Największe forum list przebojów Mycharts.pl
The Wombats - Turn - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: The Wombats - Turn (/showthread.php?tid=37480)



The Wombats - Turn - Szymek79 - 07.12.2017 06:12 PM

"Turn" to drugi singiel jakim angielska grupa The Wombats zapowiada swój czwarty studyjny album pt. "Beautiful People Will Ruin Your Life", który trafi do sprzedaży 9 lutego.




RE: The Wombats - Turn - prz_rulez - 08.12.2017 06:00 AM

Nie no, nawet oni już takie rzeczy nagrywająIcon_question A pierwszy singiel zwiastował przynajmniej brzmienia w starym, dobrym stylu...


RE: The Wombats - Turn - dziobaseczek - 08.12.2017 08:20 AM

prz_rulez napisał(a):nawet oni już takie rzeczy nagrywają
Nie wiem, co w tym zaskakującego. Nie jest to nietypowa dla nich piosenka. Może nie jest tak wypaśny, jak Emoticons czy 1996. Ale też ma szanse być przebojem.


RE: The Wombats - Turn - prz_rulez - 08.12.2017 10:43 AM

No właśnie jak na ich single jest bardzo nietypowe. A Wombatsi jawili mi się jako taka ostatnia ostoja starego, dobrego indie-rocka. Ech...


RE: The Wombats - Turn - dziobaseczek - 08.12.2017 11:27 AM

prz_rulez napisał(a):No właśnie jak na ich single jest bardzo nietypowe. A Wombatsi jawili mi się jako taka ostatnia ostoja starego, dobrego indie-rocka. Ech...
Może nie jest ich twórczość w całości tak zadziorna, jak na początku, gdy wraz z takimi formacjami, jak The Fratellis, The Pigeon Detectives czy Art.Brut zasilali nurt hałaśliwego pop rocka. Tu się zgadzam. I to faktycznie spowodowało, że muzyka nie ma już tej zgoła punkowej mocy. Natomiast jakościowo nie widzę szczególnej rewolty. Po prostu od trzeciej płyty stwierdzili, że warto ubogacić twórczość elementami z innej bajki. Nie da się stać w miejscu. Nawet na początku było kilka piosenek, które manifestowało podobna wrażliwość, co teraz a na trzeciej opłycie właściwie grali już w tym stylu, mieszając elementy popu z rockiem o punkowym przytupie.Także dzieje się to już od 2010 roku. Po prostu brzmienie jest złagodzone, ale wcale nie gorsze. A dziobasowi się podobało, co Widać w posumowaniach. Natomiast, jeśli razi Cię, to co robią Wombaty, jest sporo wykonawców nowych i starych, którzy nadal reprezentują szkołę starego, dobrego indie-rocka. Dysponuję stosownymi playlistami. Także pesymistyczna konstatacja, że oni byli ostatnią ostoją jest zupełnie na wyrost.


RE: The Wombats - Turn - prz_rulez - 08.12.2017 01:43 PM

Takie "Anti-D" było w innym stylu... Ale to wciąż był ogólnie "stary styl".
No czasem coś wyskoczy, ale raczej na zasadzie przypadku.
W ogóle mam wrażenie, że wciąż można dorwać utwory "w starym stylu", tylko one są tak bardzo w podziemiu, że już nie wiem jak do nich docierać Icon_neutral.


RE: The Wombats - Turn - dziobaseczek - 08.12.2017 08:13 PM

Ja mam źródła, nie wiem czy są one podziemne. Na pewno dobrze wyselekcjonowane. Przekażę na priv, jeśli sobie życzysz. Widzę bowiem, że radosny singiel wprowadził cię w jakiś przygnebiajacy nastrój z powodu rzekomej śmierci rock n rolla.


RE: The Wombats - Turn - prz_rulez - 08.12.2017 09:36 PM

Bardzo chętnie Icon_smile A dla mnie bardziej usypiający niż radosny, ale ok.


RE: The Wombats - Turn - Szymek79 - 15.04.2018 06:01 PM




RE: The Wombats - Turn - Tomekk - 15.04.2018 08:15 PM

Mi tam się podoba i wrzucam na playlistę po bardzo dobrym "Cheetah Tongue".


RE: The Wombats - Turn - thestranglers - 15.04.2018 09:59 PM

Top10 u mnie, dobry numer