Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Simply Red - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Simply Red (/showthread.php?tid=54264)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Mychartsowy Top Simply Red - thestranglers - 14.12.2020 09:13 AM

Nie, nie, nie myślę wcale o Bukartyku. I jeśli miało być kompletnie niejasno to teraz jest.


RE: Mychartsowy Top Simply Red - thestranglers - 14.12.2020 09:15 AM

No jedyne podobieństwo to, że ja simply black. Icon_smile


RE: Mychartsowy Top Simply Red - kajman - 14.12.2020 03:12 PM

thestranglers napisał(a):Nie, nie, nie myślę wcale o Bukartyku.
Ale to on jest liderem mojej listy.
thestranglers napisał(a):No jedyne podobieństwo to, że ja simply black.
Nie pisałem, że to jest podobieństwo tylko skojarzenie. Ale fakt, że coś w tym czarnym jest.


RE: Mychartsowy Top Simply Red - tomas585 - 14.12.2020 05:13 PM

Ev'ry Time We Say Goodbye
Home


RE: Mychartsowy Top Simply Red - thestranglers - 15.12.2020 09:48 AM

KONIEC ZGŁASZANIA PROPOZYCJI



RE: Mychartsowy Top Simply Red - Sundrajta - 15.12.2020 03:24 PM

kajman napisał(a):A lider kojarzy mi się z prowadzącym i tylko kolor się nie zgadza.
Ja oczywiście jestem wręcz pewien, że chodzi o jakiś utwór the Stranglers (nawet domyślam się który?), najprawdopodobniej brzmiący na początku jak ten, który postawiłeś na pierwszym miejscu i tego też się rzecz jasna domyślam, ale też nie będę tu spoilerował!
Jednak tym coverem, to mnie zagiąłeś, wszak na podium raczej nie umieściłeś tego wszystkim znanego? Icon_twisted


RE: Mychartsowy Top Simply Red - thestranglers - 15.12.2020 03:39 PM

Dużo jest znanych coverów tu...


RE: Mychartsowy Top Simply Red - thestranglers - 15.12.2020 03:43 PM

A z tym, że lider przypomina jakiś numer dusicieli to trzyma się to wreszcie kupy. Nie wiem tylko kompletnie o co może chodzić, no ale odsłuchy przede mną wszakże.


RE: Mychartsowy Top Simply Red - kajman - 15.12.2020 05:35 PM

Nie chodzi o utwór The Stranglers. Wystarczy popatrzeć na t6hestranglersa. No ale moje skojarzenia muzyczne dziwnymi torami chodzą.


RE: Mychartsowy Top Simply Red - Sundrajta - 16.12.2020 08:48 PM

Że niby ma takie kocie ruchy. Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Simply Red - mike - 17.12.2020 12:50 AM

jest jakaś playlista? Icon_lol


RE: Mychartsowy Top Simply Red - Sundrajta - 17.12.2020 01:06 AM

Jest w poście nr 33. Icon_arrow
I właśnie jestem po pierwszym odsłuchu, dwa kawałki odstawiły resztę o lata świetlne. A do drugiego zakwalifikowałem 25 piosenek.


RE: Mychartsowy Top Simply Red - wwas - 19.12.2020 07:20 PM

Hmm... Właśnie z wielkim zaskoczeniem odkryłem niespodziewany fakt, że Simply Red nagrało dwa różne utwory o tytule "Beside You" (z różnym tekstem, więc nie są to dwie wersje tego samego). Nie wiem, w jakim stopniu to wpłynie na wyniki (czy ktoś przesłucha jeden z nich i odrzuci, podczas gdy drugi miałby szanse, albo odwrotnie), ale w każdym razie chciałem doprecyzować, że zgłaszając, miałem na myśli ten utwór, który był na LP3, czyli: https://www.youtube.com/watch?v=TkQ4xVhWThk, a nie ten, który jest na playliście Sundrajty.


RE: Mychartsowy Top Simply Red - kajman - 19.12.2020 07:23 PM

I nie mam zielonego pojęcia, który ja słuchałem.
Przy okazji w związku z tym co pisałem z jakim kolorem jeszcze kojarzy się pewne zwierzę?


RE: Mychartsowy Top Simply Red - thestranglers - 20.12.2020 09:39 AM

wwas napisał(a):chciałem doprecyzować, że zgłaszając, miałem na myśli ten utwór, który był na LP3
przeglądając notowanie z 2010 roku natknąłem się właśnie w poczekalni na to nagranie, dopisuję więc w zestawie rok wydania


RE: Mychartsowy Top Simply Red - kajman - 20.12.2020 10:13 AM

Uffffffffffff, tego właśnie słuchałem, więc nie muszę już sprawdzać jak brzmi to drugie.


RE: Mychartsowy Top Simply Red - wwas - 21.12.2020 12:46 PM

thestranglers napisał(a):dopisuję więc w zestawie rok wydania
Dzięki!

Byłbym jeszcze wdzięczny Sundrajcie za usunięcie utworu z playlisty (chociaż zdaję sobie sprawę, że dla niektórych przesłuchujących może to już być za późno).


RE: Mychartsowy Top Simply Red - AKT! - 21.12.2020 01:59 PM

Btw. na Spotify jest tylko ta jedna wersja, którą dodał Sundrajta, ta druga w Polsce jest wyszarzona jako niedostępna


RE: Mychartsowy Top Simply Red - Sundrajta - 21.12.2020 07:00 PM

wwas napisał(a):Hmm... Właśnie z wielkim zaskoczeniem odkryłem niespodziewany fakt, że Simply Red nagrało dwa różne utwory o tytule "Beside You" (z różnym tekstem, więc nie są to dwie wersje tego samego)
O widzisz, a mi na Spotifaju wyskoczyła tylko jedna wersja (a drugiej jak widzę nie ma!), więc nawet nie sprawdzałem czy to ta (bo niby jak?), tylko od razu dodałem do plejki.
AKT! napisał(a):ta druga w Polsce jest wyszarzona jako niedostępna
Dokładnie, zatem muszę ją usunąć, bo to faktycznie nie ta, o którą chodziło wwasowi. I pod plejką dodam link z właściwą propozycją. Icon_arrow


RE: Mychartsowy Top Simply Red - Dobromiera - 23.12.2020 09:06 PM

Solidny, elegancki, dojrzały pop; jak na tą kategorię, to faktycznie rzecz wyjątkowa, i nawet chętniej wrócę do tego zestawu, niż do Cher czy Roxette.
Chociaż numer 1 był oczywisty od samego początku do samego końca. Icon_wink