Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Voo Voo - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Voo Voo (/showthread.php?tid=46812)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - neo01 - 27.08.2019 03:28 PM

(27.08.2019 03:16 PM)thestranglers napisał(a):  A to ta pierwsza nie jest zapisywana czasem jako F-I?
Dokładnie to "F - I". W każdym razie ja bym optował za wersją singlową, jest przystępniejsza.


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - thestranglers - 27.08.2019 03:35 PM

No to już wiemy o jaki utwór biega EVENowi.


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - AKT! - 27.08.2019 03:52 PM

thestranglers napisał(a):A to ta pierwsza nie jest zapisywana czasem jako F-I?
faktycznie, ale to nadal ta sama piosenka Icon_wink https://pl.wikipedia.org/wiki/F-I


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - muzyka_życiem - 27.08.2019 04:13 PM

Kurcze jaka szkoda, że topy tak ważnych dla mnie artystów jak Edyty Bartosiewicz, Hey, Justina Timberlake czy Madonny już się odbyły .. Stąd moje pytanie : Jest możliwośc by jeszcze kiedyś po latach zaproponowac artystę który już był ? Jednak z biegiem lat dochodzą nowe kawałki (chociażby najnowsza płyta Madonna) , tak samo z użytkownikami - jedni odchodzą, nowi przychodzą więc chciałbym jeszcze za jakiś czas miec okazję zagłosowac w topach tych artystów.
Przy okazji chciałbym prowadzącego zapytac jak wygląda sprawa z wyborem artysty i tymi punktami? Czytałem wątek organizacyjny ale jest tam już tyle postów że nie mogę się z tym wszystkim połapac

Co do Voo Voo to nie mój klimat, nie znam twórczości ale postaram się chociaż po części zapoznac by móc zagłosowac.


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - Sundrajta - 27.08.2019 04:23 PM

thestranglers napisał(a):zdradź jakieś szczegóły
Po prostu brat przyjechał do mnie na urlop, bo pracuje za granicą. I akurat ma tak skomplikowaną sytuację życiową, że nie ma na razie gdzie osiąść.
Dodatkowo jeszcze co chwila są u mnie dzieci pozostałych braci (i tego z problemami też). Icon_eek A że moje mieszkanie jest na tyle niekomunikacyjne, ponieważ przez mój pokój przebiega cały ruch domowy, to nie ma szans na słuchanie muzyki. Gdyż ja lubię słuchać jedynie na komputerze, bowiem na telefonie to nie moja bajka (jakoś wtedy nie potrafię się skupić)... Icon_rolleyes
A jeszcze w tym tygodniu podpisuję umowę o pracę, więc nastąpiła (nie typowa dla mnie) kumulacja zdarzeń!


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - thestranglers - 27.08.2019 04:24 PM

muzyka_życiem napisał(a):Jest możliwośc by jeszcze kiedyś po latach zaproponowac artystę który już był ?
Jest, w końcu będziesz miał jakby co prawo do zaproponowania jakiego tylko chcesz artysty, tylko... po co? Możesz przecież zatopować po czasie, a chyba brak propozycji np. z nowej płyty Madonny przeżyjesz? Icon_wink
muzyka_życiem napisał(a):Co do Voo Voo to nie mój klimat, nie znam twórczości ale postaram się chociaż po części zapoznac by móc zagłosowac.
zgadzam się z przedmówcą, poza tym drażni mnie głos Wagla
muzyka_życiem napisał(a):Przy okazji chciałbym prowadzącego zapytac jak wygląda sprawa z wyborem artysty i tymi punktami?
więc tak: za każdy zaproponowany utwór dostajesz punkt (do 2), za głosowanie kolejne dwa (nawet przy niepełnych głosach), potem gdy dochodzisz do szczytu wybierasz i zabieram Ci 50 pkt


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - thestranglers - 27.08.2019 04:25 PM

Sundrajta napisał(a):nastąpiła (nie typowa dla mnie) kumulacja zdarzeń!
hohoho, rodziny gratuluję, a kumulację będziesz po czasie na pewno miło wspominał Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - prz_rulez - 27.08.2019 04:29 PM

"Sny są emanacją tego co wrzucamy do podświadomości, to że podmiot liryczny ma lęki, to tutaj raczej oczywiste. To dla mnie ani nic odkrywczego, ani złego - to, rzekłbym, dość naturalne i na pewno jest to domena osób wrażliwych. Natomiast kwestia tego jak sobie z tym radzimy, jak mimo trudności patrzymy na siebie i na świat, to już zupełnie inna rzecz - i tak, to jest właśnie spojrzenie optymistyczne. "
Wiem, ze "to Twoje zdanie" to taki grzeczny wytrych, by nie powiedziec "pleciesz bzdury", ale pozwole sobie skomentowac dalej:
1. Jesli ktos ma leki, to znaczy, ze to pogodzenie jest tylko pozorne. Bo jesli na wszystko sie godzimy, to nie musimy sie bac, ze cos pojdzie nie po naszej mysli. Tak dziala pelny mindfulness.
2. Dla mnie chwila, w ktorej sie poddajesz, jest rownoznaczna z duchowa smiercia.

Co do nastepnego punktu, to bardzo przepraszam Kajmana, jesli poczul sie urazony. Po prostu, ten album dziala mi na nerwy (i to na zupelnie innym poziomie niz np. Trap, w sensie: ze w ogole takie teksty istnieja) i nie rozumiem, jak mozna uwazac, ze te teksty sa pozytywne. Moze majac 60 lat zrozumiem...


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - muzyka_życiem - 27.08.2019 06:51 PM

Cytat:Jest, w końcu będziesz miał jakby co prawo do zaproponowania jakiego tylko chcesz artysty, tylko... po co? Możesz przecież zatopować po czasie, a chyba brak propozycji np. z nowej płyty Madonny przeżyjesz?
Pewnie i tak mam wiele pomysłów na wykonawców których jeszcze nie było ale kiedyś fajnie by było móc zagłosowac w topie Madonny ale to byc może po jeszcze kolejnej płycie .

Cytat:więc tak: za każdy zaproponowany utwór dostajesz punkt (do 2), za głosowanie kolejne dwa (nawet przy niepełnych głosach), potem gdy dochodzisz do szczytu wybierasz i zabieram Ci 50 pkt
Oj to chyba z dwa lata będę musiał głosowac by samemu móc wybrac wykonawce. Uzbieranie chociażby 50 punktów to jest 13 topów a niektórzy mają po około 100 punktów Icon_lol ale liczę że kolejne osoby kogoś ciekawszego wybiorą Icon_razz


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - tomas585 - 27.08.2019 07:28 PM

Osioł
W jamkach


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - miszony - 27.08.2019 07:36 PM

(27.08.2019 06:51 PM)muzyka_życiem napisał(a):  [quote]Jest, w końcu będziesz miał jakby co prawo do zaproponowania jakiego tylko chcesz artysty, tylko... po co? Możesz przecież zatopować po czasie, a chyba brak propozycji np. z nowej płyty Madonny przeżyjesz?
Pewnie i tak mam wiele pomysłów na wykonawców których jeszcze nie było ale kiedyś fajnie by było móc zagłosowac w topie Madonny ale to byc może po jeszcze kolejnej płycie .

Och , jak ja bym chętnie zagłosował na Madonnę jeszcze raz. Nabrałem chęci po ostatnim albumie. Liczę, że może uda się to za jakiś czas a na razie Voo Voo. Zespół dla mnie nieobliczalny. Nigdy nie wiem co można się po Nich spodziewać.


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - neo01 - 27.08.2019 07:39 PM

muzyka_życiem napisał(a):Kurcze jaka szkoda, że topy tak ważnych dla mnie artystów jak Edyty Bartosiewicz, Hey, Justina Timberlake czy Madonny już się odbyły .. Stąd moje pytanie : Jest możliwośc by jeszcze kiedyś po latach zaproponowac artystę który już był ?
Zerknij do wątku "PLMT - 2 ankieta do głosowania" w tym dziale; akurat taką możliwość niedawno zaproponowałem i będzie można oddać swoje głosy na obecne propozycje, w ustalonym porządku - za tydzień rozpocznie się otwarcie pierwszego z topów, bodajże Arctic Monkeys i w ciągu 3 tygodni będziesz mógł oddać swój głos Icon_smile
prz_rulez napisał(a):pozwole sobie skomentowac dalej
Wybacz, ale nie za bardzo za Tobą nadążam. Proponuję, żeby każdy pozostał przy swojej interpretacji tekstu, tak jak w szkole - chyba nie ma jednej właściwej interpretacji wiersza?
Chociaż może skomentuję 1 rzecz:
prz_rulez napisał(a):chwila, w ktorej sie poddajesz
Zdecydowanie mylisz pogodzenie z poddaniem. Pogodzenie jest wtedy, kiedy odpuszczamy to, na co nie mamy wpływu, a w tej konkretnej sytuacji bardziej chodziło mi samoakceptację.


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - kajman - 27.08.2019 09:04 PM

neo01 napisał(a):w ciągu 3 tygodni będziesz mógł oddać swój głos
Czyli praktycznie możesz zdobyć 6 punktów w 3 tygodnie. Co daje ponad 100 rocznie. A ci co teraz mają sto, to zgłoszą wykonawcę i będą mieli 50. Więc aż tak długo czekać nie musiałbyś.


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - EVENo - 27.08.2019 10:24 PM

Zrobił się nam taki trochę Program Wspierania Nowych Użytkowników Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - prz_rulez - 28.08.2019 01:30 AM

Fajnie, ze ich wspieramy.
Co do slawetnego juz tekstu - mi ta cala postawa sie nie klei. Ale, jak pisze, moze za 30 lat bedzie sie kleic...
A akurat w szkole to wlasnie czesto sa klucze...


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - neo01 - 28.08.2019 08:42 AM

EVENo napisał(a):Zrobił się nam taki trochę Program Wspierania Nowych Użytkowników
No i o to też w dużej mierze chodziło Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - thestranglers - 30.08.2019 02:42 PM

kajman napisał(a):Małe Wuwu. Ten sam zespół tylko drobna modyfikacja nazwy.
to wreszcie można ich zgłaszać?


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - Miszon - 30.08.2019 03:10 PM

Nie do końca ten sam bo inni wokalisci.


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - thestranglers - 30.08.2019 03:34 PM

* kajman porównywał do Nootek


RE: Mychartsowy Top Voo Voo - Miszon - 30.08.2019 04:34 PM

Ja uznaje to za inny zespół.
Inaczej Arka Noego musiałaby być uznawana za 2Tm 2,3.