków, ale mimo wszystko oczko


RE: Olivia Rodrigo - good 4 u - mike - 02.06.2021 10:19 AM

mnie bardzo przeniosło to do czasów gimnazjum w którym Paramore miałem na świeczniku Icon_biggrin I może ta podróż sentymentalna wywołuje u mnie sympatię do tego utworu.
Podoba mi się, że ktoś troszkę wyszedł z tego typowego nurtu popowego i jak widać opłaciło się Icon_smile