Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Ranking Płytowy - notowanie XXI, wrzesień 2019 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Forumowa Lista Płyt (/forumdisplay.php?fid=154)
+--- Wątek: Ranking Płytowy - notowanie XXI, wrzesień 2019 (/showthread.php?tid=46941)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ranking Płytowy - notowanie XXI, wrzesień 2019 - kajman - 06.10.2019 10:02 PM

prz_rulez napisał(a):Rydzyk w młodości wcale nie był taki zły
Nie był zły, lecz trochę szalony.
Sundrajta napisał(a):wypadają płyty wcale nie z końca tabeli, tylko bardziej ze środka i do tego z niewielkim stażem
Niestety nie ma wśród nich Dumplings. Najbardziej mi żal tego, któremu zabrakło najmniej. Może nie najlepsza, ale na pewno (w moim odczuciu oczywiście) płyta z tego zestawu.


RE: Ranking Płytowy - notowanie XXI, wrzesień 2019 - prz_rulez - 06.10.2019 10:08 PM

kajman napisał(a):Nie był zły, lecz trochę szalony.
Napiszesz coś więcej? Icon_smile


RE: Ranking Płytowy - notowanie XXI, wrzesień 2019 - kajman - 06.10.2019 10:28 PM

Oazę zrobił na dziko. Dopiero w jej trakcie wyjeżdżał do centrali (chyba była gdzieś w Pieninach), żeby ją zatwierdzić. Udało mu się znaleźć jednego animatora z uprawnieniami, szukał jeszcze drugiego, który miał wieczorami dowiadywać się od głównego, jakie będzie miał zadania na konkretny dzień.
Oazę organizował dla trudnej młodzieży ze Szczecinka (pamiętam, że mawiał, że pojedzie na misję do Afryki i będzie miał tam łatwiejsze zadanie), bo ponoć przeskrobał coś w Toruniu i został tam przeniesiony.


RE: Ranking Płytowy - notowanie XXI, wrzesień 2019 - prz_rulez - 06.10.2019 10:31 PM

No to faktycznie ciekawe. Szkoda, że nie poszedł bardziej w tę stronę...


RE: Ranking Płytowy - notowanie XXI, wrzesień 2019 - kajman - 06.10.2019 10:44 PM

W stronę Afryki?


RE: Ranking Płytowy - notowanie XXI, wrzesień 2019 - kajman - 06.10.2019 10:47 PM

Ja chciałbym zapytać czy będę dziś wyniki, bo jeżeli nie, to mogę spokojnie iść spać?


RE: Ranking Płytowy - notowanie XXI, wrzesień 2019 - Sundrajta - 06.10.2019 11:04 PM

* Top 12 *

<<< miejsce >>><<< poprzednio >>><<< staż >>><<< średnia >>><<< wykonawca >>><<< tytuł >>><<< uwagi >>>

01. | 'D' | 01 | 07,1 | the Raconteurs – Help Us Stranger <rA>
02. | 'D' | 01 | 08,7 | Jon Anderson – 1000 Hands: Chapter One <rA>
03. | 02 | 04 | 08,8 | Riverside – Wasteland
04. | 12 | 15 | 09,0 | Lao Che – Wiedza o społeczeństwie
05. | 03 | 03 | 09,4 | Mazolewski / Porter – Philosophia
06. | 09 | 14 | 09,6 | Suede – The Blue Hour
07. | 01 | 04 | 09,7 | the Cranberries – In the End
08. | 04 | 05 | 09,9 | Daria Zawiałow – Helsinki
09. | 'D' | 01 | 10,0 | Kwiat Jabłoni – Niemożliwe <rA>
10. | 11 | 06 | 10,0 | Dido – Still on My Mind
11. | 08 | 02 | 10,7 | the Dumplings – Raj
12. | 06 | 02 | 11,0 | Metric – Art of Doubt

<rA> rekord (średniej oceny) albumu topowego

frekwencja wyniosła 10 osób (+1)

prz_rulez napisał(a):To nie są dobre wiadomości
Zwłaszcza w przypadku środkowej płyty! Icon_rolleyes
Ciekawe tematy sobie wybraliście w oczekiwaniu na wyniki wrześniowego finału. A swoją drogą to co kajman pisze o Rydzyku, potwierdza tylko że w każdym człowieku tkwi cząstka dobra. Icon_cool
Frekwencja znowu osiągnęła dwucyfrowy wynik i to na pewno cieszy.
Wyraźny spadek dotychczasowego wiodącego albumu (z trzech ostatnich notowań) powinien być przeczuwalny, wszak ileż można tryumfować? Podobny odnotowała grupa Metric i to doprowadziło ją o krok przed prze(wy)paścią. Icon_lol Ciekawy (bo prawie na podium z ostatniej lokaty) i największy awans osiągnęła grupa Lao Che z płytą z największym obecnie tutaj stażem. Riverside zdołało utrzymać się na podium, spadając na jego najniższy stopień, bowiem wyżej byli wyłącznie debiutanci! I raczej spodziewałem się że wygra Jon, a tymczasem i to dosyć wyraźnie lepszy jest Jack. Icon_lol


RE: Ranking Płytowy - notowanie XXI, wrzesień 2019 - Sundrajta - 06.10.2019 11:06 PM

kajman napisał(a):to mogę spokojnie iść spać?
A kto Ci broni? Icon_rolleyes
Trochę za dużo rzeczy dookoła mnie rozpraszało, a jeszcze łącze internetowe szwankuje! Icon_eek

prz_rulez napisał(a):Ja wiem, że wyniki nie są najważniejsze w tej zabawie, ale jakoś tak smutno się patrzy na kolejny album na samym dole...
Dawno Ci już pisałem żebyś zaproponował Toola. Icon_cool
Wtedy może być wręcz przeciwnie. Icon_twisted


RE: Ranking Płytowy - notowanie XXI, wrzesień 2019 - kajman - 06.10.2019 11:26 PM

Szkoda, że to tylko drugie miejsce.


RE: Ranking Płytowy - notowanie XXI, wrzesień 2019 - prz_rulez - 06.10.2019 11:46 PM

Chociaż Kwiatowi Jabłoni się udało... Ale i tak obawiam się, że to może być ich pierwszy i ostatni tydzień w top 12.


RE: Ranking Płytowy - notowanie XXI, wrzesień 2019 - neo01 - 07.10.2019 09:08 AM

prz_rulez napisał(a):Ja wiem, że wyniki nie są najważniejsze w tej zabawie, ale jakoś tak smutno się patrzy na kolejny album na samym dole...
Mnie na pewno też byłoby przykro (chociaż myślę, że w dużej mierze sam jesteś sobie "winien", jeśli chodzi o serię), ale jednak tym razem niewiele zabrakło i ze swojej strony mogę powiedzieć, że żałuję iż tak się stało, bo choćby Sarsę moim zdaniem powinien pokonać w cuglach. Ale większość uczestników miała inny odbiór tego grania niż ja, no bywa.
prz_rulez napisał(a):Chociaż Kwiatowi Jabłoni się udało... Ale i tak obawiam się, że to może być ich pierwszy i ostatni tydzień w top 12.
Cieszę się i zróbmy żeby tak się nie stało.
kajman napisał(a):Szkoda, że to tylko drugie miejsce.
No narzekać na 2. miejsce to naprawdę... Ciesz się, że nie jest na 3. bo niewiele brakło i umieściłbym go niżej.


RE: Ranking Płytowy - notowanie XXI, wrzesień 2019 - Sundrajta - 07.10.2019 09:36 AM

Popieram przedmówcę w całej rozciągłości (no prawie w całej). Icon_wink


RE: Ranking Płytowy - notowanie XXI, wrzesień 2019 - AKT! - 07.10.2019 10:09 AM

neo01 napisał(a):Ciekawa koncepcja. Ja akurat staram się wyrażać w miarę możliwości precyzyjnie, ale nigdy bym nie pomyślał, że nazywając coś ułatwia mi to tego zrozumienie (chyba że przy okazji o tym sobie poczytam, to zupełnie co innego).
nie chodzi mi o nazywanie jako czynność, ale jako umiejętność