Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Cheryl - Let You - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Cheryl - Let You (/showthread.php?tid=45383)



Cheryl - Let You - Szymek79 - 31.05.2019 01:30 AM

"Let You" to drugi singiel jakim angielska wokalistka Cheryl Fernandez-Versini zapowiada swój piąty studyjny album.

[Obrazek: 71ZqmJJ4NeL._SS280_.jpg]




RE: Cheryl - Let You - dejmieeen - 12.07.2019 10:25 PM

Boże, jak mi jej szkoda. Gdyby wydała ten numer zamiast "Love Made Me Do It", które było strasznie nijakie, to podejrzewam, że miałaby większe szanse na czołówkę UK Chart, bo ponoć był hype na jej powrót. A tymczasem ten świetny numer dotarł tylko do 57 miejsca w UK, wypadł po jednym tygodniu z Top 100. Przejście do niszowej wytwórni nie wyszło jej na dobre, oni jej w ogóle nie promują...


RE: Cheryl - Let You - EVENo - 12.07.2019 10:53 PM

Śliniłem się do niej kilka lat temu i tutaj pokazuje, że wciąż potrafi być sexy, ale muzycznie jest słabo.


RE: Cheryl - Let You - prz_rulez - 13.07.2019 03:55 AM

(12.07.2019 10:25 PM)dejmieeen napisał(a):  Boże, jak mi jej szkoda. Gdyby wydała ten numer zamiast "Love Made Me Do It", które było strasznie nijakie, to podejrzewam, że miałaby większe szanse na czołówkę UK Chart, bo ponoć był hype na jej powrót. A tymczasem ten świetny numer dotarł tylko do 57 miejsca w UK, wypadł po jednym tygodniu z Top 100. Przejście do niszowej wytwórni nie wyszło jej na dobre, oni jej w ogóle nie promują...
W dziwnych czasach żyjemy: niby prawie każdy może sobie wydać co chce tanim kosztem i wrzucić do sieci, ale w rzeczywistości promocja jest teraz ważniejsza niż w czasach, gdy wydawanie płyt było "zabawą" dla majętnych, a dostęp do mediów był znacznie bardziej ograniczony.
Co do utworu - no może jest nieco mniej nijakie, ale jak dla mnie to liczy się tylko jej pierwsza płyta (na czele z "Parachute") + fenomenalne "Call My Name".