Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a (/showthread.php?tid=44162)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - 1981 - 25.03.2019 11:32 PM

Mój lider wygrał, "Mercy" na 3. i "I Want You" na 5. Świetne wyniki!

Edit. A jednak "Mercy" to mój lider. Icon_biggrin Właściwie każdy z tej trójki mógłby u mnie wygrać.


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - kajman - 25.03.2019 11:34 PM

Jak dla mnie nie, ale ja się już przyzwyczaiłem, że moi faworyci kiepsko sobie radzą.


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - prz_rulez - 25.03.2019 11:35 PM

Hmm, "Music" tylko z punktami ode mnie... Ale za to aż dwunastoma. Uznaliście za tak bardzo złe czy "tylko" niepasujące do konwencji?


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - thestranglers - 25.03.2019 11:36 PM

kajman napisał(a):Jeżeli dorze kojarzę to prowadzący.
tak, dochrapałem się Icon_wink

Więc jak to u mnie od jakiegoś czasu poproszę o jedną liczbę z przedziału 1-40.


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - 1981 - 25.03.2019 11:37 PM

thestranglers napisał(a):Więc jak to u mnie od jakiegoś czasu poproszę o jedną liczbę z przedziału 1-40.
31.


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - thestranglers - 25.03.2019 11:37 PM

jesteś pierwszy


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - kajman - 25.03.2019 11:37 PM

prz_rulez napisał(a):Uznaliście za tak bardzo złe czy "tylko" niepasujące do konwencji?
U mnie było zero podobnie jak Sexual i I want.
Liczby nie podam, bo mogę zapeszyć i trafię na coś co lubię, a czego bym nie chciał.


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - kajman - 25.03.2019 11:38 PM

thestranglers napisał(a):jesteś pierwszy
Zdradzisz, co/kto to jest?


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - thestranglers - 25.03.2019 11:40 PM

wow! RUSH! Ci z Kanady Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - kajman - 25.03.2019 11:40 PM

thestranglers napisał(a):Ci z Kanady
A są jacyś inni?


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - thestranglers - 25.03.2019 11:42 PM

Jest Jennifer. Icon_lol


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - kajman - 25.03.2019 11:46 PM

A także Bobby, David, Otis i Tom, ale jak przy Jen podałbyś z imieniem.


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - Dobromiera - 25.03.2019 11:58 PM

było jakieś Rush ze Stanów
https://rateyourmusic.com/artist/rush-1


No... ok, ale bez emocji. Icon_wink Z hard rocka i prog rocka były ciekawsze zespoły. No i w sumie nie wiem, co proponować. Icon_redface


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - thestranglers - 26.03.2019 12:21 AM

Bez punktu:

That's The Way Love Is
Praise
Joy


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - thestranglers - 26.03.2019 12:25 AM

Poczekalnia:

prz_rulez

11 I Wanna Be Where You Are
12 How Sweet It Is (To Be Loved By You)
13 Maria
14 Distant Lover
15 Got To Give It Up
16 Too Busy Thinking About My Baby


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - kajman - 26.03.2019 08:45 AM

thestranglers napisał(a):Bez punktu
To nie ma czego żałować.


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - AKT! - 26.03.2019 11:50 AM

dziękuję za frekwencję i zainteresowanie! bałem się, że koniec końców wyjdzie to biednie, ale myliłem się -- mimo nieoczywistego wyboru cieszę się, że mogłem na Was liczyć -- mam nadzieję, że jakoś te odsłuchy wzbogaciły Wasze widzenie muzyki soul i muzyki w ogóle (nawet jeśli nie w bardzo ewidentny sposób) Icon_smile

pierwsza piątka znakomita -- sam nie jestem fanem "let's get it on", ale cieszę się, że jednak nie wygrało "sexual healing", które jako ostatni przebój gaye'a i jedyny w latach 80., musiało migotać mi na pozycji faworyta tutaj, a jednak nie -- pozytywne zaskoczenie Icon_smile szkoda, że "when did you stop loving me" nie dostało punktów od nikogo innego, to skraj marvinowskiego kanonu -- dojrzała emocjonalnie, tekstowo i brzmieniowo kompozycja

thestranglers napisał(a):te dwa numery pięknie bodajże w roku 1990 skowerował Robert Palmer, nikt tak jak on nie przybliżył mi w moim życiu Marvina Icon_wink
mnie Hirek Wrona w Czarnym Piątku -- na zakończenie każdej audycji grał jeden numer Marvina
wówczas jarało mnie modne R&B i rap, więc ten Marvin przemykał niezauważenie, ale po latach sam do niego wróciłem i jestem pewien, że była to naturalna konsekwencja tamtych audycji

kajman napisał(a):Największy koszmar w tym zestawie już dostał punkty. Icon_evil
nie powinien cię ten top w ogóle obchodzić po całym tym seansie krytykanctwa, na który pozwoliłeś sobie w tym wątku; jeśli ten wybór był faktycznie taki koszmarny, dlaczego nie skontrujesz go swoim własnym, gdzie będziesz mógł jedynie zatracić się w zachwycie i przez krótką chwilę nie będziesz tendencyjnym malkontentem -- ale nie pamiętam też, żebyś wklejał na forum jakieś własne rekomendacje -- zazwyczaj tylko spamujesz wątki otwarte przez innych komentarzami w stylu "daję zero"; jest w tym coś przeraźliwie przykrego

prz_rulez napisał(a):Uznaliście za tak bardzo złe czy "tylko" niepasujące do konwencji?
ja nie uznaję tego za pełnoprawny numer marvina no i to są jednak moje utwory wszech czasów, a "music" to dla mnie co najwyżej przyjemny kawałek do radia

thestranglers napisał(a):Praise
o mały włos, bo to był mój numer 11.

dziękuję raz jeszcze za głosy i tomkowi za fantastyczną prezentację! przykro mi, że nie byłem w stanie na żywo komentować, ale takie życie; do usłyszenia w topie rush!


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - mike - 26.03.2019 02:44 PM

Jakoś nie do końca porwał mnie wasz numer "1". Ogólnie moje głosy raczej się minęły z waszymi. Szkoda, że nie wygrało Ain't No Mountain High Enough. Zawsze byłem fanem tej kompozycji. Pozostałe utwory z mojej złotej trójki stosunkowo nisko Icon_sad


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - thestranglers - 26.03.2019 03:16 PM

mike napisał(a):Zawsze byłem fanem tej kompozycji.
A skąd ją znałeś? Tak po prostu? Icon_rolleyes


RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a - mike - 26.03.2019 03:35 PM

(26.03.2019 03:16 PM)thestranglers napisał(a):  
mike napisał(a):Zawsze byłem fanem tej kompozycji.
A skąd ją znałeś? Tak po prostu? Icon_rolleyes

no Icon_wink Kiedyś usłyszalem w gimnazjum na jakimś balu i do dziś bardzo lubię Icon_smile