Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Little Big - Skibidi - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Little Big - Skibidi (/showthread.php?tid=41895)



Little Big - Skibidi - prz_rulez - 08.10.2018 06:20 PM

Little Big idą za ciosem i po "Faradenzy" prezentują kolejny klip, tym razem do "Skibidi".




RE: Little Big - Skibidi - kajman - 08.10.2018 06:54 PM

Załamka. Pewne zero.


RE: Little Big - Skibidi - prz_rulez - 08.10.2018 07:02 PM

Po Tobie akurat nie spodziewałem się niczego innego.


RE: Little Big - Skibidi - kajman - 08.10.2018 07:11 PM

Jaki utwór taki komentarz.


RE: Little Big - Skibidi - kolej_grzesiek - 08.10.2018 07:25 PM

Słyszałem już wcześniej. Dobre, choć ciut słabsze utwory. Nieco brakuje im jednak do FARADENZY.


RE: Little Big - Skibidi - prz_rulez - 13.10.2018 02:54 PM


Nie no, ja ich uwielbiam.


RE: Little Big - Skibidi - AKT! - 14.10.2018 08:08 PM

typowe dance novelty, ale przyznam, że trochę mi brakowało takich przegiętych rzeczy w mediach; bardzo 90sowe i wcale nie w negatywnym sensie; zgadzam się, że "Faradenza" było ciekawsze brzmieniowo -- to mi muzycznie nie leży, a tamto nawet nawet, ale oba klipy przykuwają uwagę i ogląda się je z zainteresowaniem podobnym, które towarzyszyło pierwszemu obejrzeniu "Gangnam Style"


RE: Little Big - Skibidi - prz_rulez - 14.10.2018 10:53 PM

Konradzie Serce
No to wrzucaj "Faradenzę" na listę Icon_smile
No i jednak nie takie typowe moim zdaniem.
W ogóle to, choć Little Big raczej nic nie prześcignie, to jeśli poszperać, to ciekawe rzeczy się dzieją na rosyjskiej scenie rave'owo-hip-hopowej. No tylko trzeba szukać w tej kupie trapu. W sumie cieszę się, że akurat "Rozovoe vino" zyskało w polsce popularność, bo jest moim zdaniem jednym z lepszych kawałków w tej całej rosyjskiej otchłani.
A "Skibidi" czuję, że się rozkręca po iluś dniach, więc kto wie, może Ciebie też weźmie.

EDIT: Ej, tak mnie natchnąłeś i zastanowiłem się, czy coś się nie szykuje... "Faradenza" w ponad 2 miesiące zdobyła ponad 30 milionów wyświetleń - całkiem spoko wynik, ale biorąc pod uwagę jak duża jest Rosja, no to nie wywołuje to aż takiego zdziwienia. Natomiast "Skibidi" po 10 dniach ma ich już prawie 23 miliony, dzisiaj po raz pierwszy widziałem "Skibidi" w poście na nierosyjskojęzycznej stronie na Facebooku, gdzie komentarzy była cała masa, tak więc kto wie, czy przypadkiem nie jesteśmy świadkami czegoś wielkiego. Aczkolwiek, nawet pomimo ogromnego potencjału, będzie bardzo ciężko.


RE: Little Big - Skibidi - AKT! - 15.10.2018 09:34 AM

prz_rulez napisał(a):No to wrzucaj "Faradenzę" na listę Icon_smile
niestety, już teraz mam ponad 160 piosenek na 100 pozycji listy; nie uda się

prz_rulez napisał(a):dzisiaj po raz pierwszy widziałem "Skibidi" w poście na nierosyjskojęzycznej stronie na Facebooku, gdzie komentarzy była cała masa
ja trafiłem na to na polskiej grupie na fb; trzy osoby to wrzuciły niemal jednocześnie


RE: Little Big - Skibidi - prz_rulez - 19.10.2018 03:19 PM



Ogólnie zaczyna się już zainteresowanie "Skibidi" w międzynarodowym Youtubie, tylko przydałoby się jeszcze kilka naprawdę wpływowych kanałów.


RE: Little Big - Skibidi - prz_rulez - 07.01.2019 12:39 PM

Tak łatwo wam nie dam spokoju.




RE: Little Big - Skibidi - prz_rulez - 08.04.2019 01:53 AM