Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Lola nr.1 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Inne listy (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- Wątek: Lola nr.1 (/showthread.php?tid=5490)

Strony: 1 2 3 4


- Listoholik - 24.07.2009 09:35 PM

kajman, nie wiedziałem, żeś ty taki obrońca dziewczynek z ADHD, dysortografią i niepohamowanym słowotokiem Icon_razz2


- Lola - 24.07.2009 09:40 PM

nie przezywaj go sammasz adhd


- saferłel - 24.07.2009 09:42 PM

Tak patrzę na tę dyskusję i mam wrażenie, że to jakaś duża prowokacja Icon_wink


- Lola - 24.07.2009 09:43 PM

nie


- prz_rulez - 24.07.2009 09:45 PM

Już i tak mamy na forum jedną wielką prowokację. W czerwonym kapturku, oczywiście.


- michal91d - 24.07.2009 09:51 PM

ostatnio widzialem bardzo ciekawa dyskusje kilku osob na temat prywatnych list przzebojow, doszli oni do wniosku zeby je gdzies zapostowac. Zapostowali na jednym z forum, juz mialem ich zachecac, zeby tutaj wpadli, ale zawazyl moj gust muzyczny. Po tym, jak zobaczylem, co jest u nich w czolowce doszedlem do wniosku, ze lepiej tego nie robic. Strach pomyslec co by sie stalo z forumowa. Jak beda chcieli to sami poszukaja i znajda to forum, ale ja im w tym nie pomoge.
Z listy wybieram tylko U2 i a-ha


- kajman - 24.07.2009 09:55 PM

michal91d napisał(a):ostatnio widzialem bardzo ciekawa dyskusje kilku osob na temat prywatnych list przzebojow, doszli oni do wniosku zeby je gdzies zapostowac. Zapostowali na jednym z forum, juz mialem ich zachecac, zeby tutaj wpadli, ale zawazyl moj gust muzyczny. Po tym, jak zobaczylem, co jest u nich w czolowce doszedlem do wniosku, ze lepiej tego nie robic. Strach pomyslec co by sie stalo z forumowa. Jak beda chcieli to sami poszukaja i znajda to forum, ale ja im w tym nie pomoge.
Obiecuje, że też ich nie będę namawiał, ale daj mi wylinkę do tamtej dyskusji i tamtych list. Jak boisz się, że ktoś inny będzie chciał ich namawiać to wrzuć na PW.


- prz_rulez - 24.07.2009 09:57 PM

Muzyczna dyskryminacja? Pięknie to o was świadczy, pięknie.


- michal91d - 24.07.2009 09:58 PM

mozna to tak nazwac Icon_razz


- Listoholik - 24.07.2009 09:58 PM

a ja mówię, więcej takich Lol, i największe w Polsce forum z listami przebojów zamieni sie w najgłupsze forum w Polsce Icon_razz2

wszakże w Lolach drzemie siła, o Lolach śpiewał już w latach 80-tych Lech Janerka, przepowiedział Erę Lol Icon_lol


- prz_rulez - 24.07.2009 09:59 PM

Bunt! Niech żyje Britney! Niech żyje Shazza! Niech żyje Mandaryna!
Icon_razz


- prz_rulez - 24.07.2009 10:00 PM

Listoholik napisał(a):a ja mówię, więcej takich Lol, i nawiększe forum w Polsce z listami przebojów zamieni sie w najgłupsze forum w Polsce Icon_razz2
wszakże w Lolach drzemie siła, o Lolach śpiewał już w latach 80-tych Lech Janerka Icon_mrgreen
Koleś, czy Ty się w końcu zamkniesz? Przy pewnym wieku bądź też braku doświadczenia forowego można przymknąć oczy na pewne sprawy, ale Ty już PRZEGINASZ DO POTĘGI ENTEJ!


- Listoholik - 24.07.2009 10:04 PM

prz_rulez napisał(a):PRZEGINASZ DO POTĘGI ENTEJ!

ależ ja uwielbiam postęp geometryczny, silnie i tym podobną żonglerkę aksjomatami w stosunku do napotykanej rzeczywistości Icon_razz


- Konrad - 24.07.2009 10:11 PM

Lola witamy na forum

Oczywiście kolegi listoholika nie słuchaj, bo on jest z natury taki przekorny.

Brakuje mi w zestawie nagrania Paparazzi Lady Gaga, na którego punkcie ostatnio zwariowałem. Taka fajna balladka. Widzę też CATCH ME IF YOU CAN Pokory. Jeśli rzeczywiście masz 9 lat to aż dziw mnie bierze, że podobają ci się emeryci z U2 oraz a-ha, nie wspominając już o babci Urszuli.

P.S. Utwór LOLA wykonywał też zespół The Kinks oraz Robbie Williams


- Yacy - 24.07.2009 10:17 PM

A Bajm? Bajm nawet śpiewał Lola, Lola Icon_razz

witam na Forum!


- prz_rulez - 24.07.2009 10:21 PM

Konrad napisał(a):bo on jest z natury taki przekorny.
Chciałeś napisać CHAMSKI.
No i nawet nikt z adminów mu uwagi nie zwróci Icon_confused2


- Listoholik - 24.07.2009 10:23 PM

kuzynka się już nie odzywa, pewnie poszła spać, teraz stery w tym wątku przejmuje prz Icon_razz

prowokacja się udaje, bo już zaczyna upominać się adminów o rekację, brawo!


- prz_rulez - 24.07.2009 10:26 PM

Stery to chyba przejął kto inny i to nad całym forum Icon_mad


- mrsap - 24.07.2009 10:31 PM

Jaki inny temat mógłby zaliczyć tak dużą liczbę komentarzy w tak krótkim czasie Icon_mrgreen


- prz_rulez - 24.07.2009 10:49 PM

mrsap napisał(a):Jaki inny temat mógłby zaliczyć tak dużą liczbę komentarzy w tak krótkim czasie Icon_mrgreen
Taki, gdzie można wyszydzić i wyśmiać. Ech, ta polska mentalność... Icon_frown