Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Skunk Anansie - What You Do for Love - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Skunk Anansie - What You Do for Love (/showthread.php?tid=46012)



Skunk Anansie - What You Do for Love - Szymek79 - 09.07.2019 11:04 AM

"What You Do for Love" to nowy singiel angielskiej rockowej grupy Skunk Anansie.

[Obrazek: 71QrEk1SVZL._SS280_.jpg]




RE: Skunk Anansie - What You Do for Love - EVENo - 09.07.2019 06:09 PM

Fajne, może bez fajerwerków, ale podoba mi się od pierwszych dźwięków Icon_smile Fajnie poznać, zanim zagrają to na Woodstocku Icon_biggrin Zawsze gdy przed koncertami wielkich marek wydawane są nowe single, to obstawiam, że od nich zaczną występ, sam nie wiem czemu.


RE: Skunk Anansie - What You Do for Love - prz_rulez - 09.07.2019 06:58 PM

Nie, pierwszy kawałek jest zazwyczaj w średnim tempie. To drugi numer jest najczęściej przebojową bombą. A każdy, kto trochę lepiej się zna na Eurowizji wie, że wrzucanie prawdziwej bomby jako utworu numer dwa jest OGROMNYM błędem.

Sam numer powyżej nawet nawet moim zdaniem. W sumie Skunk Anansie mogliby promować ruch "rock is not dead" Icon_lol


RE: Skunk Anansie - What You Do for Love - kajman - 11.07.2019 09:33 AM

Przesłuchiwałem cztery z nowych singli w bardzo dobrym zestawie nowości do LP3. Dwa niestety należą do najsłabszych, a ten przeciętny jak na nich Skunx dostaje siedem.


RE: Skunk Anansie - What You Do for Love - dannar - 11.07.2019 10:34 AM

(09.07.2019 06:58 PM)prz_rulez napisał(a):  Nie, pierwszy kawałek jest zazwyczaj w średnim tempie. To drugi numer jest najczęściej przebojową bombą.
Pierwszym singlem trzy lata temu było "Love Someone Else", a sześć lat temu "I Believed In You". Dlatego chcę wierzyć w to co piszesz, ale mam duże obawy.


RE: Skunk Anansie - What You Do for Love - prz_rulez - 11.07.2019 10:49 AM

A nie, mi chodzilo o koncerty. W kolejnosci singli to pierwszy jest zazwyczaj bomba (choc Kajman twierdzi, ze single prawie nigdy nie sa dobre Icon_razz2, chyba ze album jest do bani).


RE: Skunk Anansie - What You Do for Love - dannar - 11.07.2019 10:51 AM

Aaa, ok Icon_wink


RE: Skunk Anansie - What You Do for Love - Tomekk - 15.07.2019 12:35 PM

Generalnie podoba mi się ten singiel.

Ostatnio mamy deficyt dobrych, rockowych piosenek z damskim wokalem. Na szczęście Skin się nie poddaje i nadal nagrywa bardzo dobre rzeczy!


RE: Skunk Anansie - What You Do for Love - prz_rulez - 15.07.2019 01:33 PM

Tomekk napisał(a):Na szczęście Skin się nie poddaje
Dobre określenie. Nie poddają się. Ale to już trochę jest rozpaczliwa próba ratowania choć odrobiny przebojowości w rocku.


RE: Skunk Anansie - What You Do for Love - Szymek79 - 18.07.2019 12:32 PM