Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychaklasa - sezon 2020/2021 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (http://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Mychaklasa - sezon 2020/2021 (/showthread.php?tid=52082)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


Mychaklasa - sezon 2020/2021 - dannar - 12.08.2020 10:54 AM

Zapraszam serdecznie na kolejny sezon naszej wspaniałej zabawy!

Zasady:
Wg poniższego terminarza wklejamy nasze typy na osiem meczów danej kolejki Ekstraklasy.
Typujemy na zasadzie:
1 - wygrana gospodarzy,
X - remis,
2 - wygrana gości.


Nie ma znaczenia wynik bramkowy! Liczy się trafienie zwycięzcy lub remisu (dlatego nie podajemy wyników bramkowych).

Na forum mecze rozgrywane są w parach zgodnie z terminarzem ekstraklasy.
Na wynik każdego meczu na forum, składa się osiem typów na mecze rozegrane w danej kolejce ekstraklasy.
Każda z drużyn może zdobyć maksymalnie osiem bramek w każdej kolejce za trafienie prawidłowo wszystkich wyników.
I zdobywa tych bramek mniej, zgodnie z liczbą źle obstawionych spotkań!

Wygrywająca drużyna otrzymuje trzy punkty,
przegrywająca drużyna otrzymuje zero punktów,
remis to po jednym punkcie dla każdej z drużyn.


w przypadku gdy ktoś nie wklei typów na całą kolejkę otrzymuje 0 punktów (i wiadomo 0 bramek). Rywal otrzymuje 3 pkt lub 1 pkt (jeśli nie trafi żadnego rozstrzygnięcia).

Proszę o wklejanie typów na całe kolejki przed datą i godziną rozpoczęcia pierwszego meczu danej kolejki. Typy meczów, które rozpoczęły się przed wklejeniem na forum nie będą uwzględnione w wynikach.
Przyjęło się, że raz wklejonego typu nie edytujemy. Chyba że zaszła jakaś szczególna okoliczność, którą od razu przy edycji opiszemy. I oczywiście obowiązuje zasada, że taka edycja zostanie uwzględniona, o ile nastąpi przed jej rozpoczęciem.
Terminy meczów wklejam chronologicznie, więc pierwszy mecz wskazuje termin, przed którym nasze typy powinny znaleźć się w tym wątku.
Z reguły mecz rozpoczynający kolejkę odbywa się w piątek o godzinie 18:00.
Oczywiście jeżeli ktoś wklei typy później, tzn. w sobotę czy nawet w niedzielę, to przyjmę wyniki nierozegranych do tej pory spotkań.


RE: Mychaklasa - sezon 2020/2021 - dannar - 12.08.2020 10:58 AM

Drużyny w Mychaklasie 2020/2021

Legia Warszawa - ku3a
Lech Poznań - stavanger
Piast Gliwice - thestranglers
Lechia Gdańsk - Yacy
Śląsk Wrocław - Tomekk
Pogoń Szczecin - dannar
Cracovia Kraków - kajman
Jagiellonia Białystok - Sundrajta
Górnik Zabrze - temik3
Raków Częstochowa - kuba015
Zagłębie Lubin - neo01
Wisła Płock - TuneHunterz
Wisła Kraków - meni
Podbeskidzie Bielsko-Biała - inżynierek
Stal Mielec - piotreklp3
Warta Poznań - macor70

Prowadzący bierze ostatnią wolną (jeżeli w ogóle zostanie, ale pewnie tak).

Uzupełniłem już osoby, które wyraziły chęć udziału w poprzednim wątku.


RE: Mychaklasa - sezon 2020/2021 - Tomekk - 12.08.2020 11:06 AM

Ja wezmę udział i nie zmieniam drużyny.
Nadal będzie to Śląsk Wrocław.


RE: Mychaklasa - sezon 2020/2021 - Sundrajta - 12.08.2020 11:16 AM

Ja także zgłaszam akces do kolejnego sezonu i oczywiście biorę pod swoje skrzydła tę samą ekipę z Białegostoku. Icon_arrow


RE: Mychaklasa - sezon 2020/2021 - dannar - 12.08.2020 11:27 AM

Z ogromną przyjemnością wpisuję Was na listę!


RE: Mychaklasa - sezon 2020/2021 - piotreklp3 - 12.08.2020 11:40 AM

Również wezmę udział w kolejnej edycji, a wybieram mielecką Stalówkę. Icon_smile


RE: Mychaklasa - sezon 2020/2021 - thestranglers - 12.08.2020 11:47 AM

Beniaminki widzę, że są brane niczym bułki poznańskie. BTW, kto weźmie Wartę? Icon_smile


RE: Mychaklasa - sezon 2020/2021 - ku3a - 12.08.2020 12:07 PM

wchodzę.
tylko Legia! Icon_cool


RE: Mychaklasa - sezon 2020/2021 - kuba015 - 12.08.2020 01:08 PM

Zostanę z Rakowem Częstochowa.


RE: Mychaklasa - sezon 2020/2021 - kajman - 12.08.2020 01:46 PM

Ja poczekam. Trzy najgorsze już zostały wybrane, więc jeżeli coś się ostanie to mogę to wziąć bez problemu. Jeżeli zostanie więcej, wtedy będę główkował. I jeżeli zostanę ja i prowadzący to niech on wybiera pierwszy z tego co zostało.


RE: Mychaklasa - sezon 2020/2021 - dannar - 12.08.2020 09:16 PM

Wartę chętnie wziąłbym ja z powodu pogoniarskiej antypatii do Lecha. Icon_wink Ale poczekam, tak jak pisałem.


RE: Mychaklasa - sezon 2020/2021 - stavanger - 13.08.2020 07:01 PM

To wybieram Lecha,
mam nadzieję, że Wartę też ktoś przygarnie.


RE: Mychaklasa - sezon 2020/2021 - Aro - 13.08.2020 08:06 PM

Ja w tym roku chętnie oddam Pogoń w dobre ręce i mam nadzieję, że dannar nie odmówi Icon_wink


RE: Mychaklasa - sezon 2020/2021 - kajman - 13.08.2020 08:50 PM

A Ty coś weźmiesz?


RE: Mychaklasa - sezon 2020/2021 - thestranglers - 13.08.2020 08:53 PM

Mistrzowski trener może spokojnie czekać na oferty, bezrobotny nie będzie. Icon_smile


RE: Mychaklasa - sezon 2020/2021 - Aro - 14.08.2020 12:40 PM

Wyjście po angielsku nie w moim stylu, dlatego bardzo za wszystko i każdemu z osobna dziękuję za zabawę.
Wszystkich prowadzącym, zliczającym, biorących udział we wszystkich sezonach Mychaklasy. Icon_biggrin


RE: Mychaklasa - sezon 2020/2021 - dannar - 14.08.2020 01:06 PM

Jest to trochę nieoczekiwane, ale dziękuję za wspólną zabawę i liczę na powrót w stylu Zidane'a w przyszłości. Icon_wink


RE: Mychaklasa - sezon 2020/2021 - temik3 - 14.08.2020 09:22 PM

Jak jest wolne to mogę pojechać do Zabrza.


RE: Mychaklasa - sezon 2020/2021 - dannar - 16.08.2020 09:26 PM

(14.08.2020 09:22 PM)temik3 napisał(a):  Jak jest wolne to mogę pojechać do Zabrza.
Można


RE: Mychaklasa - sezon 2020/2021 - dannar - 16.08.2020 09:35 PM

Terminarz

Kolejka 1.
21 sierpnia, 18:00 Zagłębie Lubin - Lech Poznań
22 sierpnia, 15:00 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin
22 sierpnia, 17:30 Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
22 sierpnia, 20:00 Raków Częstochowa - Legia Warszawa
23 sierpnia, 12:30 Wisła Płock - Stal Mielec
23 sierpnia, 15:00 Warta Poznań - Lechia Gdańsk
23 sierpnia, 17:30 Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała
24 sierpnia, 18:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

Kolejka 2.
28 sierpnia, 18:00 Zagłębie Lubin - Warta Poznań
28 sierpnia, 20:30 Stal Mielec - Górnik Zabrze
29 sierpnia, 15:00 Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
29 sierpnia, 17:30 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
29 sierpnia, 20:00 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
30 sierpnia, 12:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
30 sierpnia, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków
30 sierpnia, 17:30 Lech Poznań - Wisła Płock

Kolejka 3.
11 września, 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała
11 września, 20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa
12 września, 15:00 Cracovia Kraków - Stal Mielec
12 września, 17:30 Warta Poznań - Piast Gliwice
12 września, 20:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań
13 września, 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
13 września, 17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
14 września, 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin

Kolejka 4.
18 września, 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa
18 września, 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock
19 września, 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec
19 września, 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
19 września, 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze
20 września, 12:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
20 września, 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków
20 września, 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań

Kolejka 5.
25 września, 18:00 Wisła Płock - Warta Poznań
25 września, 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Kraków
26 września, 15:00 Cracovia Kraków - Raków Częstochowa
26 września, 17:30 Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
26 września, 20:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
16 grudnia, 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin
21 października, 18:00 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

28 września, 18:00 Stal Mielec - Piast Gliwice

Kolejka 6.
2 października, 18:00 Raków Częstochowa - Wisła Płock
2 października, 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków
3 października, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec
30 października, 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
3 października, 20:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
28 października, 18:00 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
2 listopada, 18:00 Warta Poznań - Legia Warszawa
4 października, 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań

Kolejka 7.
17 października, 15:00 Cracovia Kraków - Piast Gliwice
17 października, 17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
17 października, 20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
18 października, 12:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław
18 października, 15:00 Stal Mielec - Wisła Kraków
18 października, 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
19 października, 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań
19 października, 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin

Kolejka 8.
23 października, 18:00 Piast Gliwice - Wisła Płock
23 października, 20:30 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
24 października, 15:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
24 października, 17:30 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
24 października, 20:00 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
25 października, 15:00 Raków Częstochowa - Stal Mielec
25 października, 17:30 Lech Poznań - Cracovia Kraków
26 października, 18:00 Warta Poznań - Górnik Zabrze

Kolejka 9.
24 listopada, 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
8 listopada, 17:30 Raków Częstochowa - Wisła Kraków
7 listopada, 15:00 Stal Mielec - Warta Poznań
7 listopada, 17:30 Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok
20 listopada, 18:00 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
19 listopada, 20:30 Wisła Płock - Pogoń Szczecin
8 listopada, 15:00 Legia Warszawa - Lech Poznań
20 listopada, 20:30 Górnik Zabrze - Piast Gliwice

Kolejka 10.
7 listopada, 20:00 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
9 listopada, 18:00 Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała

21 listopada, 17:30 Zagłębie Lubin - Stal Mielec
21 listopada, 20:00 Warta Poznań - Wisła Kraków
22 listopada, 12:30 Lech Poznań - Raków Częstochowa
22 listopada, 15:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
22 listopada, 17:30 Cracovia Kraków - Legia Warszawa
23 listopada, 18:00 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

Kolejka 11.
27 listopada, 18:00 Wisła Płock - Cracovia Kraków
27 listopada, 20:30 Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
28 listopada, 15:00 Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
28 listopada, 17:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
28 listopada, 20:00 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
29 listopada, 15:00 Raków Częstochowa - Warta Poznań
29 listopada, 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice
30 listopada, 18:00 Lechia Gdańsk - Lech Poznań

Kolejka 12.
4 grudnia, 20:30 Cracovia Kraków - Wisła Kraków
5 grudnia, 15:00 Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
5 grudnia, 17:30 Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
5 grudnia, 20:00 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
6 grudnia, 15:00 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
6 grudnia, 17:30 Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
7 grudnia, 18:00 Pogoń Szczecin - Stal Mielec
7 grudnia, 20:30 Wisła Płock - Górnik Zabrze

Kolejka 13.
11 grudnia, 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice
11 grudnia, 20:30 Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
12 grudnia, 15:00 Warta Poznań - Pogoń Szczecin
12 grudnia, 17:30 Górnik Zabrze - Cracovia Kraków
12 grudnia, 20:00 Wisła Kraków - Legia Warszawa
13 grudnia, 15:00 Stal Mielec - Lech Poznań
13 grudnia, 17:30 Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
14 grudnia, 18:00 Lechia Gdańsk - Wisła Płock

Kolejka 14.
17 grudnia, 18:00 Śląsk Wrocław - Warta Poznań
18 grudnia, 18:00 Wisła Płock - Podbeskidzie Bielsko-Biała
18 grudnia, 20:30 Legia Warszawa - Stal Mielec
19 grudnia, 15:00 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
19 grudnia, 17:30 Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk
19 grudnia, 20:00 Lech Poznań - Wisła Kraków
20 grudnia, 15:00 Piast Gliwice - Raków Częstochowa
20 grudnia, 17:30 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze

Kolejka 15.
29 stycznia, 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock
29 stycznia, 20:30 Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
30 stycznia, 15:00 Warta Poznań - Cracovia Kraków
30 stycznia, 17:30 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
30 stycznia, 20:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań
31 stycznia, 15:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice
31 stycznia, 17:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa
1 lutego, 18:00 Stal Mielec - Śląsk Wrocław

Kolejka 16.
5 lutego, 18:00 Lechia Gdańsk - Warta Poznań
5 lutego, 20:30 Lech Poznań - Zagłębie Lubin
6 lutego, 15:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
6 lutego, 17:30 Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków
6 lutego, 20:00 Legia Warszawa - Raków Częstochowa
7 lutego, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze
7 lutego, 17:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
4 marca Stal Mielec - Wisła Płock

Kolejka 17.
12 lutego, 20:30 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
13 lutego, 15:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
13 lutego, 17:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
13 lutego, 20:00 Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
14 lutego, 15:00 Wisła Płock - Lech Poznań
14 lutego, 17:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
15 lutego, 18:00 Warta Poznań - Zagłębie Lubin
15 lutego, 20:30 Górnik Zabrze - Stal Mielec

Kolejka 18.
19 lutego, 18:00 Stal Mielec - Cracovia Kraków
19 lutego, 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
20 lutego, 15:00 Legia Warszawa - Wisła Płock
20 lutego, 17:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok
20 lutego, 20:00 Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
21 lutego, 15:00 Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
21 lutego, 17:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław
22 lutego, 18:00 Piast Gliwice - Warta Poznań

Kolejka 19.
26 lutego, 18:00 Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
26 lutego, 20:30 Warta Poznań - Lech Poznań
27 lutego, 15:00 Stal Mielec - Lechia Gdańsk
27 lutego, 17:30 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
27 lutego, 20:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa
28 lutego, 15:00 Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin
28 lutego, 17:30 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
1 marca, 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków

Kolejka 20.
5 marca, 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze
6 marca, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
6 marca, 17:30 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
6 marca, 20:00 Raków Częstochowa - Cracovia Kraków
7 marca, 12:30 Piast Gliwice - Stal Mielec
7 marca, 15:00 Pogoń Szczecin - Lech Poznań
7 marca, 17:30 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
8 marca, 18:00 Warta Poznań - Wisła Płock

Kolejka 21.
12 marca, 18:00 Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław
12 marca, 20:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
13 marca, 15:00 Wisła Płock - Raków Częstochowa
13 marca, 17:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
13 marca, 20:00 Legia Warszawa - Warta Poznań
14 marca, 15:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
14 marca, 17:30 Lech Poznań - Piast Gliwice
15 marca, 18:00 Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 22.
19 marca, 18:00 Piast Gliwice - Cracovia Kraków
19 marca, 20:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
20 marca, 15:00 Śląsk Wrocław - Wisła Płock
20 marca, 17:30 Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
20 marca, 20:00 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
21 marca, 12:30 Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
21 marca, 15:00 Wisła Kraków - Stal Mielec
21 marca, 17:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Kolejka 23.
3 kwietnia, 12:30 Wisła Płock - Piast Gliwice
5 maja, 19:00 Stal Mielec - Raków Częstochowa
3 kwietnia, 17:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
3 kwietnia, 20:00 Cracovia Kraków - Lech Poznań
5 kwietnia, 12:30 Górnik Zabrze - Warta Poznań
5 kwietnia, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
5 kwietnia, 17:30 Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
5 kwietnia, 20:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin

Kolejka 24.
9 kwietnia, 18:00 Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków
9 kwietnia, 20:30 Wisła Kraków - Raków Częstochowa
10 kwietnia, 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Płock
10 kwietnia, 17:30 Warta Poznań - Stal Mielec
10 kwietnia, 20:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
11 kwietnia, 15:00 Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
11 kwietnia, 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa
12 kwietnia, 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze

Kolejka 25.
16 kwietnia, 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
16 kwietnia, 20:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
17 kwietnia, 15:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
17 kwietnia, 17:30 Raków Częstochowa - Lech Poznań
17 kwietnia, 20:00 Wisła Kraków - Warta Poznań
18 kwietnia, 12:30 Stal Mielec - Zagłębie Lubin
18 kwietnia, 15:00 Wisła Płock - Jagiellonia Białystok
18 kwietnia, 17:30 Legia Warszawa - Cracovia Kraków

Kolejka 26.
20 kwietnia, 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
20 kwietnia, 18:00 Warta Poznań - Raków Częstochowa
20 kwietnia, 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk
20 kwietnia, 20:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała
21 kwietnia, 18:00 Jagiellonia Białystok - Stal Mielec
21 kwietnia, 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
21 kwietnia, 20:30 Cracovia Kraków - Wisła Płock
21 kwietnia, 20:30 Piast Gliwice - Legia Warszawa

Kolejka 27.
23 kwietnia, 18:00 Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
23 kwietnia, 20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań
24 kwietnia, 15:00 Górnik Zabrze - Wisła Płock
24 kwietnia, 17:30 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
24 kwietnia, 20:00 Wisła Kraków - Cracovia Kraków
25 kwietnia, 12:30 Warta Poznań - Jagiellonia Białystok
25 kwietnia, 15:00 Stal Mielec - Pogoń Szczecin
25 kwietnia, 17:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

Kolejka 28.
28 kwietnia, 19:00 Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
30 kwietnia, 18:00 Wisła Płock - Lechia Gdańsk
30 kwietnia, 20:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
1 maja, 15:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków
1 maja, 17:30 Pogoń Szczecin - Warta Poznań
1 maja, 20:00 Lech Poznań - Stal Mielec
3 maja, 15:00 Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
3 maja, 17:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

Kolejka 29.
7 maja, 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
7 maja, 20:30 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
8 maja, 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock
8 maja, 17:30 Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków
8 maja, 20:00 Wisła Kraków - Lech Poznań
9 maja, 15:00 Warta Poznań - Śląsk Wrocław
9 maja, 17:30 Stal Mielec - Legia Warszawa
10 maja, 18:00 Raków Częstochowa - Piast Gliwice

Kolejka 30.
16 maja, 17:30 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
16 maja, 17:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze
16 maja, 17:30 Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
16 maja, 17:30 Piast Gliwice - Wisła Kraków
16 maja, 17:30 Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
16 maja, 17:30 Wisła Płock - Zagłębie Lubin
16 maja, 17:30 Śląsk Wrocław - Stal Mielec
16 maja, 17:30 Cracovia Kraków - Warta Poznań