Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mariah Carey - Obsessed - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Mariah Carey - Obsessed (/showthread.php?tid=5155)



Mariah Carey - Obsessed - AKT! - 20.06.2009 04:47 PM

[Obrazek: mariah.jpg]
Maraja to zrobiła, przetworzyła się przez vocoder i teraz brzmi równie sztucznie jak wygląda. Brzmi to lepiej niż ostatnia płyta, ale to i tak nie to.

http://www.youtube.com/watch?v=hYFoIVhmLnM


- Tomekk - 20.06.2009 05:02 PM

Mariah niech już lepiej z niczym nie eksperymentuje Icon_cool2
tylko nagra album na poziomie "The Emancipation of Mimi" Icon_razz


- AKT! - 20.06.2009 05:09 PM

To nigdy się nie stanie, będzie już tylko gorzej Icon_neutral2


- jszmiles - 20.06.2009 05:38 PM

Tomekk napisał(a):Mariah niech już lepiej z niczym nie eksperymentuje Icon_cool2
tylko nagra album na poziomie "The Emancipation of Mimi" Icon_razz

czyli na poziomie dna Icon_biggrin

dla mnie nigdy jeszcze nie nagrala czegos co warto umieścic w top 20...

no moze poza "Heartbreaker" - ale to dzieki teledyskowi...

a Obsessed.... nie jest takie zle... a że u mnie jest w pierwszej 60-tce oznacza ze jest nieźle... jeszcze poczekam na remixy... moze cos z tego bedzie.


- jszmiles - 20.06.2009 05:39 PM

no i jak zwykle musiala sie rozebrac na okladce zeby sprzedać sie jeszcze kilku zboczuchom. ble.


- saferłel - 20.06.2009 06:35 PM

Jeszcze nie słuchałem tej piosenki, ale podejrzewam, że okładka jest od niej bardziej zachęcająca Icon_wink2


- jszmiles - 20.06.2009 08:58 PM

ja napisał(a):no i jak zwykle musiala sie rozebrac na okladce zeby sprzedać sie jeszcze kilku zboczuchom. ble.


saferłel napisał(a):Jeszcze nie słuchałem tej piosenki, ale podejrzewam, że okładka jest od niej bardziej zachęcająca Icon_wink2


jest takie polskie przysłowie.... uderz w stól....

Icon_mrgreen


- Marek - 20.06.2009 10:54 PM

a mnie sie bardzo podoba.coś zmienia w końcu i nagranie jest bardzo dobre.na okładce nie ukrywa swojej nadwagi w końcu.od 1997 roku woli byc seksi niż śpiewać dobrze ,ale wczesniej nagrała tyle pereł że zawsze bedę jej kibicował,pomimo tego że jest królową kiczuIcon_smile


- jszmiles - 20.06.2009 11:08 PM

Marek napisał(a):na okładce nie ukrywa swojej nadwagi w końcu.

wiesz, powiem Ci szczerze, że w życiu bym na to nie wpadł patrząc na okłądkę... Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_lol Icon_lol


- prz_rulez - 21.06.2009 01:51 PM

Within hours after the song's release, various outlets speculated that its target was rapper Eminem, in response to his song "Bagpipes from Baghdad", in which he taunted Carey's husband, Nick Cannon. According to MTV, Carey alludes to drug problems in "Obsessed", which Eminem opened up about on his latest album, Relapse.