Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 162 - piosenka z debiutanckiej płyty, którą szczególnie cenisz - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 162 - piosenka z debiutanckiej płyty, którą szczególnie cenisz (/showthread.php?tid=44947)



dzień 162 - piosenka z debiutanckiej płyty, którą szczególnie cenisz - thestranglers - 29.04.2019 08:16 AM

Dead Can Dance - A Passage in Time




RE: dzień 162 - piosenka z debiutanckiej płyty, którą szczególnie cenisz - kajman - 29.04.2019 08:30 AM

Wprawdzie debiutancka okazała się jedyną, ale formalnie wymogi spełnia.
Dżamble - Wołanie o słońce nad światem



RE: dzień 162 - piosenka z debiutanckiej płyty, którą szczególnie cenisz - neo01 - 29.04.2019 11:44 AM

Cała płyta była dla mnie wielkim wydarzeniem, a ten kawałek szczególnie:

Coma - Leszek Żukowski


RE: dzień 162 - piosenka z debiutanckiej płyty, którą szczególnie cenisz - AKT! - 29.04.2019 04:32 PM



cała płyta jest och ach
brzmiała jak duch czy może nawet upiór amerykańskiej popkultury pierwszej połowy XX wieku wówczas, gdy słyszałem ją po raz pierwszy, i brzmi równie rozkosznie teraz


RE: dzień 162 - piosenka z debiutanckiej płyty, którą szczególnie cenisz - kajman - 29.04.2019 05:34 PM

neo01 napisał(a):ten kawałek szczególnie
I tego nie rozumiem, bo płyta owszem bardzo dobra, ale ten utwór odbieram jako najgorszy na płycie.


RE: dzień 162 - piosenka z debiutanckiej płyty, którą szczególnie cenisz - EVENo - 29.04.2019 05:59 PM

Nie mam pojęcia jak wybrać tylko jedną, więc niech będzie ta Icon_lol

Lao Che - KLUCZNIK


Nawet nie wiedziałem, że do tego powstał teledysk. Doznania +200 Icon_biggrin


RE: dzień 162 - piosenka z debiutanckiej płyty, którą szczególnie cenisz - kajman - 29.04.2019 06:36 PM

Bardzo długo opierałem się przed przesłuchaniem tej płyty, bo w moim odczuciu począwszy od drugiej to każda była lepsza od poprzedniej. I bałem się jak mogłaby brzmieć płyta jeszcze słabsza od Starego Miasta. Ostatecznie okazało się, że jest lepsza, ale też mnie nie powaliła, a ten utwór był na pewno poza jej podium.


RE: dzień 162 - piosenka z debiutanckiej płyty, którą szczególnie cenisz - EVENo - 29.04.2019 06:44 PM

Ja tylko dzięki tej piosence w ogóle coś zapamiętałem z tamtej płyty. Nie trafiała do mnie zupełnie, ale kiedy na fale wjechało takie disco polo, to od razu ten moment stał się godny zapamiętania Icon_biggrin


RE: dzień 162 - piosenka z debiutanckiej płyty, którą szczególnie cenisz - prz_rulez - 11.05.2019 01:45 AM

Dido - Don't Think Of Me Icon_smile



W ogole dopiero teraz sie dowiedzialem, ze ten numer byl singlem! No, ale to bylo na dlugo przed sukcesem "Stan".

P.S. A Klucznika uwielbiam! Fenomenalny zabieg zastosowali - tak malo przebojowa plyta, a tu nagle zonk!