Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Diana Krall - Quiet Nights - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Diana Krall - Quiet Nights (/showthread.php?tid=4373)



Diana Krall - Quiet Nights - Jopkolog - 30.03.2009 07:37 PM

Już jest! Nowy album Diany Krall zapowiada upojne ciche noce z wysmakowaną muzyką najwyższej próby!

[Obrazek: febd6a86bb86114b.jpg]

1. Where Or When
2. Too Marvelous For Words
3. I've Grown Accustomed To Your Face
4. The Boy From Ipanema
5. Walk On By
6. You're My Thrill
7. Este Seu Olhar
8. So Nice
9. Quiet Nights
10. Guess I'll Hang My Tears Out To Dry
11. How Can You Meand A Broken Heart (bonus)
12. Every Time We Say Goodbye (bonus)


- m@rek - 31.03.2009 09:10 PM

Mnie się również bardzo podoba nowa Diana, szczególnie druga cześć albumu. Icon_smile2


- Jopkolog - 31.03.2009 10:33 PM

Dla mnie płyta roku!

A tutaj urocze VIDEO do piosenki "Quiet Nights". Brazylia, Copacabana, bossa nova... Icon_biggrin3


- AKT! - 01.04.2009 12:18 AM

Dziękuję za zapowiedź, sprawdzę oczywiście czym prędzej! Icon_wink2


- AKT! - 03.04.2009 03:23 PM

ONET.PL napisał(a):Według niepotwierdzonych jeszcze informacji zebranych przez serwis Plejada.pl, Diana Krall na jesieni przyjedzie na trzy koncerty do Polski.
Tym razem w listopadzie ma zagrać w trzech miastach - Warszawie, Zabrzu i we Wrocławiu.
Artystka przyjedzie do Polski promować swoją najnowszą płytę "Quiet Nights", której premiera odbyła się 27 marca tego roku. Warto dodać, że utrzymana w klimatach bossanowy płyta "Quiet Nights" od razu wskoczyła na szczyt najnowszego notowania najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.



- Miszon - 03.04.2009 06:14 PM

A co ciekawe - w empiku widzę, że na 1. miejscu w sprzedaży ta płyta od razu Icon_eek2 .


- saferłel - 03.04.2009 06:39 PM

W polsce dużo fanów jazzu jest. Nie dziwi mnie to. Słuchałem początku tej płyty, ale to taki konserwatywny damski jazz i to nie jest super-info dla mnie.


- m@rek - 03.04.2009 09:43 PM

Diana Krall na koncertach w Polsce. Będzie m.in. w Zabrzu - tam mam najbliżej. Będę tam. Icon_biggrin3


- AKT! - 03.04.2009 10:39 PM

Ja zobaczę najpierw po ile bilety, ale chętnie bym się pojawił Icon_wink2


- Miszon - 04.04.2009 09:52 AM

saferłel napisał(a):W polsce dużo fanów jazzu jest. Nie dziwi mnie to. Słuchałem początku tej płyty, ale to taki konserwatywny damski jazz i to nie jest super-info dla mnie.
Że dużo jest to wiem, ale że aż tyle... Wczoraj czytałem recenzję i raczej niespecjalnie pochlebna. Tzn., tak jak napisałeś wyżej - jazzowa konfekcja udająca większe ambicje, ale nie umywająca się do klasyki bossa novy (bo to podobno główny motyw płyty). Co prawda nie słuchając trudno się przychylić do recenzji, ale akurat w tym wypadku jestem w stanie wyobrazić sobie, że to dokładnie taka płyta.


- Jopkolog - 07.04.2009 10:28 AM

No to czekam z niecierpliwością na dane dotyczące koncertów. Póki co strona internetowa Diany informuje tylko o trasie amerykańskiej, ale na jesień podobno pani Krall zawita do Europy. Oficjalnie poinformowano tylko o dwóch wrześniowych koncertach w Danii oraz o koncercie szwajcarskim w październiku. Ja, rzecz jasna, będę wyglądał koncertów włoskich...