Największe forum list przebojów Mycharts.pl
IV Specjalny Mychartsowy Top - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: IV Specjalny Mychartsowy Top (/showthread.php?tid=45344)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - Lilian - 05.06.2019 09:19 PM

Wybrałam twórczość kobiety, którą podziwiam i jej muzykę bardzo bardzo lubię - Tina Turner Icon_biggrin
She is The Best Icon_biggrin


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - prz_rulez - 05.06.2019 09:19 PM

No wiesz, nie chcemy przecież, żebyś się odwodnił Icon_lol
EVENo napisał(a):Hah, dzięki mnie Spice Girls jeszcze podskoczyło o kilka lokat Icon_biggrin
No, kto by się spodziewał?

Ale ogólnie niestety wnioski nasuwają się same: ten cały top był robiony tylko po to, by się okazało, że wynik jest tak przewidywalny, iż równie dobrze mógłby się nie odbyć Icon_confused

Ale sensacja: jedyną osobą, która nie dała Queen punktów, był Dziobas! To jakiś protest przeciwko gejowskiej propagandzie? [Obrazek: 04icon_rotfl.gif]


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - thestranglers - 05.06.2019 09:20 PM

Whitney też mi nie podeszła. Za to 'Drzwi' to odkrycie zarówno tamtego, jak i tego topu.

Artur.O napisał(a):"Viva Forever" to nie moje Spice Girls. A chętnie dałbym im duzio punktów.
a ja czułem zawsze pewną ambiwalencję w stosunku do tego nagrania... Icon_rolleyes


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - thestranglers - 05.06.2019 09:20 PM

Lilian napisał(a):Wybrałam twórczość kobiety, którą podziwiam i jej muzykę bardzo bardzo lubię - Tina Turner
Dziękuję za wybór, otwieram więc wątek.


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - Lilian - 05.06.2019 09:24 PM

(05.06.2019 09:20 PM)thestranglers napisał(a):  Za to 'Drzwi' to odkrycie zarówno tamtego, jak i tego topu.
tym bardziej cieszę się, że wpadłam na pomysł z topem O.N.A. Icon_smile


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - thestranglers - 05.06.2019 09:24 PM

to ogólnie był bardzo wporzo top Ok


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - 1981 - 05.06.2019 09:28 PM

Lilian napisał(a):Wybrałam twórczość kobiety, którą podziwiam i jej muzykę bardzo bardzo lubię - Tina Turner
She is The Best
Super. Sam myślałem, żeby ją zgłosić do topu.


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - Miszon - 05.06.2019 10:42 PM

Zwycięzca był pewny ale drugie miejsce długo walczyło o srebro.
Drzwi zaskakująco wysoko, Tom Sawyer zaskakująco nisko


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - Lilian - 05.06.2019 10:55 PM

(05.06.2019 09:28 PM)1981 napisał(a):  
Lilian napisał(a):Wybrałam twórczość kobiety, którą podziwiam i jej muzykę bardzo bardzo lubię - Tina Turner
She is The Best
Super. Sam myślałem, żeby ją zgłosić do topu.
to znaczy że Cię ubiegłam? Icon_wink


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - AKT! - 06.06.2019 12:49 AM

ktoś woli the smiths, ktoś tool, a ktoś whitney houston
pokazuje rozkład sił, szkoda, że soul i r&b wciąż tu w odwrocie, ale jak się trafi numer z radia, to jako tako przędzie
niemniej nie oceniam niczyich wyborów i wracam do swojej bańki! Icon_wink
dzięki za top


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - mike - 06.06.2019 02:05 AM

JT w top10 :o o takie mycharts walczyłem. Liczyłem na mocniejszą rywalizację o szczyt, a tu nokaut. W sumie dwa świetne utwory w top2. Dzięki za topa i za Tinę!


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - dziobaseczek - 06.06.2019 07:43 PM

Prz. U mnie jest masa gejów na liście. Akurat w tej kwestii zupełnie mi to nie przeszkadza. Tak jak nie przeszkadza mi czy ktoś jest gejem, kosmita czy trans. Dobra muza się broni. Po prostu bohemian rapsody mi nie leży.


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - thestranglers - 06.06.2019 09:28 PM

Intrygujące co piszesz, nie powiem. Nie ceniłem tego kawałka aż tak, póki nie zajarzyłem So you think you can stop me and spit in my eye, przecież to epokowe wyznanie. Icon_wink


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - AKT! - 07.06.2019 10:52 AM

jest pompatyczne, ale jakże kunsztownie pomyślane i wykonane! to poziom przynajmniej "heroes and villains" w dwuczęściowej wersji ze "smile sessions"; no i jest do dziś obiektem kultu fanów, co dodatkowo podbiła jego prominentna pozycja w zeszłorocznym filmie Icon_smile są więc powody obiektywne i subiektywne, choć każdy ma prawo do własnej opinii ofkors


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - obserw99 - 07.06.2019 04:07 PM

W Top-10 znalazło się 8 utworów na które głosowałem. Super to ostatecznie wyszło chociaż szkoda, że Robert Plant nie wylądował przynajmniej w Top-3.


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - prz_rulez - 07.06.2019 07:45 PM

AKT! napisał(a):ktoś woli the smiths, ktoś tool, a ktoś whitney houston
Cóż za odkrycie Icon_lol
AKT! napisał(a):pokazuje rozkład sił
Jeśli już, to raczej bezsilności. Żeby ten układ rozbić.
dziobaseczek napisał(a):Prz. U mnie jest masa gejów na liście.
Takie bezeceństwa? Jak możeszIcon_exclaim To promocja sodomitówIcon_exclaimIcon_exclaimIcon_exclaim Icon_evil
AKT! napisał(a):jest pompatyczne, ale jakże kunsztownie pomyślane i wykonane! to poziom przynajmniej "heroes and villains" w dwuczęściowej wersji ze "smile sessions"
To urocze jak orbita Twojego muzycznego myślenia obraca się wokół Beach Boysów Icon_wink
AKT! napisał(a):są więc powody obiektywne i subiektywne, choć każdy ma prawo do własnej opinii ofkors
Napiszę tak. Obiektywnie to rozumiem, zresztą - sam, było nie było, też głosowałem na Queen. Subiektywnie po prostu nie znoszę przewidywalności i gonienia za komercją (tak, tak, choćbyście się nie chcieli przyznać, to właśnie to zrobiliście - wybraliście najbardziej oklepany i najbardziej promowany z tych dwudziestu numer Icon_wink ).


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - AKT! - 10.06.2019 01:41 PM

prz_rulez napisał(a):To urocze jak orbita Twojego muzycznego myślenia obraca się wokół Beach Boysów Icon_wink
prawda? Icon_wink

prz_rulez napisał(a):po prostu nie znoszę przewidywalności
zawsze jest fajniej, jak wygra jakiś czarny koń -- tu nie było takiej szansy


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - dziobaseczek - 11.06.2019 01:28 PM

prz_rulez napisał(a):Takie bezeceństwa? Jak możesz To promocja sodomitów
Ja nie mam nic do Homoseksualistów. Szanuję ich jako ludzi, mają wolną wolę i nic mi do tego, co robią. A często są to ludzie o ponadprzeciętnej wrażliwości. Czasem sie zdarza przemycić jakieś promowanie postaw seksualnych. Smuci mnie to, ale nie zamierzam potępiać ich. Także mylisz się, że prawaki potępiają sodomitów. Potępiają tęczowy faszyzm, który homoseksualistów traktują przedmiotowo. A to zupełnie co innego.


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - Sundrajta - 11.06.2019 01:58 PM

prz_rulez napisał(a):wybraliście najbardziej oklepany i najbardziej promowany z tych dwudziestu numer
Ma się rozumieć, bo przecież powinien wygrać najlepszy. I faktycznie bardzo trudno słucha się tej piosenki tak raz za razem! Ja uwielbiam robić sobie długie (kilkuletnie) przerwy w odsłuchach. Tylko że Wy mi na tak długą przerwę nie chcecie pozwolić. Icon_twisted

dziobaseczek napisał(a):Potępiają tęczowy faszyzm
O to teraz dzielimy na gatunki, myślałem, że faszyzm to faszyzm i tyle. Icon_eek
I wychodzi na to, że ja jako lewak mam większą awersję do homoseksualizmu niż Ty! Icon_redface


RE: IV Specjalny Mychartsowy Top - prz_rulez - 11.06.2019 02:22 PM

Najlepszy, a nie najbardziej ograny i najmocniej promowany... Uciekacie od komercji, a tak naprawde robicie to samo.