Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Madonna & Maluma - Medellín - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Madonna & Maluma - Medellín (/showthread.php?tid=44761)



Madonna & Maluma - Medellín - Szymek79 - 15.04.2019 09:52 PM

Singlem "Medellín" nagranym z kolumbijskim wokalistą Malumą Madonna zapowiada swój czternasty studyjny album pt. "Madame X". :Premiera 17 kwietnia, natomiast 18 maja Madonna zaśpiewa dwa utwory podczas finału Eurowizji w Tel Avivie.

[Obrazek: Madonna_-_Medell%C3%ADn.png]


RE: Madonna & Maluma - Medellín - AKT! - 16.04.2019 10:26 AM

nie wiem, co mnie bardziej w tym niusie poraża -- ten nierokujący nijak duet czy ten wpisujący się w powiedzenie, że tonący chwyta się brzytwy (i kontrowersji) występ


RE: Madonna & Maluma - Medellín - Szymek79 - 17.04.2019 11:01 PM




RE: Madonna & Maluma - Medellín - Remo - 18.04.2019 10:12 AM

Barszcz z torebki wzbudza we mnie więcej emocji, niż ta piosenka. Myślę, że Madonna powinna albo dać sobie spokój, albo wrócić do odgrzewania kotletów i odcinania kuponów od tego, co było dobre.


RE: Madonna & Maluma - Medellín - AKT! - 18.04.2019 10:29 AM

efekciarstwo nie do przyjęcia; po niemuzycznym zwiastunie zapowiadało się to lepiej


RE: Madonna & Maluma - Medellín - kajman - 19.04.2019 10:05 AM

Jeden z najlepszych utworów Madonny w tym stuleciu (ale to co robiła w nim jest jeszcze gorsze niż to co robiła w poprzednim).


RE: Madonna & Maluma - Medellín - Gaspard - 24.04.2019 10:49 PM






RE: Madonna & Maluma - Medellín - Gaspard - 24.04.2019 10:53 PM

Za bardzo nie wiem co o tym myśleć. Nie jest to typowy reggaeton i widać w tym jakiś zamysł, ale brakuje tu jakiegoś energetycznego refrenu, który u Madonny zawsze obecny był. Życzę Madonnie sukcesu komercyjnego, ale mam obawy że najnowsze wydawnictwo może okazać się jeszcze większym flopem niż poprzednie.

Ale za to teledysk i koncept "Madame X" mi się bardzo podoba. Czekam na więcej


RE: Madonna & Maluma - Medellín - mike - 24.04.2019 11:32 PM

a mi się podoba Icon_smile takie mało generyczne, Madonna wyznacza szlaki. Obawiam się jednak, że przeboju nie będzie.


RE: Madonna & Maluma - Medellín - Tomekk - 01.05.2019 10:49 PM

Gaspard napisał(a):mam obawy że najnowsze wydawnictwo może okazać się jeszcze większym flopem niż poprzednie.
aż tak źle być nie może i nie będzie, bo pierwszy singiel jest dobry i tego nie zwiastuje.
Będzie lepiej - zobaczycie.
mam nadzieję, że na Eurowizji Madonna da radę i pokaże prawdziwe show Icon_razz


RE: Madonna & Maluma - Medellín - AKT! - 02.05.2019 11:12 AM

słyszałem ten numer kilka razy na przestrzeni ostatnich dni, nadal nie potrafię sobie przypomnieć refrenu


RE: Madonna & Maluma - Medellín - Szymek79 - 02.05.2019 11:36 AM




RE: Madonna & Maluma - Medellín - Tomekk - 02.05.2019 06:02 PM

Show niesamowite, szkoda tylko, że z playbacku.