Największe forum list przebojów Mycharts.pl
PLMT - druga ankieta do głosowania - wyniki - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (http://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: PLMT - druga ankieta do głosowania - wyniki (/showthread.php?tid=41794)PLMT - druga ankieta do głosowania - wyniki - thestranglers - 01.10.2018 08:06 PM

Wyniki ankiety:

Zagłosowało 17 uczestników. 2 były przeciwne zmianom. 1 zagłosowała za systemem rotacyjnym, 6 -- za uproszczonym, 8 -- za zachowaniem obecnego z korektą liczby odejmowanych punktów. Obyło się bez remisów.

Ostateczny kształt nowego PLMT po przegłosowaniu zmian:

Zachowujemy obecny system, ale począwszy od kolejnego (po obecnie trwającym) topu zwiększamy pulę zabieranych jednorazowo punktów przy zgłaszaniu przez uczestnika wykonawcy z 20 do 50 [pkt]. Zmiana zostaje wprowadzona od razu. Dodatkowo w ramach korekty za każdego zgłoszonego przez uczestnika wykonawcę od czasu wprowadzenia PLMT zostanie odjętych po 10 punktów jako wyrównanie części istniejących dysproporcji wynikających ze zbyt niskiego obciążenia przyjętego na początku zabawy. Jednocześnie nie przywiduje się bonusów punktowych ani dla użytkowników, którzy do tej pory nie zgłaszali wykonawcy, ani dla nowych/przyszłych uczestników w ramach bonusu na rozpoczęcie zabawy.

Poniżej rozkład odpowiedzi na kolejne pytania ankiety:

Czy jesteś za wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w PLMT?

[Obrazek: 1.png]

Który sposób reformacji PLMT popierasz?

[Obrazek: 2.png]

Do ilu punktów zwiększamy pulę zabieranych jednorazowo punktów przy zgłaszaniu przez uczestnika wykonawcy do topu?
Obecnie odejmowana pula punktów wynosi 20.

[Obrazek: 3.png]

Jak wprowadzamy zmianę puli punktów z poprzedniego pytania?

[Obrazek: 4.png]

Czy jesteś za tym, by każdemu z uczestników jednorazowo odjąć po 10 punktów za każdego zgłoszonego przez niego wykonawcę od czasu wprowadzenia PLMT?.

[Obrazek: 5.png]

Czy jesteś za tym, by każdemu z uczestników, którzy do tej pory nie zgłaszali wykonawcy, przyznać jednorazowy bonus punktowy?

[Obrazek: 6.png]

Czy jesteś za tym, by każdemu z nowych/przyszłych uczestników topów przyznać na wejście jednorazowy pakiet startowy w postaci bonusu punktowego?

[Obrazek: 7.png]


Pełna tabela odpowiedzi w pliku .xlsx