Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Szczecińska Lista Przebojów: Podsumowanie 1400 notowań - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Polskie listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Oficjalne listy (/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Wątek: Szczecińska Lista Przebojów: Podsumowanie 1400 notowań (/showthread.php?tid=39308)



Szczecińska Lista Przebojów: Podsumowanie 1400 notowań - Dobromiera - 13.04.2018 05:10 PM

Jedna z najdłużej istniejących list w Polsce w weekend wielkanocny świętowała taki jubileusz. Icon_wink Co prawda od kilku lat nie dzieje się tam nic ciekawego wg mnie, ale jej archiwum to chyba najlepsze takie archiwum muzyki popularnej, jakie znam. Przegląd przez to, co bardziej lub mniej się słuchało w Polsce i w rocku, i rapie, i muzyce tanecznej.
1. miejsce to taka wizytówka miasta i listy. Icon_smile

[Obrazek: 154_152276120410.jpg]


RE: Szczecińska Lista Przebojów: Podsumowanie 1400 notowań - Tomekk - 13.04.2018 05:12 PM

Szczecińska jest naprawdę dobra, do tej pory jest na niej bardzo różnorodnie i ciekawie.

Goya jak wysoko Icon_eek
na forum to chyba tylko u mnie była przez chwilę z tym numerem.


RE: Szczecińska Lista Przebojów: Podsumowanie 1400 notowań - prz_rulez - 13.04.2018 11:32 PM

Czy najlepsze to nie wiem, fajnie, że jest ich kilka. Tylko strasznie żal braku danych z Komputerowej Listy Przebojów...
Niestety, nie mogę powiedzieć, żeby obecnie drastycznie różniła się od listy RMF-u. Największa różnica to chyba Kazik w zestawie.
Kilka zaskakujących utworów, a najbardziej chyba Andain - wcześniej ledwie kojarzyłem tę postać.
Ale widać kto zdominował tę listę Icon_lol W sumie ciekawe, że przez tyle lat zespół wciąż korzystał tam na swoim pochodzeniu. Aczkolwiek ostatnie utwory jakoś niżej były.
Fajne podsumowanie, ale trochę irytuje mnie podsumowywanie jedynie pierwszej dziesiątki.