Największe forum list przebojów Mycharts.pl
PLMT - druga ankieta do głosowania - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: PLMT - druga ankieta do głosowania (/showthread.php?tid=41591)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - thestranglers - 21.08.2019 04:57 PM

neo01 napisał(a):No i kiedy ruszamy - w poniedziałek?
czemu nie, od jakiejś godziny AM Icon_lol

neo01 napisał(a):Rozumiem, że Ty będziesz podsumowywał wyniki wobec tego.
spoko, dodać wyniki do obecnego topu nie będzie problemu

neo01 napisał(a):Czyli 3 tygodnie na głosowanie i ruszmy z następnym topem, czy 2 na głosowanie i tydzień przerwy.
Przerwa chyba niepotrzebna uważam, a czy starczą dwa tygodnie czy potrzeba trzech? No to niech się wypowiedzą zainteresowani...


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - EVENo - 21.08.2019 05:17 PM

Nie no, przerwa jest raczej bez sensu. To tak jakby kierowca autobusu zamykał drzwi, a potem i tak jeszcze czekał 5 minut na przystanku Icon_wink


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - AKT! - 21.08.2019 05:55 PM

haha, niezła analogia Icon_wink trzy będą ok!


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - neo01 - 21.08.2019 06:38 PM

Ja się dostosuję, ale chyba 3 tyg. będą najlepsze, bo przy 2 szłoby to chyba za szybko względem aktualnych topów.


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - EVENo - 21.08.2019 07:13 PM

(21.08.2019 06:38 PM)neo01 napisał(a):  Ja się dostosuję, ale chyba 3 tyg. będą najlepsze, bo przy 2 szłoby to chyba za szybko względem aktualnych topów.

No dla mnie to oczywiste, że to nie może w żaden sposób doganiać aktualnych topów.


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - kajman - 22.08.2019 02:34 PM

Głosowanie tajne czy jawne?


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - EVENo - 22.08.2019 03:06 PM

Raczej tajne, chyba, że thestranglers ma coś przeciwko (bo rozumiem, że koniec końców to on ma liczyć punkty?)


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - thestranglers - 22.08.2019 03:44 PM

Tylko jawne, a po terminie po prostu dołączę punkty do tabeli wyników.


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - thestranglers - 22.08.2019 03:46 PM

Chyba, że rozumiem przesyłacie je do Evena i on je wkleja po terminie.


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - EVENo - 22.08.2019 03:58 PM

(22.08.2019 03:46 PM)thestranglers napisał(a):  Chyba, że rozumiem przesyłacie je do Evena i on je wkleja po terminie.

Może tak być, ale jak wspominałem wcześniej - nie oczekujcie po mnie takiej regularności, jak u Ciebie. Zamykanie głosowań, prezentacja wyników i otwieranie kolejnego odbywać się będzie najprawdopodobniej w niedziele, bo wtedy najczęściej mam czas, ale czasami może dochodzić do "poślizgów". Jeśli nikomu to nie będzie przeszkadzało, to jak najbardziej mogę prowadzić drugą turę Icon_smile


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - AKT! - 22.08.2019 04:04 PM

Też jestem za jawnymi.


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - thestranglers - 23.08.2019 12:51 PM

EVENo napisał(a):Zamykanie głosowań, prezentacja wyników i otwieranie kolejnego odbywać się będzie najprawdopodobniej w niedziele, bo wtedy najczęściej mam czas
więc mogłyby to być niedziele poprzedzające prezentacje właściwego topu, co Ty na to?


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - neo01 - 23.08.2019 01:56 PM

Co prawda jako pierwszy zadeklarowałem chęć liczenia wyników, ale jeśli Artur chce, to chętnie oddam mu tę przyjemność Icon_wink


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - thestranglers - 23.08.2019 02:26 PM

Faktycznie, że tak było. To już między sobą uzgodnijcie. Icon_smile

Choć w sumie EVENo zadeklarował samą chęć przyjmowania głosów, które będzie wrzucał do wątku, Ty możesz więc dodawać nowe punkty do tabeli. Możecie się też wymieniać całym 'pakietem'. Wasza wola.


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - neo01 - 23.08.2019 02:35 PM

Tak jak mówię, nie zależy mi jakoś na tym. Czekam na ewentualną propozycję na priv w tym temacie, jak by co...


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - EVENo - 23.08.2019 02:56 PM

To znaczy, ja nie deklarowałem, że mam to być ja, tylko od razu opisałem jakby to wyglądało, gdybym to był ja Icon_wink Aby było łatwiej ustalić kto to powinien być Icon_razz2

Możemy rzucić monetą, głosować w ankiecie lub zrobić ustawkę na gołe klaty Icon_twisted


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - neo01 - 23.08.2019 03:07 PM

Jak mówiłem, mnie na tym nie zależy. Deklarowałem tylko gotowość gdyby była potrzeba i ją podtrzymuję. Tak że jak byś potrzebował pomocy czy coś, to pisz.


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - thestranglers - 23.08.2019 04:47 PM

Tak czy siak jeśli ma być już tajnie to ktoś to oprócz mnie musi ogarnąć. Icon_lol
Chyba, że jawnie wrzucacie głosy i w określonym terminie podliczam wszystko.


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - EVENo - 23.08.2019 07:29 PM

Ja jestem za tajnymi. Skoro będzie to tak jakby drugie notowanie, to prezentacja wyników ma potencjał na bycie ciekawą. Mam pomysł, aby pokazywać je piosenkami, co awansowało, a co spadło i o ile. Oczywiście jeśli taka prezentacja się spodoba reszcie Icon_wink Informacje o tym kto czemu przyznał ile punktów rzecz jasna też się pojawią.

neo01 napisał(a):Jak mówiłem, mnie na tym nie zależy. Deklarowałem tylko gotowość gdyby była potrzeba i ją podtrzymuję. Tak że jak byś potrzebował pomocy czy coś, to pisz

Myślę, że po tych słowach mogę uznać się prowadzącym Icon_smile


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - neo01 - 23.08.2019 07:31 PM

Zmieniam komentarz wobec powyższego postu. Zatem, skoro mają być emocje i Artur jest chętny podliczać, jestem za tajnością.