Największe forum list przebojów Mycharts.pl
ZAYN - Satisfaction - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: ZAYN - Satisfaction (/showthread.php?tid=43270)



ZAYN - Satisfaction - Szymek79 - 09.01.2019 08:24 PM

"Satisfaction" to siódmy oficjalny singiel jakim Zayn Malik promuje swój drugi studyjny solowy album pt. "Icarus Falls", który trafił do sprzedaży 14 grudnia.




RE: ZAYN - Satisfaction - kajman - 10.01.2019 09:40 AM

Bardzo dobrze zbudowany nastrój i wszystko jest mu podporządkowane co tworzy ciekawą całość. Daję siedem.


RE: ZAYN - Satisfaction - prz_rulez - 10.01.2019 12:52 PM

Dosc ambitnie jak na Zayna, ale i tak dziwi mnie az siodemka od Kajmana. No, ale mize zaczyna popowiec na dojrzale lata Icon_wink


RE: ZAYN - Satisfaction - mike - 10.01.2019 05:22 PM

(10.01.2019 12:52 PM)prz_rulez napisał(a):  Dosc ambitnie jak na Zayna, ale i tak dziwi mnie az siodemka od Kajmana. No, ale mize zaczyna popowiec na dojrzale lata Icon_wink

Icon_lol w to nie uwierzę Icon_biggrin Ta ocena to pewnie jakaś pomyłka, może pomylił okienka Icon_wink


RE: ZAYN - Satisfaction - kajman - 10.01.2019 05:50 PM

Tylko że ja zawsze lubiłem pop, a przynajmniej jego część, która w mojej opinii jest dobra. Pomijam już fakt, że mam własną koncepcję na to, co jest popem, a co rokiem (no i nie ma to dla mnie wielkiego znaczenia). Np sporo metalowych ballad odbieram jako pop, a taki Maneater to dla mnie rockowy kawałek.
A co do tego kawałka to musiałbym się zastanowić, gdzie go przypisać.


RE: ZAYN - Satisfaction - AKT! - 10.01.2019 06:04 PM

jest w tym coś ujmująco prostolinijnie soulowego, ale czai się w tym też jakiś prostacki archaiczny popowy szablon, od którego odrysowano ten numer


RE: ZAYN - Satisfaction - prz_rulez - 10.01.2019 09:54 PM

Konrad na tropie plagiatu ^_^


RE: ZAYN - Satisfaction - AKT! - 11.01.2019 04:10 PM

nie plagiatu; chodzi raczej o pewną manierę twórczą