Największe forum list przebojów Mycharts.pl
447 MOJA LISTA - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Moja Lista (/forumdisplay.php?fid=25)
+---- Wątek: 447 MOJA LISTA (/showthread.php?tid=5434)

Strony: 1 2


447 MOJA LISTA - Yacy - 19.07.2009 10:21 AM

Notowanie 447 z 2009-07-20

[ Icon_wink2 WYJAZDOWE Icon_wink2 ]

01 . 01 . 03 . COME UNDONE - Placebo
02 . 08 . 04 . WITH TWILIGHT AS MY GUIDE - The Mars Volta
03 . 02 . 13 . PEACE - Depeche Mode
04 . 04 . 15 . KORYTARZE - Justyna Steczkowska
05 . 03 . 08 . UPADAM - Lipali
06 . 06 . 07 . GHOST - Depeche Mode
07 . 07 . 13 . NIEJASNOŚCI - Gaba Kulka
08 . 12 . 10 . GOD HELP THE GIRL - God Help The Girl
09 . 05 . 18 . MAGNIFICENT - U2
10 . 09 . 58 . ONE CARESS - Depeche Mode

11 . 10 . 23 . THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
12 . 11 . 12 . CZEKAŁEM - Cieplarnia
13 . 17 . 04 . SAY IT - Blue October
14 . 14 . 18 . THE WAY IT USED TO BE - Pet Shop Boys
15 . 15 . 25 . THIS I LOVE - Guns N' Roses
16 . 13 . 06 . MADAGASCAR - Guns N' Roses
17 . 16 . 07 . FOR WHAT IT'S WORTH - Placebo
18 . NN . 01 . EMILY (C.O.X. Remix) - Clan Of Xymox
19 . 19 . 03 . NOTION - Kings Of Leon
20 . 21 . 03 . WE ARE THE WORLD (DEMO) - Michael Jackson

21 . 27 . 02 . OH YEAH - Chickenfoot
22 . 20 . 09 . DAY THAT YOU GO - Archive
23 . 23 . 57 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
24 . 24 . 23 . TRAIN BACK HOME - Votum
25 . 18 . 10 . AAA... - Gaba Kulka & Czesław Mozil
26 . 22 . 21 . WRONG - Depeche Mode
27 . 25 . 17 . POKÓJ NA JEDNĄ NOC - The Cuts
28 . 30 . 02 . SINCE WE'VE BEEN WRONG - The Mars Volta
29 . NN . 01 . STUPID - Dolores O'Riordan
30 . NN . 01 . CRYING LIGHTNING - Arctic Monkeys


Statystyka TOP30:
Nowości: 3 Skoki: 6 Spadki: 12 Pozostało: 9


Moje wypadki z TOP30:
z 26 po 18 tyg. 21ST CENTURY BREAKDOWN - Green Day Icon_frown
z 28 po 15 tyg. ROBINSON - Wolna Grupa Bukowina Icon_frown Icon_frown
z 29 po 35 tyg. LUNAR – Closterkeller Icon_frown Icon_frown Icon_frown


MOJA POCZEKALNIA


poz . ub . UTWÓR – Wykonawca

31 . 31 . IRELAND - dredg
32 . 33 . DROWNING MAN - Fanfarlo
33 . 34 . FOOT OF THE MOUNTAIN - a-ha
34 . 35 . A LOOKING IN VIEW - Alice In Chains
35 . 32 . PEACEMAKER - Green Day
36 . 39 . AUFLöSEN - Die Toten Hosen & Birgit Minichmayr
37 . 37 . ON MY SHOULDERS - The Do
38 . -- . DARE - The Mary Onettes
39 . 38 . EGOIST HEDONIST - Riverside
40 . 40 . MOONLIT SUITE (HER ROOM) - The Lovetones

41 . -- . SWIMMER'S CHANT - Mew
42 . 42 . EDGE OF A DREAM - Sarah Jarosz
43 . 41 . WILD WOMAN - Hetane
44 . 44 . AUTUMN BEDS - Moode Mouse
45 . 43 . MAYFLOWER - Meril Woop
46 . 45 . GHOST ON YOUR ROAD - Let The Boy Decide
47 . -- . VELVET - The Big Pink
48 . -- . HARSH THE HERALD ANGELS SING - Casiotone For the Painfully Alone

49 . 49 . KOKAINA - Nosowska
50 . 47 . AFTERWORDS – Tweenfield

Moje wypadki z poczekalni:
46 . po [11] . SZAŁ PORANKA - Karotka
48 . po [10] . WELCOME TO ENGLAND - Tori Amos
50 . po [06] . DON'T GIVE UP ON US - Sarah Mclachlan



Polska Piosenka Tygodnia
Hey - Dreams

Zanim Listoholik zrobił swój top Heya, to słuchałem listy lp3 nr 666. I tam przypomniał mi sie ten kawałek... No i potem w czasie topu...

Zagraniczna Piosenka Tygodnia
Band Of Horses - The Funeral


To jest ciągle utwór, który mi sie podoba!!! Świetny!!!


- Yacy - 19.07.2009 10:22 AM

Brak czasu… Na nowości…

HARSH THE HERALD ANGELS SING – od Listoholika Icon_wink2
Skojarzenie – Lambchomp. Może nie do końca, ale ciężko o tym utworze powiedzieć, że jest wesołe Icon_wink2 I ten wokal...

VELVET – od Listoholika Icon_razz
Całą płytę mam na dysku około tygodnia... Metodą próbkowania nic mnie nie zaciekawiło... Ale jak posłuchałem tego konkretnego kawałka to ... chwyciło...

SWIMMER'S CHANT – od Neon.ki Icon_smile2
Ep-kę słuchałem już jakiś czas temu… W ub. tygodniu posłuchałem nowej płyty… Niestety tylko raz… Na razie to jest najlepszy nowy utwór MEW! Mam nadzieję, że poradzą sobie na Mojej Liście, bo mam do nich spory sentyment... To ich utwór zaproponowałem do I edycji Naszej Listy na forum.lp3.pl. I ... wygrał Icon_smile2

DARE – od Listoholika :roll:
a-ha? Nie to uPOPowione The Cure Icon_mrgreen Jak zwał tak zwał! Fajny utwór!!!

CRYING LIGHTNING – od Trójki Icon_mrgreen
Jak już pisałem, że najpierw mi się nie spodobał. Potem słyszałem w Trójce i się spodobał. I spodobywuje się coraz bardziej Icon_razz

STUPID – od … Dolores Icon_lol
Regularnie zaglądam na jej stronę, na polską stronę Cranberries... No i pojawiła się notka, że można za free ściągnąć jej kawałek. Zrobiłem to i posłuchałem.. Poprzednio [przy The Journey] pisałem, że ONA ma u mnie miejsce 30 gwarantowane! I TJ debiutowało na 30, awansowało na 28 i ... spadło Icon_frown O ten utwór jestem spokojny, że poprawi tamten wynik!!! O ile? Nie wiem, ale poprawi!

EMILY – od emigranta Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2
Nie miałem pojęcia, że oni jeszcze działają! Nie mogę powiedzieć, że śledziłem ich karierę bardzo wnikliwie... Więcej – fakt, że nie posiadam ich CD wśród setek innych, może świadczyć o tym, że nie przepadałem za nimi... Ale zawsze gdzieś obijali mi się o uszy. Ich płyty znałem z Dwójki [Wieczór z płytą kompaktową Icon_wink2] czy z Trójki. I te dźwięki gdzieś tam u mnie siedziały... Teraz gdy usłyszałem ten utwór [faktycznie remix jest bardziej w ich dawnym stylu niż wersja singlowa Icon_razz] to wiedziałem, że to ... będzie mój nr 1!!! Nie dziś i może nie za tydzień... Chyba muszę sobie dokładnie przypomnieć brzmienie 4AD! Może jeszcze dodam, że od zawsze bardzo podobało mi się brzmienie ich nazwy KLANOFZAJMOKS Icon_mrgreen

Dziękuję wyżej wymienionym, że wyręczają mnie w poszukiwaniach i odwalają za mnie ciężką robotę Icon_mrgreen Ale spokojnie – za dwa, trzy tygodnie, może za pięć sam wezmę się do roboty Icon_mrgreen DZIĘKUJĘ BARDZO!!! Co ja bym zrobił bez naszego FORUM?! Icon_smile2

I jeszcze ze trzy zdanka o każdej dyszce. Może pięć Icon_razz :

Kasia N. jednak jest najlepsza we własnym repertuarze! Czekam na nowego HEYa!!!

Szkoda, że pewnie nie wszystkie utwory z miejsc 31-40 wejdą do top30! A należy się wszystkim!!! Dredg – to miał być nr 1 MOJEJ LISTY... Chyba już nie będzie...

AAA... nie wiem co się stało... Nagle przestało mi się podobać ... Bardzo nagle... A koncert dopiero w październiku...

MJ. Właściwie codziennie słucham jego muzyki... I ciągle nie rozumiem czemu „przedtem” tego nie robiłem... [teraz leci Billie Jean] Top już mam, ale pewnie wkleję go tylko na forum.lp3.pl jak pojawi się odpowiedni temat... Bo jednak co za dużo...
[teraz leci Liberian Girl]
Good Help The Girl czy Belle & Sebastian? Belle & Sebastian czy God Help The Girl? Czy to ważne? Ważne! Ale najważniejsze, że to jest fantastyczny utwór! Szkoda, że Wam się nie podoba... Icon_frown A MAGNI nie będzie moim nr 1... Zaskoczony jestem tym faktem niesamowicie!!! I nie wiem dlaczego...?! [dlaczego nie był nr 1, a nie dlaczego jestem zaskoczony... Icon_smile2]

Dobranoc [właśnie wybrzmiał Thriller! n.a.p.r.a.w.d.ę.!.!.!. – można sprawdzić na last.fm Icon_razz ]
[jest sobota/niedziela 2:57 – dla mnie sobota, a dla niektórych to już niedziela, ale ja jeszcze dziś nie spałem Icon_razz] Nie mam dostępu do netu Icon_eek2 i pewnie wkleję to na forum około 10:15 w niedzielę. Zgadłem?

nie nie zgadłem... jest 10:22 Icon_smile2

chomik po śniadanku Icon_razz


- Listoholik - 19.07.2009 11:04 AM

Yacy napisał(a):HARSH THE HERALD ANGELS SING – od Listoholika

VELVET – od Listoholika

DARE – od Listoholika


o, jak miło. urosłem! Icon_mrgreen
czekam teraz, jak wszystkie trzy zaatakują Top 3 Icon_wink2


- saferłel - 20.07.2009 12:59 PM

Ohoho, ale Listoholik się przyczynił do listy z tego tygodnia Icon_razz2 Ale jest też dzięki temu szansa, że i mi nowości bardzo się spodobają Icon_wink W każdym razie dużo rzeczy kojarzysz z Lambchop, a ja, jak widzę, że ty coś kojarzysz z Lambchop, to przełączam się na Tindersticks i też mnie ochota nachodzi na poznanie takiej rzeczy Icon_razz2 Nie wiem dlaczego, ale mam dziwne wrażenie, że Big Pink to będzie przeraźliwie przewidywalny zespół z jednym czy dwoma udanymi singlami. Płyta na póóóóóóźniej, singiel może niedługo. Upopowione The Cure (tak jakby The Cure popa nie grali Icon_razz2) to też coś dla mnie, podejrzewam. COX się spodziewałem, oczywiście w takiej wersji Icon_smile Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym przypiskiem odnośnie ''God Help...'', ale jeśli to jest podobne do Belle to trzeba było tak od razu - chyba, że nie pamiętam opisu.
Już nawet nie pamiętam czy to DM spędziło wszystkie 58 tyg. w top 10 (?). Udało mi się zapoznać z Chickenfoot. Może być. Singiel udany + Future Time In The Past + jednak za dużo przewidywalnego grania. No cóż, mnie chyba muzyczne solówki Satrianiego nie podniecają tak jak fanów tego typu rzeczy.


- AKT! - 20.07.2009 02:33 PM

Czy Yacy już wie, że znawca idzie do niego w tym tygodniu? Icon_razz
Jeśli nie, to wydało się, że nie wchodzi do tematu z moją listą Icon_wink2


- Yacy - 20.07.2009 03:30 PM

aaktt napisał(a):Jeśli nie, to wydało się, że nie wchodzi do tematu z moją listą
jeszcze nie wie... ale się nic nie wydało, bo ostatni raz jak byłem u Ciebie to znawca miał się dopiero pokazać. Potem już raczej nie wchodziłem, albo tylko po to by swoją zapostować i ... teraz już wiem! I cieszę się bardzo!

Najprawdopodobniej sobotę/niedzielę będę bez netu. No może wieczorkeim w niedzielę będę mógł zpostować nowe notowanie. Macie więc czas do 21:00 w niedzielę Icon_razz


- tadzio3 - 20.07.2009 03:44 PM

Yacy napisał(a):27 . 25 . 17 . POKÓJ NA JEDNĄ NOC - The Cuts
Okazał sie calkiem dużym przebojem u Ciebie na liście Icon_smile2
Yacy napisał(a):z 29 po 35 tyg. LUNAR – Closterkeller
I wypadło... Tez bardzo długo


- Yacy - 20.07.2009 03:46 PM

saferłel napisał(a):Ohoho, ale Listoholik się przyczynił do listy z tego tygodnia
no skoro nie mam czasu na szukanie po wielu stronach nowości, a Listoholik akurat miał ciekawe utwory to ... czemu nie Icon_razz
A dzięki temu mogłem spowodować, że
Listoholik napisał(a):o, jak miło. urosłem!
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

saferłel napisał(a):W każdym razie dużo rzeczy kojarzysz z Lambchop
no jakoś tak, bo ich lepiej znam niż Tindersticks. Ale chyba wiadomo o co chodzi Icon_wink2

saferłel napisał(a):COX się spodziewałem, oczywiście w takiej wersji Icon_smile
Icon_lol tylko i wyłącznie!

a jeśli chodzi o God Help The Girl
Yacy na http://www.forum.lp3.pl napisał(a):A do tego zapowiedział [Balonik] to jako utwór grupy Belle & Sebastian, a to jest projekt o nazwie God Help The Girl! Zresztą inny utwór z tej samej płyty - COME MONDAY NIGHT - jest w zestawie i wykonawcą jest God Help The Girl Icon_wink2
Ten projekt to dzieło członków Belle & Sebastian... I jeden z utworów który jest na płycie GHTG, będzie ich kolejnym singlem Icon_razz Sami więc namieszali Icon_smile2 U mnie zostaje tak jak jest! U nikogo [chyba] tego nie ma, więc Kajman nie będzie miał problemu jak to liczyć Icon_wink2

Listoholik napisał(a):czekam teraz, jak wszystkie trzy zaatakują Top 3
Myślę, że już za tydzień wszystkie będą na podium!!!

Oj wygadałem się, a przecież znawca przeniósł się w tym tygodniu do mnie... Icon_mrgreen jakby co to nic nie wiedzieliście... Icon_razz


- Yacy - 20.07.2009 03:48 PM

tadzio3 napisał(a):Okazał sie calkiem dużym przebojem u Ciebie na liście
sam się dziwię Icon_wink2 bo na początku bym się tego nie spodziewał. W przeciwieństwie do Lunar! Icon_smile2 Ale teraz czas na nową płytę Clostrkellera! Bardzo czekam! Icon_wink2


- abd3mz - 20.07.2009 03:56 PM

Na razie tylko tyle:
Yacy napisał(a):Ten projekt to dzieło członków Belle & Sebastian... I jeden z utworów który jest na płycie GHTG, będzie ich kolejnym singlem Icon_razz Sami więc namieszali Icon_smile2
To w Trójce trzeba poprawić czy nie?


- Yacy - 20.07.2009 04:10 PM

wg mnie faktycznym wykonawcą jest GOD HELP THE GIRL!!!

http://en.wikipedia.org/wiki/God_Help_the_Girl

albo jeszcze lepiej widać to na oficjalnej:

http://www.godhelpthegirl.com/music

chociaż jest też tak:

http://www.belleandsebastianshop.com/

i tak:

http://en.wikipedia.org/wiki/Belle_%26_Sebastian#Compilations

Ale jak już pisałem: utwór "Come Monday Night", który ma taką samą historię jak tytułowy, w Trójce opisany jest jako wykonywany przez God Help The Girl!!! :roll:


- mr.vingoe - 20.07.2009 11:58 PM

Yacy napisał(a):30 . NN . 01 . CRYING LIGHTNING - Arctic Monkeys
Jestem bardzo ciekaw reakcji związanych z tym utworem od momentu kiedy go usłyszałem (na Open'erze zresztą). Również Twojej. Jak widzę zaczyna się nieźle. Będę obserwował jego losy.
Yacy napisał(a):no skoro nie mam czasu na szukanie po wielu stronach nowości, a Listoholik akurat miał ciekawe utwory to ... czemu nie
Byłoby miło, gdybym zobaczył choć jedno "od vingoe" przy kolejnym notowaniu. Chomik V obficie był karmiony ostatnio Icon_razz Icon_biggrin3


- Yacy - 21.07.2009 12:16 AM

vingoe napisał(a):Byłoby miło, gdybym zobaczył choć jedno "od vingoe" przy kolejnym notowaniu. Chomik V obficie był karmiony ostatnio
skoro zapraszasz... Icon_wink2


- Listoholik - 21.07.2009 02:35 AM

Yacy napisał(a):skoro zapraszasz...

więcej inwencji twórczej Ya!, samowpraszania na inne listy Icon_razz poszukiwania Icon_mrgreen kreatywności... Icon_wink2

stanowczo za bierny jesteś kolego, stanowczo za bierny Icon_razz


- Yacy - 21.07.2009 09:48 AM

Listoholik napisał(a):stanowczo za bierny jesteś kolego, stanowczo za bierny
ja obecnie jestem aktywny i to bardzo, ale w pracy... Bo pewnie nie wiesz, że nie wszyscy mają wakacje. Chociaż dzisiaj luzik spowodowany długimi oczekiwaniami, aż aplikacje same zrobią to co zrobić mają Icon_razz A ja mam czas na Forumy Icon_mrgreen. Ale za godzinkę skończy się rumakowanie Icon_lol

a zaproszenia do Vingoe skorzystałem o tyle, że z tego ogromu wyłowiłem 3 [tylko, aż] utwory do bliższego poznania...


- Listoholik - 21.07.2009 11:58 AM

Yacy napisał(a):Bo pewnie nie wiesz, że nie wszyscy mają wakacje.

o, właśnie wstałem Icon_mrgreen


- Yacy - 21.07.2009 12:01 PM

tak, tak ... wiem coś o tym ... Mam brata nauczyciela... Jest szansa, że on jeszcze nie wstał Icon_confused2 Icon_confused Icon_evil


Icon_lol Icon_lol Icon_lol


- michal91d - 21.07.2009 02:14 PM

Placebo na szczycie może być, choć są chyba lepsze utwory na płycie Icon_wink2
do Peace nie mogłem się przekonać, ale widzę, że tutaj już jakiś czas w czołówce
Magnificent się trzyma, ciekawy jestem czy nowy singiel też pojawi się na liście?
z nowości na liście zdecydowanie wybieram AM
nie pisałem tego jeszcze u Listoholika, ale to nagranie:
Yacy napisał(a):38 . -- . DARE - The Mary Onettes
podoba mi się

Typowanie:
1. WITH TWILIGHT AS MY GUIDE - The Mars Volta
2. COME UNDONE - Placebo
3. PEACE - Depeche Mode
4. GOD HELP THE GIRL - God Help The Girl
5. UPADAM - Lipali
6. GHOST - Depeche Mode
7. KORYTARZE - Justyna Steczkowska
8. NIEJASNOŚCI - Gaba Kulka
9. SAY IT - Blue October
10. EMILY (C.O.X. Remix) - Clan Of Xymox


- Tomekk - 22.07.2009 11:30 AM

1.WITH TWILIGHT AS MY GUIDE - The Mars Volta
2.COME UNDONE - Placebo
3.PEACE - Depeche Mode
4.KORYTARZE - Justyna Steczkowska
5.GHOST - Depeche Mode
6.NIEJASNOŚCI - Gaba Kulka
7.GOD HELP THE GIRL - God Help The Girl
8.UPADAM - Lipali
9.ONE CARESS - Depeche Mode
10.SAY IT - Blue October


- Listoholik - 22.07.2009 11:42 AM

01 . 02 . 05 . WITH TWILIGHT AS MY GUIDE - The Mars Volta
02 . 01 . 04 . COME UNDONE - Placebo
03 . 03 . 14 . PEACE - Depeche Mode
04 . 06 . 08 . GHOST - Depeche Mode
05 . 04 . 16 . KORYTARZE - Justyna Steczkowska
06 . 05 . 09 . UPADAM - Lipali
07 . 07 . 14 . NIEJASNOŚCI - Gaba Kulka
08 . 08 . 11 . GOD HELP THE GIRL - God Help The Girl
09 . 09 . 19 . MAGNIFICENT - U2
10 . 18 . 02 . EMILY (C.O.X. Remix) - Clan Of Xymox