Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Rudimental & Major Lazer feat. Anne-Marie & Mr. Eazi - Let Me Live - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Rudimental & Major Lazer feat. Anne-Marie & Mr. Eazi - Let Me Live (/showthread.php?tid=40159)



Rudimental & Major Lazer feat. Anne-Marie & Mr. Eazi - Let Me Live - Szymek79 - 15.06.2018 10:08 AM

"Let Me Live" nagrane z amerykańskim projektem Major Lazer i z gościnnym udziałem wokalistki Anne-Marie i ghanijskiego wokalisty Mr. Eazi to czwarty singiel jakim brytyjska drum & bassowa grupa Rudimental zapowiada swój trzeci studyjny album pt. "Toast To Our Differences", który trafi do sprzedaży 7 września.

[Obrazek: 61BDqZFmZXL._SS280.jpg]




RE: Rudimental & Major Lazer feat. Anne-Marie & Mr. Eazi - Let Me Live - kajman - 09.07.2018 09:16 AM

Znudziło mi się już komentowanie wszystkiego, więc postanowiłem, że będę to czynił w przypadku utworów, które odbieram pozytywnie lub takie, które są aż tak fatalne, że... No i tutaj mamy ten drugi przypadek. Tutaj wszystko jest złe, a niektóre elementy jeszcze gorsze.


RE: Rudimental & Major Lazer feat. Anne-Marie & Mr. Eazi - Let Me Live - Szymek79 - 09.07.2018 09:37 PM