Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top The Police - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top The Police (/showthread.php?tid=56722)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Mychartsowy Top The Police - thestranglers - 10.06.2021 10:17 PM

No ja już się określiłem co do najgorszego, słychać w nim jak się męczyli by tylko się przypodobać noworomantykom... Icon_rolleyes


RE: Mychartsowy Top The Police - kajman - 10.06.2021 10:20 PM

thestranglers napisał(a):jak się męczyli by tylko się przypodobać noworomantykom...
Ale i tak wypadli lepiej niż zdecydowana większość tychże.


RE: Mychartsowy Top The Police - EVENo - 10.06.2021 10:21 PM

Co tu się wydarzyło? Icon_eek Czemu akurat to? Icon_lol


RE: Mychartsowy Top The Police - thestranglers - 10.06.2021 10:25 PM

znaczy co? Icon_lol


RE: Mychartsowy Top The Police - adameria - 11.06.2021 08:11 AM

EVENo napisał(a):Czemu akurat to?
W moim przypadku - lata 80 i ten teledysk, ze świecami.


RE: Mychartsowy Top The Police - thestranglers - 11.06.2021 08:14 AM

Ha, z autopsji pamiętam tylko nasz cover Icon_smile


RE: Mychartsowy Top The Police - Miszon - 11.06.2021 09:04 AM

Ja też żadnego teledysku nie znam, tylko wersję Rynkowskiego.

Sensacyjne zwycięstwo, że Wrapped wyżej niż miejsca 2, 3, 7 to naprawdę ewenement.


RE: Mychartsowy Top The Police - Miszon - 11.06.2021 10:39 AM

Dodam, że Polacy lubili ich "coverować". Poza oczywistym skojarzeniem, czyli kopii brzmieniowej (Lady Pank w niektórych numerach), to oprócz Rynkowskiego ich "coveru" podjęły się także Elektryczne Gitary ("Głowy Lenina"). Icon_lol


RE: Mychartsowy Top The Police - AKT! - 11.06.2021 04:05 PM

meh

kolejny top zapowiada się ciekawiej ^^


RE: Mychartsowy Top The Police - stokrotka - 11.06.2021 04:19 PM

ooo, mój zwycięzca <3 równie miło, co zaskakująco. i mnie również teledysk ze świecami zapadł mocno w pamięć.


RE: Mychartsowy Top The Police - miszony - 12.06.2021 04:50 PM

Bardzo mi się podobał teledysk do Don't Stand So Close To Me a ten Top był dla mnie zaskakującą niespodzianką. Twórczość The Police nigdy nie była mi bliska a tu okazało się , że oni mają wiele fajnych kawałków .


RE: Mychartsowy Top The Police - thestranglers - 12.06.2021 05:18 PM

Tak, to śmieszne video. Przy okazji: wysoka pozycja tego nagrania pod wpływem wersji z 86r., rzecz jasna. Icon_smile


RE: Mychartsowy Top The Police - Sundrajta - 19.10.2021 05:00 PM

Właśnie prześledziłem ten top w ramach zapoznawania się z zestawem do szóstego SMT i patrzę ze zdziwieniem, że co to wygrało u Policjantów!
Z wiadomych względów wtedy mnie tutaj być nie mogło. Po tytule w ogóle zero skojarzeń, no ale jak sobie włączyłem wszystko stało się jasne i zapewne ten kontekst z RR pomógł tej piosence wygrać. Aha, no i nie pamiętam teledysku ze świecami, widocznie jakoś musiał mi umknąć (bo wtedy muzykę najczęściej z nich poznawałem).
No i w tym przypadku Rysiek wykorzystał tylko riff i moim skromnym zdaniem zbudował z tego świetną kompozycję, zawsze odnosiłem wrażenie, że w pełni wykorzystał potencjał tych nut. Inaczej było w przypadku "Rent" i "Nie pytaj o Polskę", bo tu było znacznie więcej zapożyczeń. Icon_lol


RE: Mychartsowy Top The Police - kajman - 19.10.2021 05:48 PM

Sundrajta napisał(a):kontekst z RR
Ja nigdy tego z nim bym nie skojarzył, bo pewnie w ogóle nie słyszałem. A utwór to dla mnie jeden z bardziej znanych utworów zespołu i jedyny, który wszedł na szczyt LP3, co bardzo mnie cieszyło w przeciwieństwie do wyników męczącego Every.