Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Camila Cabello feat. Ed Sheeran - The Boy - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Camila Cabello feat. Ed Sheeran - The Boy (/showthread.php?tid=37461)



Camila Cabello feat. Ed Sheeran - The Boy - Szymek79 - 05.12.2017 08:49 PM

"The Boy" z gościnnym udziałem brytyjskiego wokalisty Ed Sheerana to nowy singiel byłej wokalistki amerykańskiej grupy Fifth Harmony Camili Cabello zapowiadający jej debiutancki solowy album pt. "Camila", który trafi do sprzedaży 12 stycznia. Premiera singla 8 grudnia.

[Obrazek: THEBOY.jpg]


RE: Camila Cabello feat. Ed Sheeran - The Boy - Gaspard - 05.12.2017 09:17 PM

Mam nadzieję, że główną rolę będzie grać tu Camila, a nie tylko promować się na rudzielcu. Poza tym do tej pory jej nie wybaczyłem, że usunęła "Crying in the Club" z tracklisty albumu


RE: Camila Cabello feat. Ed Sheeran - The Boy - Szymek79 - 05.12.2017 09:38 PM

Gaspard napisał(a):Poza tym do tej pory jej nie wybaczyłem, że usunęła "Crying in the Club" z tracklisty albumu
póki co to takowej tracklisty jeszcze nie ma.Icon_wink


RE: Camila Cabello feat. Ed Sheeran - The Boy - prz_rulez - 05.12.2017 10:03 PM

Cytat:byłej wokalistki amerykańskiej grupy Fifth Harmony
No to już wiem czemu się tak wybiła teraz... Nie jest to twarz znikąd.


RE: Camila Cabello feat. Ed Sheeran - The Boy - Gaspard - 05.12.2017 10:15 PM

(05.12.2017 09:38 PM)Szymek79 napisał(a):  póki co to takowej tracklisty jeszcze nie ma
Niby nie ma, ale zapowiadała już, że całkowicie zmieniła koncepcję albumu i stwierdziła, że CitC jej już tam nie pasuje. A szkoda, bo jeden z lepszych kawałków tego roku Icon_sad


RE: Camila Cabello feat. Ed Sheeran - The Boy - Horngacher77 - 05.12.2017 10:28 PM

Widocznie stwierdziła że jest za mało marketingowy.
Co zaś się tyczy tego utworu.Myślę sobie że Camila Cabello nie musi już nic udowadniać ani promować się na jak to nazwałeś "rudzielcu".


RE: Camila Cabello feat. Ed Sheeran - The Boy - Gaspard - 05.12.2017 11:39 PM

Czy nazwanie kogoś z rudymi włosami rudzielcem jest obraźliwe? Znam tuzin takich osób i żadna z nich nie uważa tego za obelgę.
Równie dobrze blondynka mogłaby się obrazić za nazwanie jej blondynką.


RE: Camila Cabello feat. Ed Sheeran - The Boy - Horngacher77 - 06.12.2017 12:00 AM

Ale ja się wcale nie obrażam.