Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Barbara Wrońska feat. Natalia Przybysz & Paulina Przybysz - Rybka - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Barbara Wrońska feat. Natalia Przybysz & Paulina Przybysz - Rybka (/showthread.php?tid=46982)



Barbara Wrońska feat. Natalia Przybysz & Paulina Przybysz - Rybka - Szymek79 - 06.09.2019 01:12 PM

"Rybka" z gościnnym udziałem Natalii i Pauliny Przybysz to nowy singiel Barbary Wrońskiej.

[Obrazek: 61aZ1kxFiTL._SS280_.jpg]




RE: Barbara Wrońska feat. Natalia Przybysz & Paulina Przybysz - Rybka - prz_rulez - 06.09.2019 03:51 PM

A "Czarna d." wciąż niewydana...


RE: Barbara Wrońska feat. Natalia Przybysz & Paulina Przybysz - Rybka - neo01 - 06.09.2019 03:52 PM

Słuchałem tej piosenki podczas transmitowanego koncertu w Krk i wtedy zwróciła moją uwagę, tak że cieszę się, że jest z tego singiel Icon_smile
No, fajnie buja. Daję 7,5/10.


RE: Barbara Wrońska feat. Natalia Przybysz & Paulina Przybysz - Rybka - kajman - 09.09.2019 06:24 PM

Kompozycja nie powala, ale jest świetnie zarówno instrumentalnie jak i wokalnie (i jedno z drugim współgra), więc tą ósemkę postawię.


RE: Barbara Wrońska feat. Natalia Przybysz & Paulina Przybysz - Rybka - dannar - 09.09.2019 06:28 PM

Wreszcie słychać Pustki, ale tylko trochę. Icon_wink


RE: Barbara Wrońska feat. Natalia Przybysz & Paulina Przybysz - Rybka - kajman - 09.09.2019 07:06 PM

Jakoś specjalnie do Postek nie tęsknię.