Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Marta Gałuszewska - Reasons - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Marta Gałuszewska - Reasons (/showthread.php?tid=42959)



Marta Gałuszewska - Reasons - Szymek79 - 14.12.2018 11:47 AM

"Reasons" to nowy singiel Marty Gałuszewskiej.

[Obrazek: 5101vsjEj6L._SS280.jpg]




RE: Marta Gałuszewska - Reasons - prz_rulez - 14.12.2018 01:35 PM

Powiem Ci, powiem Ci nie.
P.S. Chociaz musze uczciwie napisac, ze brzmi jak amerykanska produkcja. No dobra, biorac pod uwage akcent to jak szwedzka.


RE: Marta Gałuszewska - Reasons - Tomekk - 15.12.2018 09:19 PM

No ale to chyba nie jest komplement. Powinna się czymś wyróżniać - chociażby śpiewaniem po polsku, a tak?
liczyłem na coś ciekawszego od Marty...


RE: Marta Gałuszewska - Reasons - EVENo - 15.12.2018 09:28 PM

A kto to w ogóle jest?


RE: Marta Gałuszewska - Reasons - Tomekk - 15.12.2018 09:30 PM

Icon_razz2
wygrała 8. edycję The Voice of Poland i zaistniała dzięki przebojowi "Nie mów mi nie".
Nie mów mi, że nie słyszałeś Icon_razz2




RE: Marta Gałuszewska - Reasons - kajman - 15.12.2018 09:47 PM

Tomekk napisał(a):Nie mów mi, że nie słyszałeś
Gdyby nie to forum to też bym o niej nie słyszał. I przyznam się, że nie byłaby to strata.


RE: Marta Gałuszewska - Reasons - EVENo - 15.12.2018 09:59 PM

Mówię, że nie słyszałem. Tak samo jak przegapiłem siedem edycji The Voice of Poland. Po pierwszej dawałem temu programowi góra trzy, ale zapomniałem, że telewizja się zmienia i najwyraźniej teraz takie programy robione na kolanie się ogląda. Kiedyś na wizji utrzymywał się tylko jeden talent show - ten najlepszy. Teraz trend jest taki, że pojawia się dobry program telewizyjny, po nim pojawia się fala słabszych naśladujących ten dobry, po czym... ten dobry zaczyna naśladować te słabsze. No szambo po prostu.


RE: Marta Gałuszewska - Reasons - mike - 16.12.2018 02:55 PM

chyba jej najlepsza piosenka jak dotąd Icon_lol ale liczyłem, że pójdzie inną drogą
pewnie jakby nagrała to Ariana to byłby przebój Icon_wink


RE: Marta Gałuszewska - Reasons - dannar - 16.12.2018 09:11 PM

W The Voice Of Poland najlepsze były gry słowne między Sadowską, Piekarczykiem, a Tomsonem i Baronem, najgorsze z kolei te między Kamellem a Musiałem. Po wymianie jurorów stał się tak nudny, że nawet jako tło do domowych porządków się nie nadawał.
BTW Z edycji piątej to Sarsę kojarzę. A czy z edycji VI-VII ktoś się wybił?


RE: Marta Gałuszewska - Reasons - Tomekk - 16.12.2018 11:24 PM

dannar napisał(a):A czy z edycji VI-VII ktoś się wybił?
Z VII wybił się Filip Lato, Ania Karwan no i trochę zwycięzca - Mateusz Grędziński.
a z VI nie pamiętam, chyba nie.


RE: Marta Gałuszewska - Reasons - dejmieeen - 17.12.2018 01:51 AM

Z VI edycji głośno może być o Andrzeju Mrozku - gość wydał EPkę i jest wspierany przez team Natalii Nykiel, nawet ją supportował. Ania Kłys wydała fajna płytę, Iwaneczko singiel, ale coś cicho o nim...


RE: Marta Gałuszewska - Reasons - dannar - 17.12.2018 07:13 PM

(16.12.2018 11:24 PM)Tomekk napisał(a):  
dannar napisał(a):A czy z edycji VI-VII ktoś się wybił?
Ania Karwan
No Ok, tylko z nią mam poważny problem. Sama przyznała, że jest profesjonalistką, a do programu idzie tylko po to, żeby więcej ludzi poznało jej nazwisko. Sami jurorzy doskonale ją znali, na dużo przed programem. To jest nadużywanie niedopowiedzeń w regulaminie. Mieliśmy ostatnio dyskusję na ten temat w Mychaklasie Icon_wink Dla mnie w każdej sytuacji takie zachowanie bardzo nieładnie pachnie.


RE: Marta Gałuszewska - Reasons - mike - 21.12.2018 06:44 PM

(16.12.2018 11:24 PM)Tomekk napisał(a):  
dannar napisał(a):A czy z edycji VI-VII ktoś się wybił?
Z VII wybił się Filip Lato, Ania Karwan no i trochę zwycięzca - Mateusz Grędziński.
a z VI nie pamiętam, chyba nie.

Grędziński? Zupełnie o nim zapomniałem Icon_biggrin Filip coś tam działa, ale nie do końca czuję tą ścieżkę którą obrał. Za Anię trzymam mocno kciuki Icon_smile

Sporo szumu narobiła też Sabina Nycek (Zouzy) i (niestety) Michał Szczygieł Icon_lol