Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Faithless feat. Suli Breaks & Nathan Ball - This Feeling - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Faithless feat. Suli Breaks & Nathan Ball - This Feeling (/showthread.php?tid=51701)



Faithless feat. Suli Breaks & Nathan Ball - This Feeling - Szymek79 - 18.07.2020 12:46 AM

"This Feeling" z gościnnym udziałem Suli Breaks i Nathana Balla to nowy singiel brytyjskiej elektronicznej formacji Faithless.

[Obrazek: A1VfL2R15tL._SS280_.jpg]




RE: Faithless feat. Suli Breaks & Nathan Ball - This Feeling - EVENo - 20.07.2020 11:14 PM

W życiu bym nie uwierzył, że to Faithless Icon_razz2 Brzmi trochę jak piosenka z płyty Humanz, czyli co by się stało, gdyby Gorillaz zaprosiło Faithless do wspólnego utworu.


RE: Faithless feat. Suli Breaks & Nathan Ball - This Feeling - Szymek79 - 26.07.2020 12:07 AM




RE: Faithless feat. Suli Breaks & Nathan Ball - This Feeling - Dobromiera - 26.07.2020 12:16 AM

Nie no, z Gorillaz to to mi się nijak nie kojarzy. Chociaż od Faithless też się do końca nie spodziewałem takiego brzmienia, a już zwłaszcza braku wokali Maxi Jazza (tak dla nich charakterystycznego). Dawno nie słyszałem tak beztrosko wakacyjnego i przyjemnego house'owania. Icon_smile


RE: Faithless feat. Suli Breaks & Nathan Ball - This Feeling - EVENo - 26.07.2020 12:26 AM

Artur.O napisał(a):Nie no, z Gorillaz to to mi się nijak nie kojarzy. Chociaż od Faithless też się do końca nie spodziewałem takiego brzmienia, a już zwłaszcza braku wokali Maxi Jazza
Ja właśnie przez ten brak wokalu skojarzyłem to z Humanz, tą konkretną płytą Gorillaz.