Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=36600)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - AKT! - 24.10.2017 01:06 PM

Sundrajta napisał(a):Wszystko fajnie, ale że w tym towarzystwie brakuje Jimiego Hendrixa, to już skandal! Icon_eek
a nie było The Jimi Hendrix Experience w topie brytyjskim?

prz_rulez napisał(a):Nie przesadzajmy, jest nas wielu!
wymień dwie inne osoby

prz_rulez napisał(a):wrzucanie wszystkich do jednego worka, a dawanie jakichś specjalnych praw dla Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych? Sprzeciw.
na szczęście nie liberum veto Icon_wink

Sundrajta napisał(a):W Europie niestety poza anglo-sasami i Rosją nie widzę nic ciekawego!
to akurat faktycznie trochę szkoda, bo jest mnóstwo fajnych rzeczy we francji, hiszpanii, niemczech, skandynawii, portugalii, ale zależy też, kto czego słucha
a co lubisz z Rosji?

prz_rulez napisał(a):A to już by tylko od was zależało.
za dużo wymagasz, niewiele dając w zamian

prz_rulez napisał(a):No i moim zdaniem jest to bardzo słabe i dyskryminujące.
słowo, którego szukałeś, to: rozsądne
dyskryminujące byłoby, gdyby były kraje, z których nie można by było wykonawcy w żadnym z topów

zresztą ta dyskusja jest spóźniona o jakiś rok, nic już nie wskórasz, wsadzając kij w mrowisko

prz_rulez napisał(a):Obraźliwe? Szczere po prostu.
niewykonalne w praktyce, nieprzystające do realiów i, jak już pisałem, spóźnione o wiele miesięcy


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - prz_rulez - 24.10.2017 01:19 PM

Co za dużo wymagam? Ja bym mógł wam podłożyć tonę różnych stylistycznie utworów z każdego kraju, tylko musielibyście wyrazić dobrą wolę.
I nawet z Papui znajdę coś, co ma znamiona rock'n'rolla!
(słaba jakość niestety).


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - AKT! - 24.10.2017 01:43 PM

ale też nie o to tu chodzi, żeby głosować na WYKONAWCÓW, zapoznając się z jedną czy dwiema piosenkami
taka idea była choćby w muzycznym euro 5 lat temu; tutaj klucz jest nieco inny; mnie też nie do końca leży, bo każdy głosuje na to, co zna i lubi, ale trzeba to uszanować; w przeciwnym razie -- po prostu odpuścić


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 24.10.2017 06:17 PM

prz_rulez napisał(a):I nawet z Papui znajdę coś, co ma znamiona rock'n'rolla!
Tylko po cholerę mam słuchać kopii anglosaskiej muzyki w wykonaniu Papuasów skoro nie ciągnie mnie do takiej w wykonaniu wykonawców z kraju jej pochodzenia. Jedyne co było warto było słuchać w tamtym temacie to były rodzime zaśpiewy w tym dodatkowym poście, chociaż też mnie nie przekonały. Podobną muzykę słyszałem na Tannie, ale tam brzmiała zdecydowanie lepiej.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 24.10.2017 07:05 PM

* czekam na wyjaśnienie technicznych szczegółów punktacji.
Mam już czternasty, a nawet piętnasty głos Icon_arrow i dopiero kończę podliczanie więc nadal sam niewiele wiem... Icon_lol

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 24.10.2017 07:46 PM

Sundrajta napisał(a):* czekam na wyjaśnienie technicznych szczegółów punktacji.
On ma własną koncepcję głosowaniai powinieneś się do niej dostosować.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - prz_rulez - 24.10.2017 07:53 PM

Nie musisz być złośliwy.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 24.10.2017 07:58 PM

Skoro masz własną koncepcję w każdym temacie to i w tym możesz.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - AKT! - 24.10.2017 08:45 PM

kajman napisał(a):On ma własną koncepcję głosowaniai powinieneś się do niej dostosować.
hahahaha <3
sorry prz, ale to jest punchline miesiąca tutaj Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - prz_rulez - 24.10.2017 08:49 PM

No, specjalnie sobie znajdę inną koncepcję, żeby Ci zrobić na złość. Zagłosuję na wszystkich kandydatów.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 24.10.2017 08:59 PM

Na złość babci odmrożę sobie uszy?


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - prz_rulez - 24.10.2017 09:02 PM

Powiem więcej, jeszcze specjalnie zgłosiłem drugie tyle. Spytaj się Sundrajty.
P.S. Pozdrawiam Cię, babciu Kajmanowo Icon_biggrin


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - AKT! - 24.10.2017 09:56 PM

pojęcie "zrobić komuś na złość" jest mi na tyle obce, że puszczę tę interpretację mojej reakcji na bardzo zabawny i trafiony w kontekście dzisiejszej dyskusji komentarz kajmana mimo uszu


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 24.10.2017 10:25 PM

Spokojnie panowie, bez nerw - jak mawiał... (tylko nie pamiętam kto?) Icon_lol
Wszystko się wyjaśniło, jedynie wcześniej wątpliwy głos musiałem przesunąć dziś na koniec.
A więc tak, po piętnastu głosach dziewięciu wykonawców przekroczyło sto punktów i w tym gronie wyraźnie przeważają zespoły. Icon_lol Myślę też że w tutaj nie ma żadnych niespodzianek. A trzeba mieć 25 pkt. żeby kwalifikować się do fazy pucharowej. I co ciekawe dwóch wykonawców dostało takie punkty tylko od jednego forumowicza, co w tej chwili powoduje, że balansują oni na granicy przejścia dalej!
Aha i już 115 artystów ma jakiekolwiek oczka. Icon_cool

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - prz_rulez - 24.10.2017 10:32 PM

Sundrajta napisał(a):jedynie wcześniej wątpliwy głos musiałem przesunąć dziś na koniec
[Obrazek: MTS_GoodisonGoomba-995351-shurnkdwscream.png]
To straszneIcon_exclaimIcon_exclaimIcon_exclaim


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 25.10.2017 10:15 PM

O jaka błoga cisza...
Dziś dostałem tylko jeden głos i też zawierał błąd. Teraz więc czekam na korektę.
I chyba pora już wysłać PW do pozostałych uczestników, żeby nie przegapili terminu końca tej rundy. Icon_lol


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 26.10.2017 12:03 AM

Dzisiaj więc doszedł tylko jeden głos. I to na razie tyle, z tego co miałem Wam do napisania... Icon_lol

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - prz_rulez - 26.10.2017 01:45 PM

(25.10.2017 10:15 PM)Sundrajta napisał(a):  O jaka błoga cisza...
Ktoś mnie wołał?


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 26.10.2017 09:24 PM

Przecież nikt Cię nie wypraszał. Icon_lol

Wprowadziłem małą poprawkę do regulaminu, że można wysyłać do mnie PW także przez forum LP3 (co zdecydowanie ułatwi mi pracę). Mam nadzieję, że tym razem nie wzbudzi to Waszych wątpliwości?
I akurat tą drogą otrzymałem na razie jedyny dzisiaj głos. Icon_arrow

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 29.10.2017 12:50 AM

Przez dwa dni wpłynął tylko jeden głos! Icon_eek Zatem w tej chwili mamy ich osiemnaście.
A sprawił on tylko tyle, że lider (jako jedyny) wyraźnie przekroczył 200 oczek. Jednak czekam jeszcze na korektę tegoż, gdyż wkradł się do niego mały błąd.
Edit: Poprawka przyszła i teraz jest już wszystko w porządku.

(...)