Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 448 - Utwór wykonawcy, na którego koncercie nigdy niestety nie byłeś/byłaś. - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 448 - Utwór wykonawcy, na którego koncercie nigdy niestety nie byłeś/byłaś. (/showthread.php?tid=53502)



dzień 448 - Utwór wykonawcy, na którego koncercie nigdy niestety nie byłeś/byłaś. - thestranglers - 28.10.2020 07:10 AM

The Stranglers - Thrown Away



RE: dzień 448 - Utwór wykonawcy, na którego koncercie nigdy niestety nie byłeś/byłaś. - kajman - 28.10.2020 07:48 AM

Kate Bush - Cloudbusting



RE: dzień 448 - Utwór wykonawcy, na którego koncercie nigdy niestety nie byłeś/byłaś. - neo01 - 28.10.2020 10:11 AM

... i już zapewne ni będę Icon_sad

Kazik Na Żywo - Co się z tobą stanie, gdy ci ufać przestanę


RE: dzień 448 - Utwór wykonawcy, na którego koncercie nigdy niestety nie byłeś/byłaś. - dejmieeen - 28.10.2020 10:42 AM

W sumie całkiem zabawna historia. Był marzec 2013 roku. Miałem 18 lat, uczyłem się do matury. Tego dnia byłem w Książnicy Pomorskiej, szczecińska biblioteka, wiecie - atmosfera do nauki idealna - cisza, spokój, nikt od Ciebie niczego nie chce. Wyszedłem na chwilę na zewnątrz, odetchnąć świeżym powietrzem i trochę rozprostować nogi. Na znaku drogowym, stojącym nieopodal wejścia, naklejone były naklejki, pomyślałem, że rzucę na nie okiem. Jedna z nich przedstawiała reklamę koncertu niejakiego Bena Westbeecha, brytyjskiego dj'a i wokalisty, który całkiem zgrabnie miesza jazzowe i taneczne brzmienia. Byłem wówczas pod wrażeniem jego albumu "There's More To Life Than This", który prawdopodobnie wciąż jest na podium moich ulubionych albumów w ogóle. No i oczy mi się zaświeciły, bo ten koncert miał się odbyć za kilka dni. Wróciłem do domu, oznajmiłem rodzicom, że idę do klubu na koncert, a oni nie pozwolili mi za bardzo, bo wtedy po pierwsze - nie szalałem po klubach, więc bali się mnie puścić samego, a po drugie - matura. Zrobiłem im o to awanturę, po czym okazało się, że koncert odbył się rok wcześniej, a ja, będąc w amoku nie doczytałem daty Icon_lol

Ben Westbeech - Somethng for the Weekend



RE: dzień 448 - Utwór wykonawcy, na którego koncercie nigdy niestety nie byłeś/byłaś. - AKT! - 28.10.2020 11:09 AM

Junior Boys "Parellel Lines"

po premierze tej płyty junior boysi grali we wrocławiu na nowych horyzontach, kiedy już tu studiowałem i cholernie chciałem się wybrać, ale byłem wtedy w jakimś niewyobrażalnym dole finansowym i zwyczajnie nie poszedłem; nie wiem, czy żałuję; może trochę; mam tę płytę i nadal do niej wracam -- jest super