Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=36600)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 29.10.2017 12:28 PM

Aha i jeszcze jedno, powyższy przykład mi to uświadomił.
Nie przysyłajcie swoich głosów na ostatnią chwilę, bo jeżeli wkradnie się do nich błąd, to nie będzie czasu na korektę i wtedy będę zmuszony do unieważnienia całego głosu.
Innym rozwiązaniem jest dokładne sprawdzanie głosu. Icon_idea


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 29.10.2017 08:10 PM

Doszedł jeszcze jeden dziewiętnasty głos. I już piętnastu wykonawców przekroczyło setkę, a dwóch dwie! Tancze A do tego żeby zdobyć miejsce premiowane udziałem w fazie pucharowej trzeba mieć 35 oczek.
Czekam więc na jubileuszowy 20-sty głos, co będzie również rekordem rundy eliminacyjnej. Icon_cool A czasu zostało już niewiele, bo niespełna 26 godzin.

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 30.10.2017 11:00 AM

Wczoraj przegapiłem głos na maila, co niniejszym nadrabiam! A jeszcze przed chwilą dostałem kolejny. Mamy więc już "oczko" czyli pobity rekord frekwencji w tej rundzie.
Lider też ma już więcej punktów niż najlepszy dotąd wynik w topie krajowym. I żeby się zakwalifikować do 1/32 trzeba mieć 38 pkt.
A przecież jeszcze aż pięć osób, z tych które zgłosiły swoich wykonawców nie oddało głosu w eliminacjach. Icon_eek Czyżbym miał się do wieczora spodziewać prawdziwego oblężenia?

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Lilian - 30.10.2017 01:06 PM

Wysłałam głos na maila, proszę zweryfikować, bo wieczorem nie dam rady nic poprawić, gdyby był jakiś błąd.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 30.10.2017 01:38 PM

Wszystko w porządku. Icon_cool
Później uzupełnię listę forumowiczów (o ile jeszcze dojdą kolejne głosy).


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 30.10.2017 09:21 PM

No i co już nikt nic? Icon_rolleyes


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 30.10.2017 10:08 PM

A więc ostatecznie w eliminacjach udział wzięły 22 osoby.
Pary 1/32 finału przedstawię za jakiś czas. Icon_idea

Prawidłowe głosy oddali:
kajman
thestranglers
vingoe
Sundrajta
Yacy
AKT!
Aro
dziobaseczek
Tomekk
miszony
EVENo
Horngacher77
Bicia
adameria
prz_rulez
Artur.O
barb42
kolej_grzesiek
Geephard
Szymek79
Melomaniak
Lilian


Regulamin Topu i Nominowani Wykonawcy znajdują się w pierwszym i drugim poście tego wątku

Koniec przyjmowania głosów w rundzie eliminacyjnej


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 30.10.2017 11:41 PM

Pary 1/32 finału:

01. Whitney Houston ^ Green Day
02. Vampire Weekend ^ Metallica
03. Tracy Chapman ^ Beyonce
04. Toto ^ Lauryn Hill
05. Tori Amos ^ Faith No More
06. Tool ^ The White Stripes
07. Tina Turner ^ Interpol
08. The National ^ Christina Aguilera
09. The Mars Volta ^ P!nk
10. The Doors ^ Eagles
11. The Beach Boys ^ Bon Jovi
12. System of a Down ^ Soundgarden
13. Stevie Wonder ^ The Killers
14. Sleepytime Gorilla Museum ^ Aerosmith
15. Santana ^ Cher
16. Red Hot Chili Peppers ^ Ariana Grande
17. R.E.M. ^ Band of Horses
18. Queens of the Stone Age ^ Pearl Jam
19. Prince ^ Blood, Sweat & Tears
20. No Doubt ^ Lady Gaga
21. Nirvana ^ Britney Spears
22. Moby ^ Janet Jackson
23. Miles Davis ^ Foo Fighters
24. Michael Jackson ^ Katy Perry
25. Maroon 5 ^ Linkin Park
26. Madonna ^ Black Eyed Peas
27. Live ^ Garbage
28. Lenny Kravitz ^ Bruce Springsteen
29. Lana del Rey ^ Bob Dylan
30. Kings of Leon ^ Beck
31. Guns 'n' Roses ^ Dream Theater
32. Evanescence ^ Alice in Chains

Regulamin Topu znajduje się w pierwszym poście tego wątku

Termin głosowania w tej rundzie upływa 6 listopada o godzinie 21-szej.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 30.10.2017 11:53 PM

I przypominam że od tej rundy nie obowiązuje już ścisła reguła, że w każdej parze musimy wskazać zwycięzcę (sam się przyznam, że w kilku tego nie uczyniłem). Jednak nadal (i tak już do końca) głosowanie jest tajne.
Wysyłając maila należy go tytułować:
Top Amerykański - 1/32 finału - nick (z forum Mycharts bądź Sebastos).

Do tej pory w dwóch poprzednich topach tryumfator rundy eliminacyjnej ostatecznie zajmował czwarte miejsce. Ciekawe czy i tym razem historia się powtórzy?
Czterech forumowiczów, którzy zgłosili swoich kandydatów nie wzięło udziału w eliminacjach i przez to też zapewne wielu z nich przepadło! Zaś dwaj sewerynkicior i TuneHunterz stracili wszystkich (z tymże pierwszy sześciu, a drugi miał tylko czterech)! Icon_eek
Jednakże killu z nas, którzy głosowali aktywnie również poniosło spore straty wykonawcze! Icon_rolleyes Pewnie wkrótce pojawią jakieś narzekania?


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 30.10.2017 11:54 PM

I cóż z tego, że 19/25 przeszło skoro poległy moje nry 1, 2 i 5. Icon_frown


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Yacy - 31.10.2017 12:14 AM

5, 7, 13 nie ma. no i trudno.
ale po kolejnej rundzie nie będzie mojego nr 1 Icon_frown


a gdzie Suzanne Vega? a Louis? a POD?


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 31.10.2017 12:19 AM

A nie pisałem. Icon_twisted Mówi się trudno i żyje się dalej.
Niektórzy z tej krótkiej listy dostali tylko jeden głos! Icon_eek

Yacy napisał(a):ale po kolejnej rundzie nie będzie mojego nr 1
Prawdopodobnie... Icon_rolleyes


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 31.10.2017 12:32 AM

Było nasz trzech (na razie). Icon_wink

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 31.10.2017 12:46 AM

A mój nieprawidłowy? Poszedł o 23.05.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - AKT! - 31.10.2017 01:00 AM

ani jednego rapera, heh

edit: ok, w sumie lauryn hill się kwalifikuje, nie narzekam <3


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - prz_rulez - 31.10.2017 01:07 AM

No to w następnej rundzie z popu zostanie tylko Madonna...


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 31.10.2017 06:05 AM

Nie narzekaj. A Jacko?!


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 31.10.2017 08:26 AM

prz_rulez napisał(a):No to w następnej rundzie z popu zostanie tylko Madonna...
A ja się boję, że zostanie tylko pop (no prawie) i polegną takie tuzy jak The Mars Volta, Santana czy Nirvana polecą. A co gorsza to w tych trzech parach, w ktorych głosowałem przeciw rockowi to właśnie on niestety wygra.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - prz_rulez - 31.10.2017 08:45 AM

A tak, Jackson. Chociaż to taki pop raczej zwyczajowo.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 31.10.2017 09:08 AM

(31.10.2017 12:46 AM)kajman napisał(a):  A mój nieprawidłowy? Poszedł o 23.05.
Jak się wysyła na maila, to nie ma co liczyć na szybkie potwierdzenie.
Głos prawidłowy ale sposób zapisu w linijkach zamiast kolumnowo przysporzył mi ciut więcej pracy. Icon_eek
I wolałbym takich nie otrzymywać.