Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a (/showthread.php?tid=43160)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - miszony - 01.01.2019 07:40 PM

„(Another Song) All Over Again”
„(Oh No) What You Got”


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - thestranglers - 01.01.2019 08:20 PM

EVENo napisał(a):Serio? Where Is The Love się wlicza? Dziwna to zasada moim zdaniem, bo teraz Top jednego artysty może wygrać piosenka zupełnie innego artysty.
Szymek79 napisał(a):tego bym nie liczył bo on oficjalnie nie jest wymieniony na płycie BEP
mike napisał(a):również mam wątpliwości co do "Where is the love" to świetny utwór, ale udział Justina jest znikomy więc dla mnie nie powinno się to liczyć
wobec trzech głosów na 'nie' usuwam więc utwór z propozycji


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - thestranglers - 01.01.2019 08:33 PM

Losing My Way


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - mike - 02.01.2019 01:02 AM

(01.01.2019 08:20 PM)thestranglers napisał(a):  wobec trzech głosów na 'nie' usuwam więc utwór z propozycji

Dzięki! Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - prz_rulez - 02.01.2019 01:29 AM

Uch... No to mamy ciężki orzech do zgryzienia. I decyzja Thestranglersa pewnie tego nie zmieni...
P.S. Heh... Dwa pełne dni, a propozycji jest już więcej niż w całym topie Akosa. Niby nie powinienem się dziwić, ale i tak jakoś tak... Przykro.


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - AKT! - 02.01.2019 02:01 PM

prz_rulez napisał(a):ciężki orzech do zgryzienia
twardy Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - prz_rulez - 02.01.2019 02:41 PM

Mój kochany purysto i preskryptywisto :*


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - Sundrajta - 02.01.2019 02:53 PM

prz_rulez napisał(a):Dwa pełne dni, a propozycji jest już więcej niż w całym topie Akosa. Niby nie powinienem się dziwić, ale i tak jakoś tak... Przykro.
Na pocieszenie napiszę, że poziomem (po przesłuchaniu jakiejś 40-stki) nawet Akosowi do pięt nie dorastają! W tej muzyce (jak dla mnie Icon_twisted rzecz jasna i proszę tak to odbierać) nic się nie dzieje...
No ale trzeba było dokonać jakiegoś wybioru (wszak punkty są ważne):
Man of the Woods
Livin' off the Land



RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - Sundrajta - 02.01.2019 04:22 PM

I potwierdza się stara prawda, że najbardziej podobają się nam te piosenki, które już słyszeliśmy.
A w tym przypadku było ich tylko kilka. Icon_lol


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - adameria - 02.01.2019 04:32 PM

prz_rulez napisał(a):Nie zapomnijcie o "4 Minutes" oraz "Love Sex Magic"
Proszę bardzo:
4 Minutes
Love Sex Magic


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - mike - 02.01.2019 05:16 PM

(02.01.2019 02:53 PM)Sundrajta napisał(a):  
prz_rulez napisał(a):Dwa pełne dni, a propozycji jest już więcej niż w całym topie Akosa. Niby nie powinienem się dziwić, ale i tak jakoś tak... Przykro.
Na pocieszenie napiszę, że poziomem (po przesłuchaniu jakiejś 40-stki) nawet Akosowi do pięt nie dorastają! W tej muzyce (jak dla mnie Icon_twisted rzecz jasna i proszę tak to odbierać) nic się nie dzieje...
Czułbym się urażony... ale w sumie mnie rozbawiłeś tą opinią Icon_lol


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - kajman - 02.01.2019 08:51 PM

mike napisał(a):Czułbym się urażony... ale w sumie mnie rozbawiłeś tą opinią
To pewnie Cię też rozbawię, ale na razie całkowicie się zgodzę. Na razie bo obawiam się, że jak posłucham więcej to uznam, że przecenił Justina.


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - Sundrajta - 02.01.2019 09:03 PM

mike napisał(a):Czułbym się urażony...
Ale dlaczego? Co ja poradzę, że Justin nie potrafi w ogóle do mnie przemówić (nie pisząc już o śpiewaniu)! Może gdybym jeszcze rozumiał teksty, to coś by tam odrobił, ale i o tym jakoś dziwnie nie jestem przekonany. Icon_twisted A najśmieszniejsze może się zdarzyć w niedalekiej przyszłości gdy jego top wygra... Madonna! Icon_lol


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - 1981 - 02.01.2019 09:25 PM

Sundrajta napisał(a):A najśmieszniejsze może się zdarzyć w niedalekiej przyszłości gdy jego top wygra... Madonna!
Mogę się założyć, że nie wygra.


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - prz_rulez - 02.01.2019 10:43 PM

(02.01.2019 04:32 PM)adameria napisał(a):  
prz_rulez napisał(a):Nie zapomnijcie o "4 Minutes" oraz "Love Sex Magic"
Proszę bardzo:
4 Minutes
Love Sex Magic

Adamie Serce


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - mike - 02.01.2019 10:59 PM

(02.01.2019 08:51 PM)kajman napisał(a):  
mike napisał(a):Czułbym się urażony... ale w sumie mnie rozbawiłeś tą opinią
To pewnie Cię też rozbawię, ale na razie całkowicie się zgodzę. Na razie bo obawiam się, że jak posłucham więcej to uznam, że przecenił Justina.

(02.01.2019 09:03 PM)Sundrajta napisał(a):  
mike napisał(a):Czułbym się urażony...
Ale dlaczego? Co ja poradzę, że Justin nie potrafi w ogóle do mnie przemówić (nie pisząc już o śpiewaniu)! Może gdybym jeszcze rozumiał teksty, to coś by tam odrobił, ale i o tym jakoś dziwnie nie jestem przekonany. Icon_twisted A najśmieszniejsze może się zdarzyć w niedalekiej przyszłości gdy jego top wygra... Madonna! Icon_lol

Bawicie do łez Icon_wink Spoko, każdy poszukuje w muzyce czegoś innego i mam do tego dystans, ale samo porównanie z Akosem mnie rozbiło Icon_lol


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - Lilian - 03.01.2019 12:21 PM

Not a Bad Thing
That Girl


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - Sundrajta - 03.01.2019 03:00 PM

Lilian napisał(a):Not a Bad Thing
Na Spotifaju ten kawałek pochodzi z płyty "The 20/20 Experience (2 of 2)" jest pod numerem 11 i trwa ponad 11 minut.
Tyle że po pięciu tak naprawdę zaczyna się coś zupełnie innego i to jest faktycznie świetny numer! Icon_cool Ktoś może mi podać jego tytuł?
PS: już chyba mam (znalazłem na discogsie) "Pair of Wings" i ten kawałek spokojnie mógłby u mnie wygrać (ale zgłoszenia już nie mogę edytować). Icon_rolleyes


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - neo01 - 03.01.2019 03:59 PM

Czy to taka sztywna zasada, co do nie edytowania propozycji?


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - thestranglers - 03.01.2019 04:08 PM

Tak, ale skoro to 'Pair Of Wings' zawiera się w 'Not a bad Thing' to w czym problem?