Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Sufjan Stevens - Death with Dignity (Helado Negro Remix) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Sufjan Stevens - Death with Dignity (Helado Negro Remix) (/showthread.php?tid=37921)



Sufjan Stevens - Death with Dignity (Helado Negro Remix) - Szymek79 - 09.01.2018 03:40 PM

"Death with Dignity (Helado Negro Remix)" to jeszcze jeden utwór promujący nowy mixtape amerykańskiego wokalisty Sufjana Stevensa pt. "The Greatest Gift", który trafił do sprzedaży 24 listopada.




RE: Sufjan Stevens - Death with Dignity (Helado Negro Remix) - AKT! - 09.01.2018 04:38 PM

mimo wszystko wolę oryginał, ale miło, że promują sufjana
trzymam kciuki, żeby dostrzegła go akademia przy nominacjach oscarowych
ci od globów to pod tym względem troglodyci, ale liczę na zgredów od sztuki i wiedzy filmowej


RE: Sufjan Stevens - Death with Dignity (Helado Negro Remix) - Szymek79 - 09.01.2018 05:06 PM

AKT! napisał(a):trzymam kciuki, żeby dostrzegła go akademia przy nominacjach oscarowych
wydaje mi się, że może być ciężko niestety i większość nominacji zgarną piosenki z "The Greatest Showman".


RE: Sufjan Stevens - Death with Dignity (Helado Negro Remix) - AKT! - 09.01.2018 06:24 PM

zobaczymy, "call me by your name" jest wysoko pozycjonowane w wyścigu po nominacje; pytanie, czy taka kameralna wrażliwość przemówi do gremium


RE: Sufjan Stevens - Death with Dignity (Helado Negro Remix) - Szymek79 - 09.01.2018 07:40 PM

AKT! napisał(a):zobaczymy, "call me by your name" jest wysoko pozycjonowane w wyścigu po nominacje; pytanie, czy taka kameralna wrażliwość przemówi do gremium
oby bo film lepszy od ubiegłorocznego zwycięzcy.


RE: Sufjan Stevens - Death with Dignity (Helado Negro Remix) - AKT! - 10.01.2018 08:22 AM

ja jeszcze nie widziałem; ale paradoksalnie, nawet jeśli tak jest, to zeszłoroczny zwycięzca może mu zablokować drogę po laur


RE: Sufjan Stevens - Death with Dignity (Helado Negro Remix) - Szymek79 - 10.01.2018 12:00 PM

AKT! napisał(a):ja jeszcze nie widziałem; ale paradoksalnie,
ja właśnie widziałem co zaowocuje debiutem "Visions Of Gideon" u mnie.

AKT! napisał(a):nawet jeśli tak jest, to zeszłoroczny zwycięzca może mu zablokować drogę po laur
niestety też tak sądzę.