Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Topłyta? - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: Topłyta (/forumdisplay.php?fid=116)
+--- Wątek: Topłyta? (/showthread.php?tid=5562)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Topłyta? - neo01 - 17.03.2021 08:29 PM

A może "Top płyta"?


RE: Topłyta? - inżynierek - 17.03.2021 08:38 PM

Nie nie, Topłyta jest spoko. Icon_wink
Pomysł wskrzeszenia również na plus. Icon_wink
Tym bardziej że dopadła mnie pokusa głosować w ultrastarym wątku i to na sąsiednim forum Icon_smile
Prawdę mówiąc odparłem ataki pokusy, ale było blisko porażki. Icon_wink


RE: Topłyta? - EVENo - 17.03.2021 08:39 PM

(17.03.2021 08:29 PM)neo01 napisał(a):  A może "Top płyta"?

Lepsze od Toppłyta, ale nadal kastrujące nazwę z pomysłowości i oryginalności Icon_wink


RE: Topłyta? - neo01 - 17.03.2021 08:47 PM

No cóż, "topłyta" kompletnie mi się nie podoba. Zresztą zawsze pisaliśmy o "toppowaniu", skądś to wyrażenie się wzięło...
Może być jeszcze z dywizem: "top-płyta".


RE: Topłyta? - EVENo - 18.03.2021 05:31 PM

neo01 napisał(a):ośmielę się założyć wątek
Pytanie, czy będziesz go też aktualizować?

A pytam tutaj, bo chcę poruszyć parę innych kwestii. Mianowicie, skoro mamy startować równo co dwa tygodnie to czy zostawiamy to osobom zgłaszającym czy funkcję prowadzącego ma pełnić jedna konkretna osoba? (mogę to być ja)

I druga sprawa, zdarzyć się może, że pierwszy w kolejce zaśpi. Co wtedy? Proponuję, aby po upływie 24 godzin od zakończenia poprzedniej rundy, swoją kolej otrzymyeała następna osoba, a śpioch ustawiał się za nią. Wtedy również lepiej mieć jednego prowadzącego, który po prostu zbierałby tytuł kolejnej płyty wcześniej i otwierał wątek wtedy, kiedy trzeba.

Sprawa do dyskusji Icon_wink


RE: Topłyta? - AKT! - 18.03.2021 05:38 PM

neo01 napisał(a):No cóż, "topłyta" kompletnie mi się nie podoba. Zresztą zawsze pisaliśmy o "toppowaniu", skądś to wyrażenie się wzięło...
toppowanie było na drugim forum, chyba żeby jakoś oddzielić się od tej nazwy; faktycznie jak się ją rozbierze, to jest nieco pokraczna -- można by faktycznie to "p" podwoić


RE: Topłyta? - kajman - 18.03.2021 05:44 PM

Moim zdaniem cały urok tej nazwy bierze się właśnie z połączenia tych dwóch p w jedno, ale nie będę szat rozdzierał jeżeli zostanie zmieniona.


RE: Topłyta? - EVENo - 18.03.2021 05:47 PM

Okej, wprowadzam rozwiązanie ostateczne:
Toȹłyta


RE: Topłyta? - neo01 - 18.03.2021 07:08 PM

EVENo napisał(a):Pytanie, czy będziesz go też aktualizować?
Mogę, ale nie muszę Icon_wink
EVENo napisał(a):czy zostawiamy to osobom zgłaszającym czy funkcję prowadzącego ma pełnić jedna konkretna osoba? (mogę to być ja)
Mnie tam wsio rybka. Myślałem, że tak jak do tej pory, będzie to robić zainteresowana osoba. W innym przypadku trzeba by jakoś powiadamiać prowadzącego, nie wiem czy jest sens żeby dodatkowo to robić.
EVENo napisał(a):I druga sprawa, zdarzyć się może, że pierwszy w kolejce zaśpi. Co wtedy? Proponuję, aby po upływie 24 godzin od zakończenia poprzedniej rundy, swoją kolej otrzymyała następna osoba, a śpioch ustawiał się za nią. Wtedy również lepiej mieć jednego prowadzącego, który po prostu zbierałby tytuł kolejnej płyty wcześniej i otwierał wątek wtedy, kiedy trzeba.
To znów przemawiałoby za wprowadzeniem osoby prowadzącego Icon_smile A to zbieranie tytułów to w tamtym wątku byśmy robili czy na priv...?
EVENo napisał(a):Okej, wprowadzam rozwiązanie ostateczne:
Toȹłyta
Super, zmienię zatem tamten tytuł Icon_razz2


RE: Topłyta? - EVENo - 18.03.2021 07:54 PM

neo01 napisał(a):A to zbieranie tytułów to w tamtym wątku byśmy robili czy na priv...?
A to już wedle woli zgłaszającego, może publicznie, mógłby prywatnie. To ma jedynie zapobiec ewentualnym opóźnieniom, więc nie jest to konieczne. Taka propozycja ode mnie, bo jak to ma być w niedziele to mogę ogarnąć.

W każdym razie jak komuś się nie będzie chciało prowadzić to mogę zastąpić Icon_wink


RE: Topłyta? - kajman - 04.04.2021 10:22 PM

Mam takie pytanie - co robimy jeżeli potencjalny zgłaszający tego nie uczyni?


RE: Topłyta? - parzymiech - 04.04.2021 10:24 PM

Przecież można zawsze poczekać jakiś czas na odpowiedź Icon_smile A jeżeli nie, to następna osoba w kolejce. Potem ta osoba może zgłosić po tej, która za niego zgłosiła. Ale to pewnie będą rzadkie i jak to się mówi skrajne przypadki Icon_wink


RE: Topłyta? - kajman - 05.04.2021 09:03 AM

parzymiech napisał(a):Przecież można zawsze poczekać jakiś czas na odpowiedź
Pytanie tylko ile czasu?


RE: Topłyta? - inżynierek - 05.04.2021 10:24 AM

Do następnego piątku co najwyżej, sądzę.


RE: Topłyta? - kajman - 05.04.2021 11:04 AM

Bez przesady. Myślę, że poniedziałek to powinien być ostateczny termin.


RE: Topłyta? - inżynierek - 05.04.2021 11:39 AM

Niektórzy megawytrwale pracują od poniedziałku do piątku, może w międzyczasie (np. w czasie podróży) znajdą po prostu pomysł na album i tyle. Icon_wink


RE: Topłyta? - kajman - 05.04.2021 12:36 PM

No sorry, ale były dwa tygodnie czasu, żeby wymyślić propozycję. I nie podoba mi się, że miałbym mieć 9 dni zamiast 14 na znalezienie czasu na przesłuchanie płyty. Ja wiem, że to tylko (zwykle) niecała godzina, ale czym więcej czasu tym lepiej można go zaplanować i wygospodarować czas.


RE: Topłyta? - Kalypson - 05.04.2021 12:44 PM

Fakt. Propozycja czekania do piątku jest absurdalna, z całym szacunkiem. Wiadomo, że mamy święta, ale terminy są bardzo korzystne z perspektywy dłuuuuugiego zastanowienia się nad propozycją Icon_wink. Myślę, że jutro rano fsktycznie ktoś inny może zaproponować album do zabawy. A osoba mająca teraz prawo zgłoszenia może zgłosić za 2 tyg. Propozycja Parzymiecha ma sens.


RE: Topłyta? - AKT! - 05.04.2021 12:46 PM

czekałbym do końca dnia, a jeśli nie byłoby wątku, to kolej przepada i kolejna osoba może zgłaszać