Największe forum list przebojów Mycharts.pl
PLMT - druga ankieta do głosowania - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: PLMT - druga ankieta do głosowania (/showthread.php?tid=41591)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - AKT! - 23.08.2019 10:26 PM

ok, spróbujmy Icon_smile


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - EVENo - 24.08.2019 01:45 PM

thestranglers napisał(a):więc mogłyby to być niedziele poprzedzające prezentacje właściwego topu, co Ty na to?
Jestem za, ale nie będę jeszcze startował na Kylie, zaczniemy za trzy tygodnie. Sobie dam chwilę czasu, żeby wszystko przemyśleć, ułożyć i przygotować, a Wam dam jeszcze czas, żeby też przemyśleć i być może podsunąć jeszcze jakiś pomysł, ewentualnie sprzeciwić się obecnym.

Jakby co zamierzam to nazywać Re-Topami Icon_wink Nazwa krótka i zdaje się wszystko wyjaśniająca, a potrzebuję jakiegoś stałego terminu, by to opisać, bo będę go używał dosyć często przy prowadzeniu... Re-Topów Icon_razz2


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - neo01 - 24.08.2019 02:51 PM

Zaraz, zaraz, to to nie będzie w już istniejących wątkach?


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - EVENo - 24.08.2019 03:07 PM

(24.08.2019 02:51 PM)neo01 napisał(a):  Zaraz, zaraz, to to nie będzie w już istniejących wątkach?

Będzie, ale chyba muszę coś pisać w postach, co nie? Icon_razz2


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - neo01 - 24.08.2019 03:16 PM

No ale re-topy kojarzą się raczej z czym innym, a to będzie po prostu uzupełnienie głosowania. Możesz to nazwać np. aktualizacją albo bardziej po polsku apdejtem Icon_wink

A jeszcze co do tego kiedy się będą zaczynać topy, to mam taką małą sugestię, że mogłyby być na zakładkę z nowymi, czyli np. za tydzień albo dwa mogłoby się to rozpocząć (jak oczywiście dałbyś radę).


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - thestranglers - 24.08.2019 03:23 PM

Trzeba w ogóle to nazywać?


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - EVENo - 24.08.2019 03:43 PM

Może teraz trochę przesadzę, ale to jakby mówić o poprawionej, uwydatnionej wersji konsoli wzbogaconej o napęd DVD, zamiast po prostu "PlayStation 2".

Poza tym oczekuję, że nie tylko ja będę musiał często o tym mówić, również Wy będziecie o tym dyskutować, tak jak dyskutuje się np. o re-edycjach albumów studyjnych. Wtedy mówi się "Utwory z re-edycji mi się nie podobają", zamiast "Dodatkowe utwory wydane w odświeżonej wersji albumu mi się nie podobają".


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - neo01 - 24.08.2019 03:46 PM

Chyba trochę szukasz na siłę tematu. Wydaje mi się, że będziemy mówić po prostu o aktualizacji głosów; chociażby z tego względu nie o re-topach, gdyż odbywają się na innym forum i wyglądają zupełnie inaczej, ale to tylko moje zdanie.


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - kajman - 24.08.2019 07:59 PM

neo01 napisał(a):Wydaje mi się, że będziemy mówić po prostu o aktualizacji głosów
Ja też jestem za taką formą.


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - Yacy - 24.08.2019 08:31 PM

ale stanęło na tym, że tylko niegłosujący wcześniej głosują obecnie?
bo ciężko przebić się przez te wszystkie wpisy Icon_wink2

to w takim przypadku nie aktualizacja, tylko uzupełnienie Icon_razz


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - neo01 - 24.08.2019 08:35 PM

Tak, na tym stanęło Icon_smile


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - Yacy - 24.08.2019 08:49 PM

dzięki. Icon_smile2


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - neo01 - 26.08.2019 03:08 PM

Spoko Icon_wink
Wpadł mi do głowy jeszcze jeden pomysł odnośnie nazewnictwa: dogrywka. To oczywiście tylko luźna propozycja, ale myślę że nieźle oddaje sytuację.
No i kiedy będziemy ruszać? Jakby to było za tydzień, to byłby tak naprawdę miesiąc na ogarnięcie wszystkiego...


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - thestranglers - 26.08.2019 03:51 PM

Naprawdę potrzebujemy nowej nazwy? W ogóle to będzie kontynuacja wątku? Bo już tracę pewność tego...


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - EVENo - 26.08.2019 03:54 PM

neo01 napisał(a):Jakby to było za tydzień, to byłby tak naprawdę miesiąc na ogarnięcie wszystkiego
Nie rozumiem. Czemu miesiąc i na ogarnięcie czego?

A tak przy okazji to głosowania do aktualizacji będę otwierał w niedziele (po prezentacji wyników poprzedniej aktualizacji), ale zamykał już w sobotę. Po pierwsze wolę mieć wszystko policzone przed faktem, po drugie podczas liczenia lubię robić sobie przerwy Icon_razz2 Mam nadzieję, że nikomu to nie przeszkadza.


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - neo01 - 26.08.2019 04:02 PM

EVENo napisał(a):Czemu miesiąc i na ogarnięcie czego?
Pisałeś wcześniej, że potrzebujesz trochę czasu na ogarnięcie procedury naszych dodatkowych głosowań i że chcesz nam dać też trochę czasu. Pytanie jest czy potrzeba na to aż 3 tygodni + 3 tygodnie głosowania, czy możnaby zacząć wcześniej (jak już zresztą pisałem, na zakładkę z nowymi topami). Miesiąc stąd że jakby wszystko ruszyło za tydzień to zamknięcie wątku byłoby od teraz za mniej więcej 4 tygodnie.
EVENo napisał(a):Mam nadzieję, że nikomu to nie przeszkadza.
Mnie nie.


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - EVENo - 26.08.2019 04:11 PM

Osobiście nie widzę przeszkód, by zacząć w ten weekend.


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - neo01 - 26.08.2019 04:19 PM

Super Icon_smile


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - kajman - 26.08.2019 06:11 PM

A jak będą prezentowane poszczególne głosy. Wszystkie razem czy po thestranglersowemu? Bo jeżeli to drugie i do tego
EVENo napisał(a):Osobiście nie widzę przeszkód, by zacząć w ten weekend.
to muszę być zwarty i gotowy.


RE: PLMT - druga ankieta do głosowania - thestranglers - 26.08.2019 06:12 PM

kajman napisał(a):Wszystkie razem czy po thestranglersowemu?
hehe, dziękuję za taki fajny neologizm Soczek