Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Spice Girls - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Spice Girls (/showthread.php?tid=40821)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - Lilian - 02.08.2018 08:47 PM

(30.07.2018 11:53 PM)thestranglers napisał(a):  hehe, wiedziałem, że padnie to pytanie Icon_smile
ja tylko poszłam tropem Twojego postu Icon_razz
Bo napisałeś chwilę wcześniej:

(30.07.2018 11:39 PM)thestranglers napisał(a):  nie mów, że nie miałeś swojej ulubionej spejsetki? Icon_razz

(30.07.2018 11:53 PM)thestranglers napisał(a):  Geri, i bynajmniej nie ze względu na kolor włosów Icon_biggrin
To dlaczego?? z powodu głosu, figury, seksapilu, uśmiechu czy tego że jest najstarsza i najdojrzalsza z całej ekipy Spice?
Sam sprowokowałeś to pytanie Icon_mrgreen

Tak naprawdę każda z nich jest inna, i dzięki temu że tak sie różnią, tworzą fajny zespół. Szkoda, że tak mało piosenek nagrały...
Ja lubiłam je wszystkie, ale najbardziej Mel C, bo wydawała sie najbardziej normalna i odrobinkę przypominała mi mnie samą Icon_wink

(01.08.2018 03:28 PM)Tomekk napisał(a):  nie wiem co jeszcze można zgłosić Icon_question
Jeśli się nie mylę, to z II płyty zostały jeszcze:
"Do It”
„Denying”

z III płyty wszystko oprócz 3 utworów
(„Holler”, „Let Love Lead the Way” , "Goodbye”)


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - prz_rulez - 02.08.2018 08:59 PM

Lilian napisał(a):Ja lubiłam je wszystkie, ale najbardziej Mel C, bo wydawała sie najbardziej normalna i odrobinkę przypominała mi mnie samą Icon_wink
A nie dlatego, że śpiewała najlepiej? Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - Lilian - 02.08.2018 09:15 PM

nie Icon_razz bo wszystkie dobrze śpiewają Icon_smile


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - prz_rulez - 02.08.2018 10:02 PM

Ooo, takie wyznanie od Martyrki, no proszę Icon_wink
Kontrowersyjna jest kwestia Victorii Beckham. Niby jest kilka występów w sieci, gdzie niby śpiewała na żywo, ale z drugiej strony sama mówiła, że jechała na playbackach... I teraz przy prawdopodobnej reaktywacji Spice Girls (aczkolwiek raczej tylko na parę koncertów, jeśli w ogóle) zapowiedziała, że to tylko pod warunkiem, iż nie będzie śpiewać na żywo Icon_rolleyes


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - Tomekk - 02.08.2018 10:46 PM

To zgłaszam:
"Do It”
„Denying”


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - thestranglers - 03.08.2018 03:19 AM

Na sąsiednim forum podważono zasadność trafienia do topu utworu 'It's Only Rock'n'roll': Spice Girls wykonują go bowiem wspólnie z innymi artystami pod szyldem akcji dobroczynnej. Wzorem innych przypadków (w tym Nocy Komety) proszę o wyrażenie ewentualnego poparcia dla uznania w topie ww. utworu. Jeśli uzbieram trzy głosy na 'tak' zaliczę obecność tej kompozycji.
Aha, a co do pytania Lilian to bez bicia przyznam, że za seksapil. Icon_biggrin3


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - thestranglers - 03.08.2018 03:33 AM

I aby kajman miał czas na ewentualną poprawkę w kwestii propozycji proszę o Wasze głosy w tym temacie do niedzieli włącznie.


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - AKT! - 03.08.2018 11:30 AM

prz_rulez napisał(a):A nie dlatego, że śpiewała najlepiej? Icon_wink
nie śpiewała najlepiej
najgorzej śpiewała Victoria, ale poza tym Emma, Geri i obie Melanie prezentowały podobny poziom wokalny Icon_wink
ja zawsze byłem #teamemma


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - kajman - 03.08.2018 02:01 PM

thestranglers napisał(a):I aby kajman miał czas na ewentualną poprawkę w kwestii propozycji proszę o Wasze głosy w tym temacie do niedzieli włącznie.
Nie ma się co spieszyć bo i tak nie zamierzam nic zgłaszać.


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - thestranglers - 03.08.2018 02:19 PM

kajman napisał(a):i tak nie zamierzam nic zgłaszać
szkoda punktu, ale Twoja wola


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - kajman - 03.08.2018 03:23 PM

I tak nie mam dobrego pomysłu na to, co by zgłosić.


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - prz_rulez - 03.08.2018 04:57 PM

To o Mel C to akurat nie tylko moja opinia, wielu znacznie ważniejszych ode mnie tak prawiło. No zresztą posłuchajcie:

Ogólnie zakwalifikowałbym to tak:
1. Mel C
2. Mel B
3. Emma/Geri
5. Victoria (choć tak naprawdę to nie wiadomo jak do końca jest z tym jej głosem).

A co do utworu zgłoszonego przez Kajmana - jestem za! Zawsze będzie ciekawiej Icon_cool


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - Tomekk - 03.08.2018 10:42 PM

Przecież wiadomo, że Mel C miała najciekawszą barwę głosu i śpiewała najlepiej ze wszystkich pań.
Myślałem, że to wiedza powszechna Icon_razz2


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - kajman - 04.08.2018 07:57 PM

Może dla tych, którzy je rozróżniali. Ale słyszałem później coś od niej solo i to raczej katastrofa była.


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - prz_rulez - 04.08.2018 07:58 PM

Wiesz, Kajmanie, dla Ciebie różne rzeczy to katastrofy, więc... Icon_wink


Jeśli ktoś jeszcze nie ma pomysłu na to, co wrzucić, to chętnie podrzucę typy Icon_wink

I propsujcie propozycję Kajmana!


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - kajman - 04.08.2018 08:30 PM

Ale Geri wyszedł Rain.

A w ostatniej linijce w drugim słowie przez pomyłkę dodałeś R.


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - thestranglers - 05.08.2018 02:18 AM

Eeee, Geri solo to raczej tragedia. A z głosów Spice ten Mel C zawsze najmniej mi leżał.


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - prz_rulez - 05.08.2018 08:37 PM

Dobra, żeby później nie zapomnieć. Wybieram:
- Song For Her (co prawda formalnie to GEM, ale tak naprawdę GEM to takie Spice Girls w okrojonej liczbie osób. Swoją drogą szkoda, że skończyło się tylko na wpuszczonym do sieci utworze...)
- My Strongest Suit

Zastanawiałem się nad odrobiną ochłody w postaci "Sleigh Ride", ale niestety już nie ma miejsca... Może ktoś, kto jeszcze nie dawał propozycji, chciałby dorzucić? Icon_wink

I przypominam, żeby propsować propozycję Kajmana!


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - kajman - 05.08.2018 08:41 PM

Nie używaj takich brzydkich słów.


RE: Mychartsowy Top Spice Girls - prz_rulez - 05.08.2018 08:43 PM

Że "propsować" jest dla Ciebie wulgarne?