Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Skunk Anansie - Because Of You - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Skunk Anansie - Because Of You (/showthread.php?tid=5663)



Skunk Anansie - Because Of You - kleschko - 12.08.2009 01:11 PM

Po dziesięciu latach od ich ostatniego studyjnego krążka wracają. Z nową płytą, trasą koncertową i teledyskiem.
Skunk Anansie wyda na początku listopada album "Smashes And Trashes", jednak w głównej mierze wypełnią go największe hity formacji.
Lista piosenek albumu nie jest jeszcze znana, jednak z dużym prawdopodobieństwem należy spodziewać się takich hitów jak "Hedonism","Secretly" czy "All I Want". Obok starego materiału pojawią się jednak trzy premierowe numery - "Tear The Place Up", "Squander" oraz "Because Of You".



video

http://www.dziennik.pl


- saferłel - 12.08.2009 01:41 PM

Ja mam na playliście już ''Tear The Place Up''. Bardzo mi się spodobało. Sięgnąłem dzięki temu po starsze płyty, ale mówiąc szczerze zawiodłem się. Nie znalazłem na nich żadnego hitu, którym bym kojarzył w jakiś sposób. Te dwie niby najbardziej znane płyty są dosyć średnie. Mają kilka niezłych numerów, ale też parę ''wpadek''. Najlepszy jest debiut. I z tego co słyszałem, to mogę śmiało ''Tear'' wstawić to top 10 ich utworów ever. Drugiego singla jeszcze nie znam.


- Listoholik - 12.08.2009 01:53 PM

Skunk Anansie mieli kiedyś u mnie singla roku!


- saferłel - 12.08.2009 01:54 PM

Serio. Ciężko mi sobie to wyobrazić z takim repertuarem Icon_biggrin? A co to było? Mi z tych super-hiper hitów podobało się najbardziej chyba ''Lately'' i ''All i Want'', ale to tak na około 12-14 tyg. na listę i pozycję max w top 15 ;P


- Listoholik - 12.08.2009 01:57 PM

saferłel napisał(a):Serio. A co to było?

a nie chce mi sie grzebać w notatkach sprzed 13-10 lat ;P


- furbul - 12.08.2009 01:57 PM

'Tear the Place Up' faktycznie jest bardzo dobre, tylko jakość na razie marna. Ja poczekam na coś, co lepiej słychać Icon_wink


- saferłel - 12.08.2009 02:01 PM

Listoholik napisał(a):
saferłel napisał(a):Serio. A co to było?

a nie chce mi sie grzebać w notatkach sprzed 13-10 lat ;P

Rozumiem, że zapomniałeś swojego hitu roku 97 czy też 99 Icon_razz2? Nieźle Icon_razz2


- saferłel - 12.08.2009 02:01 PM

furbul napisał(a):'Tear the Place Up' faktycznie jest bardzo dobre, tylko jakość na razie marna. Ja poczekam na coś, co lepiej słychać Icon_wink

Jeśli zgrałeś z linku od Gary'ego, to faktycznie kiepska jakość. Na gg Ci wyślę lepszą.


- AKT! - 12.08.2009 02:15 PM

saferłel napisał(a):
Listoholik napisał(a):
saferłel napisał(a):Serio. A co to było?

a nie chce mi sie grzebać w notatkach sprzed 13-10 lat ;P

Rozumiem, że zapomniałeś swojego hitu roku 97 czy też 99 Icon_razz2? Nieźle Icon_razz2
No właśnie, jak to tak? Icon_surprised


- furbul - 12.08.2009 02:21 PM

saferłel napisał(a):Jeśli zgrałeś z linku od Gary'ego, to faktycznie kiepska jakość. Na gg Ci wyślę lepszą.
To bym poprosił lepszą wersję Icon_wink


- Yacy - 12.08.2009 02:21 PM

Listoholik napisał(a):Skunk Anansie mieli kiedyś u mnie singla roku!
a ja się wcale nie dziwię Icon_wink2 I też jestem ciekawy co to było... ?


- Listoholik - 12.08.2009 02:31 PM

odgrzebałem stary zeszyt i czytam w nim, że w 1999 roku:

Charlie Big Potato - 9 razy na miejscu 1.
Secretly - 8 razy na miejscu 1.
Lately - 2 razy na miejscu 1.
You'll Follow Me Down - 2 razy na miejscu 1.

to był rok Skunk Anansie!


nie mogę tylko nigdzie znaleźć podsumowania roku Icon_mad
ale spoko, pamiętam, że moją piosenką roku 1999 został utwór Secretly


- saferłel - 12.08.2009 02:36 PM

Nieźle, tak jakby to były megahity Icon_razz2 Ja jakoś nie mogę się do nich przekonać. Dobre piosenki, ale żeby TAK dobre Icon_sad Zawiodłem się na nich, bo spodziewałem się właśnie tego, że będę mógł absolutnie zgodzić się z tym, co tutaj Rafał zapostował. A tak....tylko dobra ekipa.


- bugman - 12.08.2009 03:45 PM

Listoholik napisał(a):odgrzebałem stary zeszyt i czytam w nim, że w 1999 roku:

Charlie Big Potato - 9 razy na miejscu 1.
Secretly - 8 razy na miejscu 1.
Lately - 2 razy na miejscu 1.
You'll Follow Me Down - 2 razy na miejscu 1.

to był rok Skunk Anansie!


nie mogę tylko nigdzie znaleźć podsumowania roku Icon_mad
ale spoko, pamiętam, że moją piosenką roku 1999 został utwór Secretly

zgadzam sie z kolega. charie to jest kapitalny kawalek. bardzo bardzo zalowalem ze sie rozwiazali

skin nagrala tez kapitalny numer z ktoryms tam z prodigy


- Listoholik - 12.08.2009 03:48 PM

Maxim i Skin - Carmen Queasy

CLIP


- Gary - 12.08.2009 06:00 PM

Listoholik napisał(a):Charlie Big Potato - 9 razy na miejscu 1.
Znakomity utwór! Icon_smile2 Przez długi czas myślałem, że nazywa się "Secretly", bo mi się wydawało, że coś tam takiego śpiewa. Icon_lol


- prz_rulez - 27.08.2009 02:54 PM

W końcu przesłuchałem. Co prawda nie "Because Of You", ale "Tear The Place Up". I choć rzadko używam takich słów, to teraz mam potrzebę... ZAJE*ISTE!


- Miszon - 27.08.2009 03:12 PM

No tamta płyta z tymi 4 singlami była świetna i bardzo żałowałem, że się wtedy rozwiązali. Nawet miałem ją kupić, ale stwierdziłem, że później będę jeszcze bardziej żałować, że już ich nie ma i nie kupiłem.


- furbul - 27.08.2009 03:38 PM

prz_rulez napisał(a):ZAJE*ISTE!
O taak! Icon_biggrin3