Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Blackfield - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Blackfield (/showthread.php?tid=54581)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Mychartsowy Top projektu Blackfield - thestranglers - 29.12.2020 12:23 PM

więc zostawiam propozycję Tunehunterza


RE: Mychartsowy Top projektu Blackfield - kajman - 29.12.2020 12:44 PM

Przykro mi Wojtku, że nie będę brał udziału w zaproponowanym przez Ciebie topie.


RE: Mychartsowy Top projektu Blackfield - stokrotka - 29.12.2020 02:29 PM

After All


RE: Mychartsowy Top projektu Blackfield - AKT! - 29.12.2020 02:45 PM

zawsze traktowaliśmy wszystkie wersje utworu jako jedną pozycję; chyba że remiks był w istocie zupełnie innym utworem -- jak np. "ain't it funny" i "ain't it funny (remix)" jennifer lopez

thestranglers napisał(a):Zgłosił już Hello przed Tobą Gary. Zmień w takim wypadku propozycję proszę.
ech
zatem
"Summer"


RE: Mychartsowy Top projektu Blackfield - EVENo - 29.12.2020 03:00 PM

AKT! napisał(a):zawsze traktowaliśmy wszystkie wersje utworu jako jedną pozycję
Też to tak zapamiętałem i też wolałbym, aby ta zasada została zastosowana także tutaj. Jeżeli komuś zależy na promocji jakiegoś remixu, to może go polecić w osobnym poście, zachęcić do wysłuchania, czy coś (tak jak ja zaznaczałem o którą wersję Speak To Me Roxette mi chodzi, bo też były dwie).


RE: Mychartsowy Top projektu Blackfield - Sundrajta - 29.12.2020 03:31 PM

Bardzo konkretna propozycja i tak właśnie powinniśmy do tego podchodzić. Icon_arrow
Miszon napisał(a):Ja z tych wszystkich numerów od nich pamiętam chyba jeden albo dwa.
W sumie ja mam podobną opinię, ale tych kilka ich piosenek które słyszałem, nawet mi się podobały. Icon_lol

Ale nie zamierzam przebijać się przez całą dyskografię (bo jednak trochę tego jest), czekam więc na jakieś podpowiedzi od tych, którzy uwielbiają tę brytyjsko-izraelską formację. Cwaniak


RE: Mychartsowy Top projektu Blackfield - Sundrajta - 29.12.2020 04:03 PM

Jednak sprawdziłem notatki i widzę, że na jedną ich piosenkę w Trójce głosowałem, więc i niech tutaj będzie:

Pills


RE: Mychartsowy Top projektu Blackfield - Dobromiera - 29.12.2020 04:52 PM

Myślę, że dodawanie przypadkowych tanecznych remiksów do topu mija się z celem, zupełnie inne jest przeznaczenie takich nagrań i można się zastanawiać, na ile jest w tym wizji samego wykonawcy.
Jeszcze można się zastanawiać nad przypadkami typu DNA/Suzanne Vega - Tom's Diner, gdzie nagranie firmowane było wspólnie i nawet jest to bardziej znana wersja utworu; tu nie widzę jednak płaszczyzny porównania pomiędzy rzeczą Robina Schulza, a dokonaniami Blackfield.


RE: Mychartsowy Top projektu Blackfield - wwas - 29.12.2020 05:41 PM

Cóż, skoro widzę, że większość głosów jest w zasadzie zgodna, a na niestawianie sprawy na ostrzu noża i tak już jest za późno, może bym jednak, jeżeli nadal mogę, bardziej zdecydowanie skorzystał z przywileju pomysłodawcy i zasugerował, żeby zgłoszenie TuneHunterza potraktować jako podstawową wersji "Summer's Gone" (tzn. oczywiście wszyscy pamiętaliby, co miał na myśli, zgłaszając i mogliby to brać pod uwagę lub nie, ale nie byłoby już możliwości zgłoszenia tego samego utworu w drugiej wersji). Mam nadzieję, że TuneHunterz nie obraziłby się za taką decyzję i nie zapowiedział z kolei bojkotu ze swojej strony, a kajman może dałby się namówić do powrotu. Co Ty na to, thestranglersie?


RE: Mychartsowy Top projektu Blackfield - TuneHunterz - 29.12.2020 06:00 PM

Dobra, nie ma problemu Icon_smile


RE: Mychartsowy Top projektu Blackfield - Miszon - 29.12.2020 06:20 PM

Ja swego czasu w którymś topie zgłaszając jakiś numer napisałem, że w zasadzie chodzi mi o jakąś konkretną jego wersję, ale tak czy inaczej było to tylko uwaga ode mnie, w zestawie było po prostu to nagranie, bez zaznaczania co to za wersja.


RE: Mychartsowy Top projektu Blackfield - kajman - 29.12.2020 06:41 PM

Miszon napisał(a):kajman może dałby się namówić do powrotu
Jeżeli nie mam już powodu żeby nie brać udziału to oczywiście, że wezmę (chyba że prowadzący jednak zostanie przy tamtej opcji).


RE: Mychartsowy Top projektu Blackfield - thestranglers - 29.12.2020 07:11 PM

Cieszę się, że się zgadzamy! Icon_smile otóż to, można zawsze polecać jakąś specjalną wersję


RE: Mychartsowy Top Blackfield - meni - 04.01.2021 01:11 AM

Epidemic
Where Is My Love?


RE: Mychartsowy Top Blackfield - Dobromiera - 04.01.2021 01:13 AM

Family Man

czasami dobry top to zwięzły top Icon_cool:


RE: Mychartsowy Top Blackfield - thestranglers - 04.01.2021 05:51 AM

For the Music


RE: Mychartsowy Top Blackfield - tomas585 - 04.01.2021 06:41 PM

Under My Skin
Sense of Insanity


RE: Mychartsowy Top Blackfield - thestranglers - 05.01.2021 09:37 AM

ZAMYKAM ZGŁASZANIE PROPOZYCJI



RE: Mychartsowy Top Blackfield - Dobromiera - 12.01.2021 11:32 PM

Niestety, ale nie wzbudziła we mnie ta muzyka żadnych emocji, poza ewentualnym znudzeniem...


RE: Mychartsowy Top Blackfield - kajman - 12.01.2021 11:52 PM

To masz podobnie jak ja. Kilka przyjemnych rzeczy, ale nic przy czym mocniej krąży krew.