Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przetrwają najsilniejsi - Happysad - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Przetrwają najsilniejsi (/forumdisplay.php?fid=224)
+--- Wątek: Przetrwają najsilniejsi - Happysad (/showthread.php?tid=56624)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - neo01 - 26.05.2021 09:50 PM

Niestety nie chce brać udziału w tej zabawie.
Na razie nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. A w następnej, jeśli teraz się uda, to chyba i tak będzie wiadomo...


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - Miszon - 26.05.2021 10:01 PM

Trochę to dziwne, że nagle się obudziliście jakie są zasady tej zabawy i "płaczecie", że wyniki są nie po waszej myśli. Kilka razy już mi się zdarzyło mocno zasmucić się wynikami, ale cóż, brałem nadal udział, starając się cieszyć chociaż najmniejszymi trafieniami zgodnie ze swoim gustem.
Tak jak poprzednio najbardziej klasyczne płyty Genesis zostały grupowo wyrzucone w niższej części klasyfikacji, tak tutaj najwyraźniej dzieje się z płytami happysad. Nie wiem czy ktoś poprzednio szantażował że kończy z imprezą bo jest nie dla niego?


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - neo01 - 26.05.2021 10:07 PM

Miszon napisał(a):Tak jak poprzednio najbardziej klasyczne płyty Genesis zostały grupowo wyrzucone w niższej części klasyfikacji, tak tutaj najwyraźniej dzieje się z płytami happysad.
Chociaż wcale nie musiałoby tak być...
Miszon napisał(a):Nie wiem czy ktoś poprzednio szantażował że kończy z imprezą bo jest nie dla niego?
Kogo masz na myśli? Ja na razie widzę, że jednak wszyscy chcą brać udział. A w dalszych edycjach się zastanowię, bo coraz mniej mi się ta zabawa podoba i chyba mam do tego prawo.


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - kajman - 26.05.2021 11:15 PM

Ja po prostu przestaję się bawić jeżeli przestają mnie interesować wyniki. Wracam do następnej zabawy.


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - neo01 - 27.05.2021 07:46 PM

Godzina piętnaście do końca rundy.


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - michal_paszcza - 27.05.2021 08:54 PM

Mów mi dobrze.


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - neo01 - 27.05.2021 08:55 PM

Wyniki mogą pojawić się z opóźnieniem.


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - stokrotka - 27.05.2021 08:57 PM

Konsekwentnie:

Rekordowo letnie lato


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - kajman - 27.05.2021 09:29 PM

To poczekam do następnego wykonawcy. Tutaj już mnie nic nie obchodzi. Emocji mniej niż zero.


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - neo01 - 28.05.2021 11:36 AM

Odpada z 6 głosami: [4] Mów mi dobrze (2009)

W grze:
[1] Wszystko jedno (2004)
[5] Ciepło/Zimno (2012)
[6] Jakby nie było jutra (2014)
[7] Ciało obce (2017)
[8] Rekordowo letnie lato (2019)

Głosujemy do niedzieli g. 21.00.


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - Dyfeomorfizm - 28.05.2021 11:41 AM

[1] Wszystko jedno (2004)


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - Miszon - 28.05.2021 11:47 AM

To zaczyna być nudne:

Jakby nie było jutra


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - michal_paszcza - 28.05.2021 11:58 AM

Wszystko jedno


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - neo01 - 28.05.2021 12:13 PM

Miszon napisał(a):To zaczyna być nudne:
Jakbyś wcześniej głosował zgodnie ze swoim "obozem" to by nie było...

[6] Jakby nie było jutra (2014)


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - Miszon - 28.05.2021 06:07 PM

Przecież tylko raz zaglosowalem na coś innego, i to tylko dlatego że już "odhaczyłem" tę płytę i zostawiłem za sobą.
Zdarzało mi się też tak wcześniej: jak jakaś płyta która wg mnie powinna dawno odpaść nadal była w zestawie, to już ją w myślach zaznaczałem jako odpadniętą i głosowałem na inne, czasem powracając jak była na granicy odpadnięcia.


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - neo01 - 28.05.2021 07:14 PM

Nie wiem co tam odhaczałeś, ale za każdym razem głosowałeś inaczej niż obóz "nieelektroniczny" w większości (w 1.turze byłeś na początku, więc nie ma o czym mówić). A w ostatniej turze jakbyś Ty albo Eveno zagłosował na "Lato", to wynik byłby inny.
Miszon napisał(a):już ją w myślach zaznaczałem jako odpadniętą i głosowałem na inne
gratulacje Icon_rolleyes


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - Miszon - 28.05.2021 09:01 PM

Nie należę do żadnego obozu, na początku napisałem że to najgorsza płyta. Skoro nie odpadła, najwyraźniej zajdzie daleko i trzeba było powalczyć żeby dalej kolejność była lepsza dla mnie, bo skoro nie jest na ostatnim to już nie ma większego znaczenia czy jest na 3 od końca czy od początku, tak czy inaczej to nieakceptowalna pozycja.


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - neo01 - 28.05.2021 09:21 PM

Nie odpadła, bo obóz nowego Hapyysad jest zjednoczony i uwala wszystko co jest starsze, tak trudno to zrozumieć?


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - Miszon - 28.05.2021 09:25 PM

Takie są zasady tej zabawy, nic się nie zmieniło w stosunku do poprzednich edycji.
Jakby "obóz starego hs" głosował na Jutro to by odpadło, a że głosował nie wiedzieć czemu także na Lato, no to Jutro nie odpadło.


RE: Przetrwają najsilniejsi - Happysad - EVENo - 28.05.2021 09:26 PM

Miszon napisał(a):Takie są zasady tej zabawy, nic się nie zmieniło w stosunku do poprzednich edycji.
Jakbym to już gdzieś słyszał.