Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Top Wszechczasów inżynierka. - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: tygodniowy top inżynierka (/forumdisplay.php?fid=215)
+---- Wątek: Top Wszechczasów inżynierka. (/showthread.php?tid=50194)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Top Wszechczasów inżynierka. - kajman - 13.03.2021 07:56 PM

A nie możesz po prostu wrzucać max kilka linków w poście?


RE: Top Wszechczasów inżynierka. - inżynierek - 13.03.2021 10:52 PM

Za późno. To znaczy mógłbym rozdrobnić, ale na pewno nie dziś.


RE: Top Wszechczasów inżynierka. - kajman - 14.03.2021 09:03 AM

Ale następne mógłbyś tak wrzucać.


RE: Top Wszechczasów inżynierka. - inżynierek - 14.03.2021 09:31 AM

Teraz nie mam pilnej potrzeby wrzucać nic, bo wszystkie 130+ utworów łapiących się z 13. Forumowego PTWC już wrzuciłem. Wprawdzie jestem po topie wybranych bluesów lady, ale tam łapie się tylko 8. Gorzej pewnie będzie w prywatnym topie Wilków i Gawlińskiego, takie mam przekonanie po pierwszych dwóch albumach w kolejności chronologicznej Icon_wink Ale zobaczymy, jak będzie w praniu Icon_smile


RE: Top Wszechczasów inżynierka. - inżynierek - 19.06.2021 08:05 PM

Nie wiem, jaki będzie miał wpływ ewentualny brak mojej listy na top wszech czasów, ale że dawno mnie tu nie było, to odświeżam temat, idealnie bo w letnią sobotę Icon_wink

Klingande - Punga (2014)



To dla mnie jedyna słuszna wersja tego utworu.


RE: Top Wszechczasów inżynierka. - inżynierek - 04.07.2021 07:56 PM

W prywatnym topie Alanis Morissette wspominałem o swoich problemach z nasłuchem. Zresztą wątek jest znany z t.t.i. Natomiast postępy w nasłuchu topu okazały się tak słabe, że ewentualny top wszech czasów raczej będę skłonny przełożyć o rok, a co najmniej kilka miesięcy. Za co najmocniej przepraszam.


RE: Top Wszechczasów inżynierka. - inżynierek - 25.12.2021 11:31 PM

Dawno tematu nie poruszałem.
Na chwilę obecną, licząc wszystkie prywatne topy wykonawców, ten wątek oraz pięćsetki Forumowych Topów Wszech Czasów na Forum LP3, naliczyłem bagatela 478 utworów, które z nosem w palcach załapią się na mój top. Nie liczyłem wszystkich, nazwijmy to, staroci, polubionych na Spotify. Zresztą na Spotify też niestety mam cholerny bałagan i uporządkuję go dopiero w pierwszej połowie września '22 (jeżeli nie wydarzą się kolejne kryzysy, zależne bądź nie ode mnie).
Główny top planuję przeprowadzić na przełomie listopada i grudnia '22.
Nie wiem, czy będę w stanie na dziś ułożyć moje 478 utworów w kolejności od A do Я, bo głosowania zarówno na Forum, jak i w Topie Radia 357 wkrótce dobiegną końca, ale chociaż uporządkować zestaw by warto.
Może w wolnej chwili opublikuję całe 478 utworów w wątku, jako namiastkę topu wszech czasów.
Pozdrawiam Icon_biggrin