Największe forum list przebojów Mycharts.pl
71 notowanie z 10.17.2008 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: abd3mz - lista przebojów (/forumdisplay.php?fid=69)
+---- Wątek: 71 notowanie z 10.17.2008 (/showthread.php?tid=4769)

Strony: 1 2


- abd3mz - 14.05.2009 09:38 AM

aaktt napisał(a):"It's That Girl Again" to bardzo świeży album, w związku z czym nie wierzę, że nie znalazł się choć jeden utwór, który by się kwalifikował.
'Yes' to też świeży album, a mimo tego na Twojej liście nie ma z niego żadnego utworu. Jeżeli u mnie ma się pojawić jakiś utwór to w danym tygodniu musi podobać misie bardziej przynajmniej od 50-tego. Oczywiste? Niestety, nie dla wszystkich...
Płyta Basi dobra, ale bez perełki. A szkoda.


- prz_rulez - 15.05.2009 02:14 PM

Szkoda, że "W naszym niebie" tak wysoko zadebiutowało, a teraz tylko i wyłącznie spada...


- abd3mz - 15.05.2009 05:50 PM

prz_rulez napisał(a):Szkoda, że "W naszym niebie" tak wysoko zadebiutowało, a teraz tylko i wyłącznie spada...
Mi też szkoda, ale chyba jeszcze bardziej tych utworów, które nigdy się nie załapały... O nich będzie mi łatwiej zapomnieć... Niestety...

PS. Albo 'tylko' albo 'wyłącznie'.


- AKT! - 16.05.2009 02:05 AM

abd3mz napisał(a):
aaktt napisał(a):"It's That Girl Again" to bardzo świeży album, w związku z czym nie wierzę, że nie znalazł się choć jeden utwór, który by się kwalifikował.
'Yes' to też świeży album, a mimo tego na Twojej liście nie ma z niego żadnego utworu. Jeżeli u mnie ma się pojawić jakiś utwór to w danym tygodniu musi podobać misie bardziej przynajmniej od 50-tego. Oczywiste? Niestety, nie dla wszystkich...
Płyta Basi dobra, ale bez perełki. A szkoda.
Nie słyszałem "Yes", choć to może i lepiej, bo nie lubię PSB, więc naturalnie nie ma ich ani na liście utworów ani na playliście płyt Icon_wink2 A mnie osobiście album Basi średnio się podoba; myślałem, że skoro tak polecałeś ten album do przesłuchania, to coś się znajdzie z niego u Ciebie... po prostu Icon_smile2


- abd3mz - 16.05.2009 10:32 AM

aaktt napisał(a):myślałem, że skoro tak polecałeś ten album do przesłuchania, to coś się znajdzie z niego u Ciebie
Znalazł się kilka razy na liście płyt. Icon_smile2
Polecałem, bo wydawała misie to muzyka bliska Twoim upodobaniom. Icon_smile2