Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Within Temptation feat. Anders Fridén - Raise Your Banner - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Within Temptation feat. Anders Fridén - Raise Your Banner (/showthread.php?tid=42534)



Within Temptation feat. Anders Fridén - Raise Your Banner - Szymek79 - 16.11.2018 11:31 AM

"Raise Your Banner"z gościnnym udziałem wokalisty szwedzkiej grupy In Flames Andersa Fridéna to drugi singiel jakim holenderska grupa Within Temptation zapowiada swój siódmy studyjny album pt."Resist", który trafi do sprzedaży 14 grudnia.

[Obrazek: 51AdTcHn3aL._SS280.jpg]




RE: Within Temptation feat. Anders Fridén - Raise Your Banner - kajman - 22.11.2018 08:11 AM

Wprawdzie moja fascynacja WT dawno już minęła, ale ten utwór zasługuje na osiem.


RE: Within Temptation feat. Anders Fridén - Raise Your Banner - prz_rulez - 22.11.2018 12:04 PM

kajman napisał(a):Wprawdzie moja fascynacja WT dawno już minęła
To ona kiedyś istniała? Icon_lol

Niby wszystko jest na miejscu, tylko skoro tak, to czemu mnie nie zachwyca? Icon_rolleyes


RE: Within Temptation feat. Anders Fridén - Raise Your Banner - kajman - 22.11.2018 05:54 PM

prz_rulez napisał(a):To ona kiedyś istniała?
W pierwszej dekadzie tego stulecia uwielbiałem "wielką trójkę": WT, Gathering i Nightwish. Kilka innych także bardzo lubiłem, ale w tej chwili nazw sobie nie przypomnę... no i trochę inaczej grały z tego co kojarzę.


RE: Within Temptation feat. Anders Fridén - Raise Your Banner - Gaspard - 22.11.2018 06:21 PM

Mi się mega podoba, jestem zachwycony. Warto było czekać te prawie pięć lat na taki materiał Icon_cool

(22.11.2018 05:54 PM)kajman napisał(a):  W pierwszej dekadzie tego stulecia uwielbiałem "wielką trójkę": WT, Gathering i Nightwish
Jestem ciekaw, które utwory Within Temptation oceniasz jako najlepsze, podałbyś jakieś?
The Gathering i Nightwish też lubię, ale raczej wybiórczo niż całościowo Icon_wink


RE: Within Temptation feat. Anders Fridén - Raise Your Banner - kajman - 22.11.2018 06:27 PM

Po tylu latach ciężko mi powiedzieć. Odbierałem ich wtedy całościowo czyli podobało mi się praktycznie wszystko co słyszałem.


RE: Within Temptation feat. Anders Fridén - Raise Your Banner - prz_rulez - 22.11.2018 10:17 PM

Nightwish też? Łoł! A które utwory najbardziej?


RE: Within Temptation feat. Anders Fridén - Raise Your Banner - kajman - 22.11.2018 10:53 PM

Co wtedy to nie pamiętam, ale kiedy sobie robiłem w 2015 minitop znanych mi utworów to już mocno przekonywał mnie mniej niż co czwarty, a pierwsza piątka wyglądała następująco.
1. The Islander
2. Last Ride Of The Day
3. Know Why The Nightingale Sings
4. Song Of Myself
5. Elvenpath


RE: Within Temptation feat. Anders Fridén - Raise Your Banner - Szymek79 - 30.11.2018 03:26 PM