Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Fisz Emade Tworzywo - Nie za miłe wiadomości - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Fisz Emade Tworzywo - Nie za miłe wiadomości (/showthread.php?tid=51148)



Fisz Emade Tworzywo - Nie za miłe wiadomości - Szymek79 - 10.06.2020 09:52 AM

Singlem "Nie za miłe wiadomości" grupa Fisz Emade Tworzywo zapowiada swoje nowe dwupłytowe wydawnictwo pt. "Ballady i Protesty“.

[Obrazek: 81WYpOeDyML._SS280_.jpg]




RE: Fisz Emade Tworzywo - Nie za miłe wiadomości - dannar - 10.06.2020 10:59 AM

Robi wrażenie.
Chociaż wydaje mi się, że pierwotnie nie miał być singlem, ale wydarzenia spowodowały że jest. Tak samo jak "Mój kraj znika".


RE: Fisz Emade Tworzywo - Nie za miłe wiadomości - Kalypson - 10.06.2020 11:06 AM

No cóż, ten wysyp marne jakości protest-songów w ostatnich dniach jest z jednej strony zrozumiały z psychologicznego punktu widzenia, ale sztuce nie służy.


RE: Fisz Emade Tworzywo - Nie za miłe wiadomości - neo01 - 10.06.2020 11:30 AM

Tak, sztuka na tym niewątpliwie bardzo ucierpi - cały drżę o jej kondycję z tego powodu.

Kawałek słyszałem dziś w Trójce i pierwsze wrażenie umiarkowanie pozytywne.


RE: Fisz Emade Tworzywo - Nie za miłe wiadomości - Kalypson - 10.06.2020 11:43 AM

I po co te złośliwości - dobrze wiem, że potrafisz odczytać znaczenie mojej myśli.


RE: Fisz Emade Tworzywo - Nie za miłe wiadomości - Kalypson - 10.06.2020 11:46 AM

Kolejny wątek, gdzie nie da się edytować postów - od czego to zależy? W każdym razie chciałem jedynie dodać, że teledysk robi wrażenie.


RE: Fisz Emade Tworzywo - Nie za miłe wiadomości - dannar - 10.06.2020 02:52 PM

(10.06.2020 11:06 AM)Kalypson napisał(a):  No cóż, ten wysyp marne jakości protest-songów w ostatnich dniach jest z jednej strony zrozumiały z psychologicznego punktu widzenia, ale sztuce nie służy.
Mi akurat na dwóch poprzednich płytach Fisza mocno doskwierało to, że piosenki były o niczym. Dlatego uważam tę zmianę za bardzo pozytywną.


RE: Fisz Emade Tworzywo - Nie za miłe wiadomości - neo01 - 10.06.2020 03:09 PM

(10.06.2020 11:43 AM)Kalypson napisał(a):  I po co te złośliwości - dobrze wiem, że potrafisz odczytać znaczenie mojej myśli.
Użyłem ironii, bo moim zdaniem grubo przesadzasz.


RE: Fisz Emade Tworzywo - Nie za miłe wiadomości - kajman - 11.06.2020 07:53 AM

Okazuje się, że Mój kraj znika było jednorazowym pozytywem, bo znów wracają do bardzo słabych utworów. Co więcej, to jest słabe nawet jak na nich.


RE: Fisz Emade Tworzywo - Nie za miłe wiadomości - inżynierek - 11.06.2020 08:24 AM

Utwór uważam za średniak muzycznie (i BTW to lepszy utwór od Znikacza), ale tekst jest rewelacyjny.


RE: Fisz Emade Tworzywo - Nie za miłe wiadomości - kajman - 11.06.2020 08:51 AM

Na text nie zwróciłem uwagi (muzyka mi przeszkadzała), ale muzycznie to dla mnie kompletnie inne światy.