Największe forum list przebojów Mycharts.pl
MBrother (Mikołaj Jaskółka) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Muzyczne pożegnania (/forumdisplay.php?fid=173)
+--- Wątek: MBrother (Mikołaj Jaskółka) (/showthread.php?tid=38020)



MBrother (Mikołaj Jaskółka) - Tomekk - 15.01.2018 10:33 PM

Trochę w cieniu śmierci Dolores - przed chwilą trafiłem na taką przykrą informację.

MBrother znany był jako producent wszelako rozumianej muzyki klubowej i dance. Jego największym komercyjnym sukcesem była piosenka "Trebles", która w 2004 roku była grana w każdym radiu i podbijała sceny klubowe.

Mikołaj Jaskółka, bo tak naprawdę się nazywał, przegrał walkę z chłoniakiem, jednym z odmian nowotworu. W ostatnim czasie wielu jego przyjaciół z branży muzycznej i nie tylko, było zaangażowanych w zbiórkę pół miliona złotych na leczenie w Stanach Zjednoczonych. Niestety, nie udało mu się wygrać walki z chorobą




RE: MBrother (Mikołaj Jaskółka) - Horngacher77 - 15.01.2018 10:40 PM

Bardzo zdolny DJ. Jeden z prekursorów muzyki klubowej w Polsce.Szkoda.Żal i wielki smutek.


RE: MBrother (Mikołaj Jaskółka) - kuba015 - 15.01.2018 11:24 PM

Blue Monday w pełnej okazałości. Najpierw Dolores, a teraz nasz rodak. Wielka strata Icon_sad


RE: MBrother (Mikołaj Jaskółka) - kacper3100 - 16.01.2018 09:38 PM

Szkoda. Icon_frown Miał tyle lat przed sobą. Lubiłem słuchać Trebles, jak i innych jego utworów.


RE: MBrother (Mikołaj Jaskółka) - prz_rulez - 16.01.2018 09:59 PM

No i szkoda, że Twój pierwszy post, Kacprze, jest akurat z takiej okazji.
Heh... Nie spodziewałem się, że kiedyś słuchanie Trebles może wywołać u mnie (lekki, bo lekki, ale) smutek.


RE: MBrother (Mikołaj Jaskółka) - mike - 16.01.2018 10:08 PM

wow. kiedyś uwielbiałem ten utwór. Smutno...


RE: MBrother (Mikołaj Jaskółka) - TuneHunterz - 16.01.2018 10:30 PM

To była,jest i będzie żywa legenda polskiego Clubbingu.Mbrother jest już drugim producentem,który zmarł młodo
R.I.P


RE: MBrother (Mikołaj Jaskółka) - Horngacher77 - 16.01.2018 11:04 PM

C-Bool jako jego wieloletni przyjaciel planuje specjalny koncert ku czci Ś.P. Mikołaja.Kiedyś wiele razy wspólnie grali na imprezach klubowych.


RE: MBrother (Mikołaj Jaskółka) - Dobromiera - 18.01.2018 01:17 AM

(15.01.2018 10:33 PM)Tomekk napisał(a):  "Trebles", która w 2004 roku była grana w każdym radiu i podbijała sceny klubowe.

Powstała w 2004 roku i zdobywała popularność od tamtego czasu, ale w radiach to przecież dopiero rok 2006...

Zawsze uważałem 'Trebles' za jeden z najgorszych utworów jaki słyszałem, i wtedy, i obecnie... ale świeczkę postawię.