Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Top Wszechczasów inżynierka. - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: tygodniowy top inżynierka (/forumdisplay.php?fid=215)
+---- Wątek: Top Wszechczasów inżynierka. (/showthread.php?tid=50194)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Top Wszechczasów inżynierka. - AKT! - 13.05.2020 01:28 PM

inżynierek napisał(a):Mój ulubiony soulowy kawałek. Dzięki niemu czuję się fanem soulu, choć nie wszystkie kawałki soulu faktycznie do mnie przemawiają Icon_wink
dopiero zauważyłem to odniesienie do soulu tutaj Icon_wink bardzo to ładnie napisałeś i w zupełności rozumiem ten punkt widzenia!
i choć soulowości zdecydowanie "anytime you need a friend" nie da się odmówić, to jednak taki bardzo popowy przykład
nie wiem, na ile znasz i lubisz soul poza tym numerem, ale na zachętę zrobiłem Ci godzinną plejlistę do sprawdzenia w wolnej chwili, z różnymi odcieniami gatunku Icon_wink




RE: Top Wszechczasów inżynierka. - AKT! - 16.05.2020 09:50 PM

widzę, że przeszacowałem z tą plejką, na tyle, że wątek ucichł Icon_wink słuchałem sobie jej dzisiaj i wchodzi jak marzenie, ale to ja -- możesz śmiało olać, przywykłem do bycia swoim jedynym odbiorcą Icon_wink


RE: Top Wszechczasów inżynierka. - inżynierek - 16.05.2020 10:43 PM

Spoko, ostatnio nie mam humoru coś, poza tym szykowałem się do prywatnych topów Republiki (teraz - w najbliższym czasie) i Pain of Salvation (II połowa czerwca). Z playlistą chętnie się zapoznam, jak będę miał więcej czasu. Icon_wink


RE: Top Wszechczasów inżynierka. - AKT! - 17.05.2020 11:37 AM

no worries Icon_wink


RE: Top Wszechczasów inżynierka. - inżynierek - 19.05.2020 08:59 PM

Powiem tak: pokazałeś, że aż takim fanem soulu to ja nie jestem (a co najwyżej tego wyrafinowanego, z chórkami Icon_wink), natomiast ten soul, który przedstawiłeś, brzmi mi dobrze, wysłuchałem wczoraj wieczorem, a dziś ewidentnie poprawił mi się humor. Icon_wink


RE: Top Wszechczasów inżynierka. - inżynierek - 21.05.2020 10:47 PM

Kasia Popowska - Graj (2015)
Nigdy dotąd nie było tak udanego singla Kasi Popowskiej niż ten utwór. Zresztą dziewczyna zaczęła dość słabo, od wkurzającego coveru przeciętnego utworu Imany (chociaż oryginał nawet lubię Icon_wink). Następny singiel był już znacznie lepszy po to, żeby wiosną '15 znowu pokazać słabsze oblicze. Ale pod koniec pamiętnego 2015 pojawił się ten cudak, który ma u mnie mur-betonowane 10, i pewne miejsce w osobistym topie wszechczasów. Icon_biggrin
Niestety potem znowu solidny zjazd w dół, a kolejnych singli nie za bardzo chcę pamiętać.





RE: Top Wszechczasów inżynierka. - inżynierek - 27.05.2020 06:13 PM

Dalszy ciąg cyklu: co znam ze stacji komercyjnych. Icon_wink
Chociaż to raczej rozczulanie się nad pewną artystką, która niedawno wydała kolejny singiel. A to wszystko niemal w samym środku topu innego wykonawcy. Icon_smile

Ellie Goulding - Lights (2011)



RE: Top Wszechczasów inżynierka. - inżynierek - 11.07.2020 10:09 PM

Nie złamię ciszy wyborczej, jeśli opublikuję... mój hit wyborów parlamentarnych 2007. Icon_wink

Jeckyll & Hyde - Freefall (2007)
Od pamiętnych wyborów parlamentarnych każde wybory kojarzą mi się z jednym utworem.





RE: Top Wszechczasów inżynierka. - inżynierek - 12.07.2020 07:10 PM

Z cyklu: prywatne topy wykonawców, odcinek 1.
W wybranej części będę bazował na głosowaniach na forum lp3.

Red Hot Chili Peppers - Scar Tissue (1999)



RE: Top Wszechczasów inżynierka. - inżynierek - 12.07.2020 07:19 PM

Poprzedni wykonawca, RHCP - ma reprezentację w topie wszechczasów liczącą 12 utworów, a Maanam ma 7.

Maanam - Sahara (1996)



RE: Top Wszechczasów inżynierka. - inżynierek - 12.07.2020 07:34 PM

Bajm w moim topie będzie mieć 8 utworów. Dwa z nich już zdążyłem wymienić, zatem w tym poście będzie aż sześć.

Bajm - Jezioro szczęścia (1987)



RE: Top Wszechczasów inżynierka. - inżynierek - 12.07.2020 07:44 PM

Jak na razie to ostatni wykonawca, w którego topie na forum lp3 miałem przyjemność głosować. Reprezentacja liczy 7 utworów.

Florence And The Machine - Spectrum (2011)



RE: Top Wszechczasów inżynierka. - inżynierek - 12.07.2020 07:57 PM

Przeskakuję już do prywatnych topów wykonawców. Na razie zrobiłem dopiero dwa, trzeci jest w trakcie i tu się trochę safandulę, ale mam szansę do końca lipca się wyrobić i wtedy na pewno wrzucę te kawałki. Pierwszą reprezentantką w moim topie wszech czasów jest Tori Amos, której dla tego topu przesłucham dychę utworów.

Tori Amos - Space Dog (1994)



RE: Top Wszechczasów inżynierka. - inżynierek - 12.07.2020 08:09 PM

Z kolei Republika ma w moim topie wszechczasów 15 utworów plus chyba coś się jeszcze przewinie później, bo wyodrębniłem grupki.

Republika - Znak "=" (1984)



RE: Top Wszechczasów inżynierka. - AKT! - 13.07.2020 10:12 AM

pojemny ten top (albo monotematyczny), skoro masz miejsce na tyle powtórzeń Icon_wink


RE: Top Wszechczasów inżynierka. - kajman - 13.07.2020 12:19 PM

Może i to i to. Chociaż na monotematyczny to on nie wygląda.


RE: Top Wszechczasów inżynierka. - inżynierek - 13.07.2020 07:36 PM

Otóż muszę wyodrębnić jak najwięcej muzyki, a czasu mało. Icon_wink
Jeśli notowanie ma powstać pod koniec 2021 roku, gdzieś od września tegoż (2021 znaczy się) muszę zacząć przesłuchania. Do tego czasu i tak niewiele zdążę, bo oprócz planowanych na resztę tego roku prywatnych topów Paula McCartneya i Enyi (to drugie zaangażuje mnie na forum lp3) planuję jeszcze przesłuchać top 500 ostatniego Forumowego PTWC (to między lutym a kwietniem '21) i ogarnę kilka prywatnych topów wykonawców - zapewne niedużo, a chciałbym zmieścić jak najwięcej, zresztą zobaczymy, bo jesienią kolejny plebiscyt topowy.
Niestety nie wykluczam, że w miarę wolnego czasu będę musiał pozwolić sobie na takie maratony, jak na początku maja.


RE: Top Wszechczasów inżynierka. - dziobaseczek - 24.07.2020 10:20 AM

AKT! napisał(a):możesz śmiało olać, przywykłem do bycia swoim jedynym odbiorcą
Nieprawda - ja łykam Kurtowskie playlisty bez popijania.


RE: Top Wszechczasów inżynierka. - inżynierek - 01.08.2020 08:10 PM

Uzupełniam bazę do prywatnego TWC o kolejny top wykonawcy. Pozostałą część uzupełnię może jutro.

Pain of Salvation - Perfect Day (2014)



RE: Top Wszechczasów inżynierka. - inżynierek - 03.01.2021 10:17 PM

Chociaż jest dopiero skokowy środek sezonu, to jednak uparłem się na Planicę i tak razy 3. Icon_wink

Ansambel bratov Avsenik - Planica, Planica (1979)


Wykonawców topowych ogarnę później, może bliżej końca stycznia, a może i w lutym.