Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Eurythmics - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Eurythmics (/showthread.php?tid=45780)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - kajman - 11.07.2019 09:06 PM

Artur.O napisał(a):Dlatego wrzucasz na listę "High Hopes" Panic! At The Disco?
Niech to zostanie na razie moją tajemnicą.


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - prz_rulez - 11.07.2019 09:23 PM

(11.07.2019 06:19 PM)kajman napisał(a):  
Miszon napisał(a):bardzo ciekawie brzmiące syntezatory
Wewnętrzna sprzeczność.
Aaaaaaaaaaa ić Icon_razz2


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - miszony - 11.07.2019 09:37 PM

Według mnie " I Saved The World Today" było spektakularnym zamknięciem kariery duetu natomiast nie mogę się zgodzić z słowami kolegi Artura.O , że "Savage" to papka rmf itd. Dla mnie to właśnie ten album był najodważniejszy, mroczny, spójny i zagadkowy ( przynajmniej tak go wtedy odbierałem i tak go odbieram dziś). Dodatkowym atutem były kapitalne teledyski - nowatorskie jak na tamte czasy np. do tytułowego " Savage" i "Shame". Świetny i niedoceniony album. Natomiast z "We Too Are One" zawsze miałem problem . Tam jest dużo fajnych radiowych kawałków ale całość jednak rozczarowuje. Szkoda, że stacje radiowe "zamknęły" Eurythmics na kilku kawałkach.


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - prz_rulez - 11.07.2019 09:47 PM

Coz, tak jest w przypadku wiekszosci wykonawcow.


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - Dobromiera - 11.07.2019 10:46 PM

Hm, mnie te kawałki z "Savage" niczym nie zwróciły uwagi, ale może przesadziłem z RMF-ową papką. Zaś "We..." to już taki stereotypowy pop-rock z ejtisów, plastikowa produkcja i brzmienie - źle to się zestarzało. Nie miałem tam na czym zawiesić ucha.
Cytat:Coz, tak jest w przypadku wiekszosci wykonawcow.
No właściwie to mało który wykonawca nie jest. Icon_wink A również wiele jest wykonawców kompletnie u nas nieznanych, a ważnych i dobrych. 4-5 utworów to nie tak zły wynik w sumie.
Paradoksalnie to już na RYM Eurythmics mają gorszą reprezentację, ponieważ nie mają żadnej "pogrubionej" płyty (z czego najwyżej ceniona - "Sweet Dreams" - ma zawrotną 257. pozycję w roku 1983...), oraz "tylko" dwa pogrubione single ("Here Comes..." i "Sweet Dreams" - dobry wybór). Dla porównania, Pet Shop Boys mają pogrubione pierwsze cztery płyty (do niedawna pięć) i 10 singli (w tym dwie wersje "West End Girls").


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - Miszon - 11.07.2019 11:05 PM

(11.07.2019 09:23 PM)prz_rulez napisał(a):  
(11.07.2019 06:19 PM)kajman napisał(a):  
Miszon napisał(a):bardzo ciekawie brzmiące syntezatory
Wewnętrzna sprzeczność.
Aaaaaaaaaaa ić Icon_razz2
Powiem więcej: właśnie przesłuchałem ponad połowę materiału i doszedłem do wniosku że im więcej syntezatorów tym ciekawiej, a im więcej gitar tym gorzej, tam gdzie najwięcej to jest słabo, poziom zespołu przygrywajacego do kotleta w nieco lepszym hotelu.


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - AKT! - 12.07.2019 12:10 PM

kajman ma tę sprzeczność w głowie i ona wydobywa się na zewnątrz; syntezatory są super i "savage" też było super


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - neo01 - 14.07.2019 01:52 PM

(11.07.2019 02:15 PM)prz_rulez napisał(a):  Wow. Tak z wlasnej woli marnowac glosy?...
Ale jak nie daję rady słuchać znacznej większości materiału...?

(11.07.2019 06:19 PM)kajman napisał(a):  
Miszon napisał(a):bardzo ciekawie brzmiące syntezatory
Wewnętrzna sprzeczność.
Może aż tak bym nie powiedział, ale dla mnie raczej niczgo ciekawego w syntezatorach jako takich nie ma. Owszem, jeśli ich brzmienie jest fajnie wbudowane w ciekawą konstrukcję utworu, nie mam nic przeciwko. Tutaj, poza tymi kilkoma przypadkami, niczego takiego nie dostrzegłem, sorry...


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - prz_rulez - 14.07.2019 03:15 PM

neo01 napisał(a):Ale jak nie daję rady słuchać znacznej większości materiału...?
Niby tak, ale w ten sposób inni zadecydują za Ciebie i mogą wybrać rzeczy dla Ciebie jeszcze gorsze.

Heh. Tak się cieszyłem, że zacząłem szybko odsłuchy, po czym znów przychodzi niedziela przed rozstrzygnięciem wyników i wciąż nie mam punktacji i wszystkich odsłuchów na koncie...


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - neo01 - 14.07.2019 04:20 PM

prz_rulez napisał(a):Niby tak, ale w ten sposób inni zadecydują za Ciebie i mogą wybrać rzeczy dla Ciebie jeszcze gorsze.
Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, naprawdę.


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - thestranglers - 14.07.2019 04:40 PM

ale zdradzisz pod koniec topu nowy podmiot? Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - neo01 - 15.07.2019 02:35 PM

(14.07.2019 04:40 PM)thestranglers napisał(a):  ale zdradzisz pod koniec topu nowy podmiot? Icon_wink
Nie odmówię sobie tej przyjemności Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - thestranglers - 15.07.2019 03:03 PM

spodziewamy się gitar


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - neo01 - 15.07.2019 04:47 PM

thestranglers napisał(a):spodziewamy się gitar
Słusznie!


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - thestranglers - 15.07.2019 05:00 PM

ooo, ale bać się nie trzeba? Chytry


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - kajman - 15.07.2019 05:06 PM

Pewnie niektórzy powinni.


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - thestranglers - 15.07.2019 05:18 PM

hehe, mam typa w głowie (na hasło gitary jest to dość oczywiste), a jeśli by się sprawdził to byłby to splot okoliczności Chytry


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - kajman - 15.07.2019 05:28 PM

Ja mam też jedno skojarzenie, ale tego wykonawcy się nie spodziewam i byłbym bardzo zdegustowany, gdyby się pojawił.


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - thestranglers - 15.07.2019 05:32 PM

Mi ten mój nawet by podleciał - ma kilka utworów przecenionych, na czele z pewnym obrzydliwym coverem i nie mniej tych zbyt mało docenionych.


RE: Mychartsowy Top Eurythmics - AKT! - 15.07.2019 06:09 PM

kajman napisał(a):Pewnie niektórzy powinni.
gitara elektryczna jak woda święcona wypędzi popowego diabła ze świętego przybytku rocka? Icon_wink