Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Weezer - Take On Me - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Weezer - Take On Me (/showthread.php?tid=43837)



Weezer - Take On Me - Szymek79 - 12.02.2019 05:22 PM

Cover przeboju "Take On Me" norweskiej grupy a-ha z 1984 roku to drugi singiel jakim amerykańska grupa Weezer promuje swój dwunasty studyjny imienny album (piąty w karierze!), który trafił do sprzedaży 24 stycznia.




RE: Weezer - Take On Me - EVENo - 12.02.2019 06:13 PM

A dopiero co padła wymiana zdań na temat tej płyty Icon_razz2 Sam nie wiem co gorsze: covery 1:1, czy ludzie się nimi jarający. Twoja Twarz Brzmi Znajomo to przy tym całkiem sensowny program...


RE: Weezer - Take On Me - AKT! - 12.02.2019 07:02 PM

Mam dla tej wersji jedno słowo komentarza: NIE.


RE: Weezer - Take On Me - prz_rulez - 12.02.2019 08:17 PM

A co jeśli napiszę, że mi się nawet podobało? Icon_wink
Czasami trzeba po prostu coś lekko odświeżyć, by nie brzmiało tak oldiesowo. Może poprawiłbym pewne detale, ale tak ogólnie... Jestem na takIcon_exclaim


RE: Weezer - Take On Me - kajman - 13.02.2019 09:43 AM

Ode mnie podobnie jak pierwowzór będzie zero.


RE: Weezer - Take On Me - AKT! - 13.02.2019 12:38 PM

prz_rulez napisał(a):Czasami trzeba po prostu coś lekko odświeżyć, by nie brzmiało tak oldiesowo. Może poprawiłbym pewne detale, ale tak ogólnie... Jestem na takIcon_exclaim
poza tym, że teraz można grać ten numer w radiu między nową avril lavigne a ostatnim przebojem halsey, nie widzę w tym żadnej wartości dodanej


RE: Weezer - Take On Me - dziobaseczek - 13.02.2019 12:42 PM

Weezer ma prawo tworzyć takie covery. Ja mam prawo do nacisnięcia przycisku Skip. Po białym albumie odzyskałem wiarę w ten projekt. Trudno - trzeba z tym jakoś życ.


RE: Weezer - Take On Me - prz_rulez - 13.02.2019 12:45 PM

W którym radiu to wrzucą między Avril a Halsey, ciekawi mnie to bardzo...


RE: Weezer - Take On Me - AKT! - 13.02.2019 01:35 PM

a nie wiem, może w którymś; brzmi tak, że mogliby w każdym razie, pasuje do formatu